HyggeColour Chireureu Larens Hair Medi Hemp OkiOki
Kategorie

Wooden Spoon

Wooden Spoon Firma Wooden Spoon jest bułgarską firmą produkującą etyczne, organiczne kosmetyki. Jak o sobie mówią: „Wooden Spoon to nie tyle marka co filozofia życiowa, wierzą w synergię Natury i ludzi i że im bardziej oszczędzamy skarby natury, tym więcej otrzymamy w zamian”. Miłość do ludzi oraz etyczna odpowiedzialność to podstawy działania firmy Wooden Spoon. To naturalna pielęgnacja skóry, w której wykorzystywane są surowe, nieprzetworzone oleje organiczne z cennymi, naturalnymi ekstraktami ziołowym. Taka pielęgnacja zapewnia wspaniałe odczucia dla ciała a także zapewnia utrzymanie zdrowej, odmłodzonej i miękkiej w dotyku skóry. Przy produkcji kosmetyków stosowne są przyjazne technologie zapewniające maksymalną ochronę naturalnych składników.

Firma Wooden Spoon jest bułgarską firmą produkującą etyczne, organiczne kosmetyki. Jak o sobie mówią: „Wooden Spoon to nie tyle marka co filozofia życiowa, wierzą w synergię Natury i ludzi i że im bardziej oszczędzamy skarby natury, tym więcej otrzymamy w zamian”.

 

Miłość do ludzi oraz etyczna odpowiedzialność to podstawy działania firmy Wooden Spoon. To naturalna pielęgnacja skóry, w której wykorzystywane są surowe, nieprzetworzone oleje organiczne z cennymi, naturalnymi ekstraktami ziołowym. Taka pielęgnacja zapewnia wspaniałe odczucia dla ciała a także zapewnia utrzymanie zdrowej, odmłodzonej i miękkiej w dotyku skóry. Przy produkcji kosmetyków stosowne są przyjazne technologie zapewniające maksymalną ochronę naturalnych składników.

 

Wooden Spoon

 

W czym tkwi sekret produktów Wooden Spoon?

W kosmetykach nie jest używana woda do rozcieńczania składników a produkty powstają z ekologicznych maseł, olejków, wosku pszczelego i ziołowych ekstraktów. Zostały one bardzo starannie wybrane i sprawdzone aby zapewnić jak najwyższą jakość produktów.

 

Wykorzystywane masło nie jest podgrzewane ponad 38°C aby uniknąć zniszczenia wartościowych właściwości. Kosmetyki produkowane są w niewielkich ilościach ale regularnie aby zapewniść ich świeżość.

 

I co najważniejsze, produkty Wooden Spoon nie zawierają chemicznych, syntetycznych składników oraz ropy naftowej i jej pochodnych. Nie zwierają również silikonu, POGS, sztucznych barwników, składników GMO. W zamian znalazły się tu w 100% naturalne i organiczne masła i olejki, naturalne olejki eteryczne, ekologiczne ekstrakty.

 

Nasze etyczne podejście dotyczy całego procesu produkcji ale nie tylko.

 

Wszystkie uboczne lub niewykorzystane produkty poddawane są recyklingowi. Na każdym poziomie produkcji utrzymywane jest minimalne zużycie wody.

 

Wooden Spoon organizuje imprezy z dziećmi i rodzinami w trudnej sytuacji społecznej zbliżające i zaznajamiające z przyrodą. Zachęca do zdrowych zasad i innowacji, młode osoby związane z rynkiem kosmetycznym zawodowo.

 

Wśród produktów Wooden Spoon znalazły się kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, pielęgnacji ust, dla dzieci i zapewniające ochronę przed słońcem.

Adres producenta:

17, Eng. Georgi Belov Str., Sofia, Bulgaria
Telephone: +359 889 66 85 33

Strona internetowa: https://woodenspoon.eu/

 

 

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }