Mille Ulivi Jentschura Fushi
Kategorie

O nas

Sklep z kosmetykami naturalnymi i ekologicznymi

Praca i pasja.

Sklep z kosmetykami naturalnymi online 24 h Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane kosmetyki ekologiczne i naturalne znanych marek. Przy wyborze kierowaliśmy się ich jakością i efektywnością. Wszystkie kosmetyki naturalne, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. W naszej ofercie znajdują się biokosmetyki do twarzy, ciała, włosów, ekologiczne kosmetyki dla dzieci i niemowląt, jak również olejek arganowy, olejki pielęgnacyjne, naturalne perfumy, wysokiej jakości naturalne suplementy diety oraz ekologiczne środki czystości. Od wieków natura była najlepszym źródłem surowców używanych do wytwarzania najlepszych kosmetyków. Powrót do niej w dzisiejszych czasach jest najlepszym wyborem dla naszej skóry i zdrowia.

Chcemy przekazać część tej natury Wam - naszym klientom, więc zapraszamy do zakupów i życzymy pasjonującego i owocnego używania naszych produktów!

Wolny czas i nasze hobby.

W wolnym czasie zajmujemy się pielęgnacją naszego ogrodu. Kolekcjonujemy rzadkie odmiany drzew ozdobnych głównie iglastych i miniaturowych. Zdobywamy je u rodzimych kolekcjonerów albo podróżując poza granice Polski. Gdy wolnego czasu mamy więcej to podróżujemy. Poznajemy Polskę i jeździmy tam gdzie jeszcze nas nie było. Lubimy zwiedzać zabytki, poznawać historię miejsc, kulturę i ludzi. Oczywiście arboreta, ogrody botaniczne itp to stałe punkty naszych wypraw. Poza granice również chętnie wyjeżdżamy o ile czas nam na to pozwala.

Zobaczcie nasze miniatury drzew ozdobnych a więcej można zobaczyć na naszym blogu www.biosna.com

ZAPRASZAMY !!!

Biosna Sklep Biosna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Metody płatności
 
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }