Kosmetyki ekologiczne Naturalna ochrona przeciwsłoneczna Ekologiczne kosmetyki Ekologiczne kosmetyki
Kategorie

URLOP 2018

UWAGA!!! Zamówienia złożone po godzinie 10-tej 30.08 - będą realizowane od 17.09.2017

W czasie naszego urlopu (31.08-14.09.2018)  wysyłki zamówień nie będą realizowane ale dla każdego kto w tym czasie złoży zamówienie przygotowaliśmy prezent w formie Herbatek Pukka – smak do wyboru.

Za każde wydane 50 zł (na produkty bez kosztów wysyłki) dokładamy 2 saszetki herbaty gratis oraz darmowe próbki kosmetyczne – różne.

Przykład:
produkty zamówione za kwotę:
30- 50 zł – 2 saszetki
do 100 zł – 4 saszetki
do 150 zł – 6 saszetek
do 200 zł – 8 saszetek
do 250 zł – 10 saszetek
do 300 zł – 12 saszetek
do 350 zł – 14 saszetek
do 400 zł – 16 saszetki
do 450 zł – 18 saszetek
do 500 zł – 20 saszetek
itd.

W UWAGACH ZAMÓWIENIA PROSZĘ WPISAĆ WYBRANE SMAKI HERBAT PUKKA

Wysyłkę zamówień będziemy realizować od 17.09 (poniedziałku).
 

Zamówienia powyżej 190 zł – PRZESYŁKA GRATIS!!

 

ZAPRASZAMY NA ZAKUPY!!!

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }