doTERRA REJESTRACJA

Chcesz skorzystać z naszego wsparcia? Zadzwoń, chętnie Ci pomożemy pod numerem telefonu 506 403 463. Chcesz sprzedawać produkty doTerra i otrzymywać olejki gratis? Zadzwoń – wprowadzimy i przeszkolimy Cię.

Rzeczą, która natychmiast zachwyca każdą osobę nowo przystępującą do doTERRA, jest najwyższa jakość i niezrównana czystość produktów. Jednym z najlepszych sposobów, aby odkrywać i otrzymywać produkty jest członkostwo doTERRA. Istnieją dwa rodzaje członkostwa: klient hurtowy i konsultant Wellness Advocate. Poniżej znajdziesz więcej informacji o rodzajach członkostwa, które pomogą Ci zdecydować, jak możesz rozpocząć swoją podróż z doTERRA. W ramach ogólnoeuropejskiego projektu opracowano nową platformę rejestracyjną.

Jeśli chcesz dokonywać zakupów produktów marki doTerra ze stałym 25% rabatem to dołącz do klubu doTerra!

Jednym z pierwszych kroków ku realizacji tego celu jest zarejestrowanie się na stronie producenta doTerra gdzie znajdziesz właściwy formularz umożliwiający zamawianie produktów bezpośrednio w europejskim sklepie firmowym doTerra. Po rejestracji każdy otrzymuje swój indywidualny numer klienta (tzw. doTerra ID). Po tym etapie możesz zamawiać produkty zarówno poprzez sklep internetowy doTerra jak i dzwoniąc bezpośrednio na polskojęzyczną infolinię.

Wybierz swoje produkty rejestracyjne

Proces rejestracji rozpoczyna się od wybrania jednego z gotowych zestawów rejestracyjnych lub innych produktów według własnego uznania. Jeżeli wybierzesz produkty rejestracyjne samodzielnie, do zamówienia zostanie automatycznie dodana opłata rejestracyjna oraz broszura doTERRA Essentials. Bez względu na to, co wybierzesz, dzięki członkostwu zyskasz zniżkę na zakupy w wysokości 25%, ważną przez cały rok! doTerra rejestracja.

Już podczas rejestracji możesz poza zakupem zestawu rejestracyjnego dokonać zakupu jakiegokolwiek innego produktu doTerra i to już z 25% rabatem, który Cię zainteresuje i otrzymać wszystko w jednym zamówieniu. Jest kilka powodów dla których istotna jest rejestracja na stronie producenta. Mianowicie wtedy kiedy planujesz zrobić jednorazowe zakupy za powyżej 450 zł lub zamierzasz podjąć działania w zakresie promocji i sprzedaży produktów doTerra, a także wtedy kiedy zamierzasz działać długofalowo i składać comiesięczne zamówienia.

Zastanawiasz się, czy zostać adwokatem odnowy biologicznej?

Niezależnie od tego, czy jesteś rzecznikiem odnowy biologicznej, czy klientem hurtowym, członkostwo w doTERRA może pomóc Ci żyć życiem, jakie sobie wyobrażasz, na wiele sposobów.

Porównaj korzyści Wellness Advocate z korzyściami dla klientów hurtowych, aby zobaczyć, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza!

Klient hurtowy

Klienci hurtowi to ci, którzy są zainteresowani używaniem produktów doTERRA dla swojego zdrowia i chcą kupować po cenach hurtowych. Mogą również być zainteresowani zdobywaniem punktów produktowych w programie lojalnościowym.

Korzyści z bycia klientem hurtowym

  • Rabaty na produkty: 25% zniżki na ceny detaliczne
  • Punkty lojalnościowe: Odbierz 10–30% zamówień z powrotem w punktach, które można wymienić na darmowy produkt
  • Punkty za wysyłkę: Możliwość otrzymania zwrotu kosztów wysyłki w punktach, które można wymienić na darmowy produkt
  • Darmowy produkt: Złóż comiesięczne zamówienie powyżej 125 PV i otrzymaj darmowy produkt miesiąca
  • Po uzyskaniu członkostwa roczna opłata za przedłużenie członkostwa hurtowego wynosi 25 USD. Ta opłata za odnowienie obejmuje bezpłatną butelkę mięty pieprzowej, jednego z najpopularniejszych olejków oferowanych przez doTERRA, o wartości detalicznej 27,33 USD. 

Rzecznik wellness

Adwokaci Wellness to ci, którzy chcą zarabiać dzięki doTERRA. Są podekscytowani produktami doTERRA i chcą dzielić się nimi z ludźmi, których kochają. Wellness Advocates zobowiązują się składać co miesiąc zamówienie o wartości 100 PV LRP w celu otrzymania prowizji.

Korzyści z bycia rzecznikiem wellness

  • Bonusy i rekompensata: doTERRA zapewnia możliwość biznesową dla osób zainteresowanych tworzeniem dochodu
  • Osobista strona internetowa doTERRA: Otrzymaj osobistą stronę internetową, z której możesz korzystać, jeśli chcesz dzielić się olejkami eterycznymi z innymi
  • Dodatkowo wszystkie korzyści dla klientów hurtowych

Program lojalnościowy dōTERRA (LRP) umożliwia jego uczestnikom zbieranie punktów, które można następnie wykorzystać na zakup produktów dōTERRA. Im dłuższy udział w programie, tym więcej punktów lojalnościowych – nawet do 30%!

Uwaga!

Niezależnie od kwoty zamówienia koszt dostawy w doTerra wynosi 8.60 euro. Nie ma możliwości zapłaty za paczkę przy odbiorze oraz wysyłki do paczkomatu.

 

Tutaj pokierujemy Cię jak bezproblemowo założyć konto w doTerra.

doTerra rejestracja

Następnie w prawym dolnym rogu należy zatwierdzić warunki na jakich będziemy mogli mieć dodatkowe upusty.

doTerra rejestracja

Następnym etapem w doterra rejestracji jest wybór kraju w jakim będziemy działać Zatem najpierw należy wybrać kontynent, aby następnie pokazał się element, w którym można to zawęzić do kraju. Niestety języka polskiego nie wybierzemy zatem preferowany jest wybór ‘Angielski-Europa’.

doTerra rejestracja

Kolejnym etapem jest wybór niezbędnego do dalszej rejestracji zestawu produktów. W tym przypadku w celu prezentacji wybraliśmy ‘Niezbędny zestaw do domu

doTerra rejestracja

Następnie wpisujemy dane osobowe konieczne do rejestracji.

doTerra rejestracja

Wybierając mnie jako rzecznika Wellness ‘DWIE CZEŚCI Tomasz Szczerkowski, Łódź, ID 13116332’ gwarantuję wsparcie i pomoc przy składaniu zamówień, odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące doTerra. Wedle potrzeby zapewniamy szkolenie online lub bezpośrednie w Łodzi i najbliższej okolicy. Termin spotkania do uzgodnienia pod numerem telefonu 506 403 463.

doTerra rejestracja

Następnie wpisujemy dane adresowe konieczne do wysyłki.

doTerra rejestracja

Następnie wybieramy formę zapłaty. W tym przypadku zaprezentowana jest forma przelewu.

Tu widzimy wszelkie dane firmy doTerra i numer konta, na który będziemy przelewać pieniądze.

doTerra rejestracja
doTerra rejestracja

Tu widzimy jeszcze raz nasz zestaw, który wybraliśmy do zakupu rejestracyjnego. Klikając w przycisk ‘Utwórz konto i zamów’ kończymy tym samym proces rejestracji w doTerra.

doTerra rejestracja