Larens Hair Holistic John Masters Organics Madara sos hydra mask Madara Multimasking Treatment Set
Kategorie

Together Health

Together Health Firma Together została stworzona, aby dawać ludzkości najzdrowsze produkty na ziemi, które pomagają coraz większej ilości osób czuć się świetnie i żyć pełnią długiego życia. To jest potencjał firmy, która tym samym pragnie przyczynić się do dobrobytu ludzi. W coraz większym stopniu Together jako firma udziela się charytatywnie. To ma zbawienny wpływ na działanie i sposób myślenia wszystkich pracowników, którzy ciężko pracują cały dzień przez cały dzień dając z siebie jak najwięcej. To jest właśnie motto firmy „dlaczego” i to jest jej sposób myślenia.

Together

Dlaczego my i nasz sposób myślenia?

Firma Together została stworzona, aby dawać ludzkości najzdrowsze produkty na ziemi, które pomagają coraz większej ilości osób czuć się świetnie i żyć pełnią długiego życia. To jest potencjał firmy, która tym samym pragnie przyczynić się do dobrobytu ludzi. Naturalne suplementy diety together są naturalnym odzwierciedleniem owoców Matki Ziemi.

W coraz większym stopniu Together jako firma udziela się charytatywnie. To ma zbawienny wpływ na działanie i sposób myślenia wszystkich pracowników, którzy ciężko pracują cały dzień przez cały dzień dając z siebie jak najwięcej. To jest właśnie motto firmy „dlaczego” i to jest jej sposób myślenia.

Together Suplementy diety

5 wartości marki Together Health.
Nasze wartości są jak bicie serca we wszystkim co robimy.  Te wartości również prowadzą nas w jaki sposób podejmujemy decyzje i jak współpracujemy z innymi. Skupiamy się na tych wartościach mających bezpośredni wpływ na rozwój naszej kultury, naszego głosu i sposobu w jaki działamy.

1. Dbamy.
Dbamy o wielki obraz i dbamy o najdrobniejsze jego szczegóły. Dbamy o znalezienie nowych sposobów, aby produkty były możliwie najlepsze bez dodatków przy jednoczesnym zminimalizowaniu negatywnego wpływu na naszą planetę. Rozumiemy, że nasze produkty pomagały naszym klientom do tej pory, więc dzielimy się jak największą ilością informacji o tym jak możemy zachować zdrowie. Rozumiemy również, że życie nie jest sprawiedliwe i równe i zależy nam znaleźć sposób, aby zwiększyć równowagę do naszego świata.

2. Jesteśmy otwarci.
Jesteśmy otwarci i mówimy wprost. Podchodzimy do każdej komunikacji i decyzji z pełną uczciwością. Nic nie ukrywamy i wszystko robimy fair.

3. Upraszczamy.
Życie jest skomplikowane. Dokładamy wszelkich starań, aby uprościć maksymalnie uprościc informacje, którą się dzielimy o naszych produktach. Dzięki temu robimy więcej mniejszym kosztem zapewniając jednocześnie lepszą wartość, jasność i wydajność w wielu różnych dziedzinach.

4. Być beztroskim człowiekiem.
Firma, która stoi na straży zdrowia jest najważniejsza, więc staramy się z uśmiechem pomagać kiedy tylko możemy. Podchodzimy do naszych opakowań i przekazu jako elementu zabawy. Nudna osobowość branży związanej ze zdrowiem często wynika z nieodpowiedniego kierowania i jasności przekazu.

5. Bądź skromny
Nie robimy tego dla siebie. Nie zrobimy też dla sławy i fortuny. Zamiast tego, ciężko pracujemy, aby poprawić zdrowie i samopoczucie innych osób każdego dnia. Mamy tylko traktować innych tak, jak chcemy być traktowani i każdego szanujemy. Nosimy się z cichym zaufaniem.

Suplementy Together

Anioły witaminowe.
Nie każdy może kupić nasze produkty. Powinny je kupować zwłaszcza te osoby, które najbardziej potrzebują składników odżywczych.
Tak więc nawiązaliśmy współpracę z Aniołami Witaminowymi, aby nam pomogły. Teraz, za każdym razem kiedy nasi klienci kupują pakiet witamin pomagają tym samym najbardziej potrzebującym. Jest to prosty system, który pomaga ratować życie. Ponieważ 45% wszystkich zgonów dzieci spowodowane jest niedożywieniem. Jest to główna przyczyna dla której pomagamy.

Kim są Witaminowe Anioły?
Witaminowe Anioły jest organizacją charytatywną, która ma na celu zmniejszenie śmiertelności dzieci na całym świecie poprzez pogłębianie dostępności i korzystania z podstawowych mikroelementów. Zwłaszcza witaminy A wśród zagrożonych populacji.

W 2012 roku organizacja Witaminowych Aniołów pomogła 27.000.000 dzieci z 49 krajów dostarczając im ważnych składników odżywczych, których potrzebują i będące podstawą dla dobrego zdrowia. Dowiedz się więcej na www.vitaminangels.org. Tylko 2% przychodów organizacji Witaminowych Aniołów trafia do administracji, a tylko 3% do pozyskiwania funduszy. Pozostałe 95% trafia bezpośrednio do ich niesamowitych programów. Jest to ich zdaniem najlepsza inwestycja na świecie.

To jest coś, czego nie czuliśmy mocno od dłuższego czasu. Aż w 2008 roku zespół światowej klasy ekonomistów zgromadzonych przez konsensus w Kopenhadze przeanalizował czterdzieści rozwiązań i wskazał dziesięć największych na świecie globalnych wyzwań rozwojowych. Wynik? Suplementacja witaminami niedożywionych dzieci jest najważniejszym priorytetem ratującym życie. Bez odpowiedniego jedzenia bogatego we wszystkie niezbędnie witaminy młody dziecięcy organizm nie będzie przygotowany na odparcie wszelkich wirusów czyhających tak naprawdę w powietrzu. Bez odpowiedniej dawki witaminy A  żaden organizm nie może walczyć z takimi chorobami jak odra, biegunka czy też infekcje dróg oddechowych. Szacuje się, że 190 milionów dzieci poniżej piątego roku cierpi na niedobór witaminy A, która jest główną przyczyną zgonu dziecka.

Mając wystarczająco dużą pomoc Witaminowych Aniołów można zmniejszyć wskaźnik umieralności dzieci do około 24% w populacji wysokiego ryzyka po prostu zaopatrując dzieci w niezbędne witaminy A.

Wszystkie produkty Together są wolne od glutenu i nabiału. Wykorzystywana do produkcji soja nie zawiera kwasów Omega 3 i magnezu. Produkty Together nie mają żadnych sztucznych wypełniaczy lub spoiw. W żadnym produkcie nie stosujemy żadnych sztucznych dodatków i nigdy nie będziemy ich stosować. Wszystkie produkty spożywcze oparte są o certyfikat jako wolne od GMO. Wszystkie produkty morskie pochodzą ze źródeł wolnych od GMO.

TogetherTogetherTogetherTogether HealthTogether HealthTogether Health

Together Health Suplementy DietyTogether Health suplementy diety

Certyfikaty ekologiczne Together Health

 


Dane producenta ekologicznych suplementów diety Together Health

Strona internetowa producenta: https://www.togetherhealth.co.uk/

 

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }