CannabiGold
Kategorie

Koszty i formy przesyłki

Rodzaje płatności w naszym sklepie

ZE WZGLĘDU NA OBOSTRZENIA ZWIĄZANE Z COVID WSTRZYMANA JEST MOŻLIWOŚĆ ODBIORU WŁASNEGO ZAMÓWIEŃ W SIEDZIBIE FIRMY - DO ODWOŁANIA

Możliwy odbiór zamówienia w siedzibie firmy - po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub mailowym w dogodnych godzinach.

Koszt wysyłki zagranicznej wyceniany jest indywidualnie - mailowa informacja w zależności ok wagi, wielkości zamówienia i kraju wysyłki. Wysyłki zagraniczne płatne są przed wysyłką. Informacja o koszcie transportu wysyłana jest mailowo. ZE WZGLĘDU NA OBOSTRZENIA ZWIĄZANE Z COVID I MOGĄCE POJAWIĆ SIĘ OGRANICZENIA W TRANSPORCIE ZAGRANICZNYM, NA BIEŻĄCO MONITORUJEMY MOŻLIWOŚCI WYSYŁEK ZAGRANICZNYCH.

Jeśli już dokonaliście Państwo zakupów w naszym sklepie za co serdecznie dziękujemy oraz wybraliście formę dostawy, a także ich preferencje możecie dokonać płatności na 3 sposoby:

 

Przelew – po zatwierdzeniu zakupów na sklepie otrzymacie Państwo na elektroniczną skrzynkę pocztową mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. W tymże mailu będą zamieszczone wszystkie dane sklepu potrzebne do wykonania przelewu. Przelew można zrealizować za pośrednictwem poczty, internetu lub banku. W chwili zaksięgowania wpłaty na koncie rozpoczynamy realizować zamówienie.
Za pobraniem – płacą Państwo gotówką w chwili odbioru przesyłki od kuriera, czy też listonoszowi. Wybierając tę formę płatności muszą Państwo wiedzieć o jej nieco wyższej opłacie.
Płatność elektroniczna – jest najlepszą i najwygodniejszą metodą płatności za pomocą której dokonasz bezpiecznie płatności. Za pośrednictwem PayU będziecie mogli Państwo wybrać bank, w którym posiadacie konto. Wszystkie dane do płatności są automatycznie wpisane. Należy tylko potwierdzić płatność.

 

Dane do przelewu.

DWIE CZĘŚCI Tomasz Szczerkowski

ul. Zagonowa 1

91-232 Łódź

nr konta Alior Bank 78249000050000450092337445

w przypadku przelewów z kont zagranicznych ale w złotówkach, przed nr konta należy dopisać oznaczenie PL

kod swift: ALBPPLPW

 

W przypadku przelewów w EURO nr konta jest :

PL19249010570000990264769035

kod BIC/swift: ALBPPLPW

 

Poniżej ceny przesyłek na terenie Polski.

ODBIÓR OSOBISTY ( Łódź ) - 0 ZŁ - po wcześniejszym umówieniu telefonicznym (tel. 506 403 463)

Dostawa w SOBOTĘ -  za dodatkową opłatą zgodnie w cennikiem firmy kurierskiej.

Przesyłki                                                                        

* Przesyłka przez Paczkomaty InPost - do odbioru w ciągu doby od momentu odbioru paczki przez kuriera z paczkomatu nadawczego, w wybranym przez Ciebie paczkomacie, 7 dni w tygodniu przez 24 h. Sprawdź listę paczkomatów na stronie www.Paczkomaty.pl i zarejestruj się wybierając dla siebie paczkomat.

** Forma wysyłki - kurierem  - daje pewność dostawy paczki w ciągu 24 h od nadania przesyłki.

*** Przesyłka Pocztą Polską tylko poprzez przesyłki biznesowe ze względu na bezpieczeństwo i pewność dostarczenia paczki do klienta.

PRZESYŁKI ZAGRANICZNE - PŁATNE PRZED WYSYŁKĄ

Przesyłki zagraniczne Poczta Polska 

Orientacyjna tabela opłat za przesyłki zagraniczne, które liczone są indywidualnie.

Tabela cen poczty

Tabela przedstawia kilkanaście przykładowo wybranych europejskich krajów, do których wysyłamy przesyłki.

Orientacyjny koszt przesyłek zagranicznych do wybranych krajów - przesyłka pocztowa z zadeklarowaną wartością - do podanej kwoty dochodzi jeszcze kwota zależna od wartości przesyłki.

 

TANIE ZAGRANICZNE WYSYŁKI !

Przesyłka listowa polecona priorytetowa do 1 kg - od 34,60 PLN.

                                                           do 350 g - od 18,30 PLN.

 

Bardziej szczegółowo można prześledzić koszty na stronie Poczty Polskiej wpisując wartość zamówienia, miejsce dostawy, wagę przesyłki:

Cennik Poczty Polskiej

Dla przesyłek powyżej 190 zł kwotę z powyższej tabeli należy pomniejszyć o 14 zł.

Przesyłki zagraniczne płatne są przed wysyłką.

Zapraszamy do tworzenia grup zakupowych mogących zdecydowanie zmniejszyć koszty przesyłki !!!

 

 

Przesyłki zagraniczne kurierskie.

 

 

Dla przesyłek powyżej 190 zł kwotę z powyższej tabeli należy pomniejszyć o 14 zł.

Przesyłki zagraniczne płatne są przed wysyłką.

 

Paczkomaty przesyłki

 

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }