Larens Hair Medi Hemp OkiOki Chireureu HyggeColour
Kategorie

ThinkKrill

ThinkKrill ThinkKrill suplementy diety to połączenie nauki i owoców Matki Natury. Olej z kryla jest owocem morza bogatym w fosfolipidy takie jak kwasy omega-3, EPA i DHA. Fosfolipidy są łatwiej wchłaniane przez organizm niż trójglicerydy. Olej z kryla posiada również dodatkowy bonus zawierający naturalnie występujące antyoksydanty taki jak "astaksantyna", która jest najsilniejszym antyoksydantem natury, która zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami. Olej z kryla stosowany jest we wszystkich suplementach diety ThinkKrill pochodzących z dziewiczych wód Oceanu Południowego na Antarktydzie. Czyste wody Antarktydy zapewniają olej, który praktycznie jest wolny od metali ciężkich i innych zanieczyszczeń.

ThinkKrill suplementy diety

ThinkKrill to suplementy diety, w których olej z kryla używany jest i zbierany w jak najbardziej ekologiczny sposób. Technologia, która znalazła zastosowanie w tego typu gospodarce wykorzystuje specjalnie zaprojektowany system włoków, który jest bezpośrednio połączony wężem ze statkiem posiadającym specjalny mechanizm, który odróżnia kryla od innych morskich stworzeń. Dzięki temu systemowi inne stworzenia są bez szwanku zwracane przyrodzie.

ThinkKrill

 

ThinkKrill  i zwolennicy zrównoważonego rybołówstwa!

Konieczne jest, aby stosować się do zrównoważonych praktyk połowowych w celu zachowania populacji kryla zarówno teraz jak i w przyszłości. Ilości połowowe kryla w Antarktyce są ustawiane i regulowane przez CCAMLR (Konwencja o zachowaniu żywych zasobów morskich Antarktyki) międzynarodowej instytucji utworzonej w celu ochrony ekosystemu Antarktyki. CCAMLR nakłada surowe ograniczenia całkowitego rocznego połowu kryla w celu zapewnienia długoterminowego zrównoważonego rozwoju. Limity połowowe są regularnie oceniane przez CCAMLR i uaktualniane w razie potrzeby.

W ciągu ostatnich 3 lat wszystkie firmy poławiające kryla dokonały jego połowów zaledwie w wysokości 1% sumy kryla w dozwolonym obszarze połowów. Dodać należy również, że suma wspomnianych połowów jest nawet niższa niż 1% próg ostrożności ustalony przez CCAMLR.

Obecna roczna kwota połowowa zrównoważona i ustawiona jest na poziomie 9% całkowitej szacowanej biomasy (60 mln ton metrycznych) na obszarze, na którym Aker BIOMARINE i inne licencjonowane firmy do połowu kryla mogą bez przeszkód dokonywać połowów.

Aker BIOMARINE dostarcza olej z kryla, który używany jest we wszystkich produktach ThinkKrill. Certyfikacja jaką posiada firma AkerBiomarine promuje zrównoważone wykorzystanie i zarządzanie światowych zasobów odnawialnych. Firma ponadto jest oceniana przez niezależny zespół oceniający, który sprawdza czy znalezione łowisko jest dobrze zarządzane. Złowiony kryl jest badany pod kątem zdrowia, zaś jego zrównoważony połów ma mieć minimalny wpływ na ekosystem. Aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo i solidność przebiegu połowów kryla ocena poddana jest również procesowi wzajemnej weryfikacji przez dwóch odrębnych i niezależnych naukowców.

Aker Biomarine zaangażowała się w proces ekologicznego połowu w nieco większym stopniu niż wymagają tego certyfikaty. Bowiem ich działalność obejmuje także prowadzenie niezależnych badań przez naukowców będących bezpośrednio na pokładzie ich statku.

Stosowane metody połowów zapewniają, że nie są łapane niechciane ryby, dzięki czemu można mieć pewność, że przy zakupie jednego z produktów ThinkKrill masz doskonały suplement zawierający czysty Omega 3, który został pozyskany zarówno w zrównoważony jak i etyczny sposób, aby zachować nasze oceany i nasze życie morskie.

 

ThinkKrill

 

Suplementy diety ThinkKrill i organizacje ekologiczne CCAMLR i TAC.

Komisja do Spraw Zachowania Żywych Zasobów Morskich Antarktyki (CCAMLR) jest organizacją opartą na traktacie, który odpowiada za ochronę zasobów Antarktyki. Polska jest jednym z krajów założycielskich tej organizacji, która ujrzała światło dzienne w 1982 roku. Na wyspie Króla Jerzego znajduje się polska stacja naukowo-badawcza im. Henryka Arctowskiego.

Celem Konwencji jest ochrona życia morskiego na Oceanie Południowym. CCAMLR zajmuje się regulacją rybołówstwa, a ponadto także dąży do wdrożenia całościowego zdrowego podejścia do zarządzania żywymi zasobami morskimi na Oceanie Południowym. Do organizacji CCAMLR zapisanych jest 25 krajów członkowskich oraz dodatkowo 11 państw posiada status państwa współpracującego. Sam proces uzyskania licencji na połowy kryla jest rygorystyczny i ograniczony. Środki ochronne przyjęte przez tę ekologiczną organizację zatwierdzane są na podstawie opinii naukowych wymagających jednocześnie wykonania, aby były skuteczne. CCAMLR ustanowiła tzw. poziom wyzwalania, który wynosi obecnie 620.000 ton. Bez doradztwa naukowego nie byłoby możliwe skuteczne zarządzanie rybołówstwem. Wszelkie decyzje podejmowane zarówno na szczeblach krajowych jak i międzynarodowych w szczególności oparte są na przeprowadzonych przez wyznaczone organizacje rygorystycznych badaniach. Statki firmy Aker BIOMARINE przewożą  Międzynarodową Naukową Stację Obserwacyjną w celu weryfikacji danych z tychże połowów zgodnie z zachowaniem wytycznych organizacji CCAMLR.

Poziom połowów ten jest oparty na historycznych maksymalnych rocznych zbiorach w strefie 48 (w której większość zbioru kryla ma miejsce). Określona jest oczywiście granica do której kryle mogą być zbierane. Całkowite dopuszczalne połowy (TAC) są ustawione na czterech milionach ton, co obejmuje lokalizacje na czterech obszarach podwodnych. W produkcji wykorzystywana jest cześć kryla, zaś pozostała część po produkcyjna jest używana jako pokarm dla wielorybów, fok, pingwinów.

 

ThinkKrill olej z kryla

 

Strona internetowa producenta: http://www.thinkkrill.co.uk/

 

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }