CannabiGold
Kategorie

Viridian Nutrition

Viridian Nutrition Firma Viridian została utworzona w Northamtonshire w Wielkiej Brytanii w 1999 roku przez Cheryl Thallon. Jest ona wegetarianką od 18 roku życia. Swoją karierę Cheryl rozpoczęła pracując w branży produktów naturalnych, a ściślej rzecz ujmując w sklepach ze zdrową żywnością w wieku 21 lat. W roku 1988 Cheryl została redaktorem magazynu Natural Food Trader,w którym pracowała 3 lata odwiedzając i pisząc sprawozdania z odwiedzanych sklepów ze zdrową żywnością i firm dostarczających naturalne produkty na całym świecie. To szerokie doświadczenie w branży produktów pochodzenia naturalnego doprowadziły do jej specjalizacji w suplementach żywnościowych.

Viridian Nutrition

Motto Viridian Nutrition
"Wierzymy, że zdrowie planety i zdrowie każdego z nas są ze sobą nierozdzielnie związane"
.

Cheryl Thallon w 1991 roku dołączyła do amerykańskiej firmy Solgar Witamins jako pierwszy dyrektor marketingu, a następnie jako dyrektor zarządzający w Wielkiej Brytanii. Początkowo firma rodzinna, później jako spółka Solgar Witamins została sprzedana dużej korporacji farmaceutycznej na początku 1999 roku. To był moment, w którym Cheryl stwierdziła, że stworzy nową firmę pod nazwą Viridian Nutrition, której podstawowymi zasadami było oparcie na podstawowych zasadach czystości, ochrony środowiska i miłości. Otoczenie się wykwalifikowanymi ekspertami i doradcami technicznymi poskutkowało, że firma Viridian Nutrition została uruchomiona w grudniu 1999 roku mając w ofercie 24 produkty. Obecnie firma oferuje w sprzedaży ponad 180 produktów i jest dostępna w kilkunastu krajach.
Firma Viridian Nutrition posiada certyfikat Best Buy, który świadczy o tym, że produkty przez nią produkowane są ze specjalnie dobieranych, a zarazem najczystszych składników. Jest to świadoma odpowiedzialność za środowisko naturalne. Zostało to zauważone i nagłośnione między innymi przez magazyny The Good Shopping Guide oraz Ethical Consumer.

Viridian Nutrition

Żywienie suplementami Viridian.
Racjonalne odżywianie jest fundamentem dla zachowania ludzkiego zdrowia. Każda reakcja, ścieżka biochemiczna i fizjologiczna, która zaczyna się w naszym organizmie, na pewnych etapach wymaga odpowiednich składników odżywczych. Skomplikowany i doskonale zorganizowany ciąg witamin, minerałów, tłuszczów i aminokwasów, pozwalają naszym ciałom funkcjonować na co dzień. Jednak, gdy nasze potrzeby w tej dziedzinie nie są spełniane, pewne reakcje mogą szybko zacząć iść na opak i mieć wpływ na nasze zdrowie. Dlatego istotne jest, aby zwrócić szczególną uwagę na naszą codzienną dietę. Dieta oparta na owocach, warzywach oraz właściwych rodzajach tłuszczów może być największym ubezpieczeniem zdrowotnym jakie możemy mieć. Odżywcze suplementy są praktycznym narzędziem wspomagającym ten proces. To smutny fakt, że w dzisiejszym nowoczesnym świecie, nie możemy polegać w 100% na jakości i wartościach odżywczych nawet najlepszych świeżych produktów z powodu skażonych chemikaliami płodów rolnych, wyczerpanych gleb i czynników środowiskowych. Dochodzi jeszcze do tego spożywana przetworzona żywność uboższa w składniki odżywcze.

W połączeniu z tym, mamy o wiele większe wymagania fizyczne nałożone na nas, co oznacza, że bardzo często nasze zapotrzebowanie na poszczególne składniki odżywcze, są wyższe niż były kiedykolwiek wcześniej. Organizm nie jest w stanie poradzić sobie samodzielnie z tym zapotrzebowaniam dlatego dobre suplementy są dla nas pomocą. Suplementy diety Viridian w przypadku prawidłowego stosowania mogą być cennym narzędziem w rozwiązywaniu problemów ze zwiększonym zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Badania rządowe zidentyfikowały następujące grupy ludzi jako szczególnie zagrożone brakiem witamin i minerałów: osoby bardzo aktywne, miesiączkujące kobiety, wegetarianie i weganie, osoby starsze, kobiety w ciąży i karmiące piersią, osoby palące i pijące. Te osoby w szczególności powinny korzystać z dodatkowej suplementacji.

Suplementy diety Viridian Nutrition są produktami etycznymi. Ich 100% zawartość obejmuje aktywne składniki bez niepotrzebnych dodatków. Żaden z produktów nigdy nie był testowany na zwierzętach. Ponad 40% produktów posiada certyfikat Soil Association gwarantujący ekologiczne pochodzenie i skład. Organiczne uprawy bez pestycydów, herbicydów, wolne od GMO - to zdrowie ludzi i zdrowie planety.

Viridian Nutrition

Dobroczynność. „Dbać o innych,  tak jak dbasz o siebie”.

Szanse są, podobnie jak miliony innych ludzi możesz brać witaminy. Wybierając je z produktów Viridian Nutrition, możesz zmieniać swoje życie aby było lepszym wiedząc na dodatek, że pomagasz tym samym upośledzonym dzieciom i środowisku w tym samym czasie. Firma Viridian częśc ze swoich dochodó przeznacza na cele dobroczynne. Viridian Nutrition to firma o wielkim sercu oraz zaangażowaniu w tworzenie odżywczej gamy suplementów w oparciu o uczciwość, jakość i innowacje. Firma została założona w 1999 roku na dwóch podstawowych zasadach: opracować szereg suplementów opartych na najwyższych standardach etycznych oraz generować znaczne fundusze na cele charytatywne dla dzieci i środowiska.

Dotychczas firmia Viridian w ramach programu „Odżywianie i Darowizna” przekazała  195.000 £ do różnych organizacji charytatywnych, w tym Przyjaciele Ziemi, NSPCC, Woodland Trust, UNICEF, The Princes Trust, Comic Relief, RSPB, Terrence Higgins Trust, Shelter, Woodland Trust, Save the Children i wiele innych.

Viridian Nutrition

„Co na ziemi jest etyczne?” Witaminy Viridian Nutrition !!!

Suplementy Viridian Nutrition to wiodąca marka witamin etycznych. Ale co to znaczy etycznych? Viridian został nazwany „Best Buy” w magazynie konsumentów etycznych „The Good Shopping Guide”. Magazyn pochwalił firmę za zobowiązanie i wywiązywania się z obietnicy do stosowania czystych składników, za świadomość ekologiczną i darowizny charytatywne.

Dr Alex Richardson w gazecie Daily Mail stwierdził z kolei, że najlepszymi witaminami dla dzieci są właśnie witaminy ViridiKid marki Viridian Nutrition ze względu na czystość ich składników. Etyka pozyskiwania składników daje w tym przypadku całkowitą pewność, że produkty nie są chociażby napromieniowane, nie zawierają cukru, barwników lub sztucznych środków aromatyzujących. Można mieć także pewność, że żaden z produktów nigdy nie był testowany na zwierzętach.

Istnieje wiele produktów odżywczych już dostępnych w sklepach, które używają terminu "ekologiczny" jako nazwa marki lub nazwa wymyślona bez żadnego certyfikatu, ale w tym przypadku nie można być pewnym, że produkt jest prawdziwie ekologiczny.  Jeśli natomiast posiada on certyfikat Soil Association - tak jak suplementy Viridian - to można być pewnym o jego naturalnej jakości. Kapsułki Viridian Nutrition i organiczne oleje odżywcze produkowane są w Wielkiej Brytanii dzięki czemu tworzone są lokalne miejsca pracy. Produkty pakowane są w opakowania wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu lub nadających się do recyklingu. Suplementy Virdiian Nutrition zasługują na najwyższą ocenę za naturalną jakość.

Certyfikaty ekologiczne Viridian Nutrition

 


Dane producenta ekologicznych suplementów diety Viridian Nutrition

Strona internetowa producenta: https://www.viridian-nutrition.com/

 

 

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }