liposomalna witamina c Pukka Herbs Reklama Sanotint Madara SOS
Kategorie

BetterYou

BetterYou Syntetyczny to nie jest słowo, którego używamy do opisania naszych suplementów diety. Naszą pasją jest znaleźć składniki, które są dobrze absorbowane i wykorzystane przez organizm. Szukamy składników pochodzących z żywności i są w 100% naturalne. Nasze preparaty są przeznaczone do powszechnej akceptacji, a tam gdzie to możliwe nasze produkty są odpowiednie dla wegetarian, wegan i osób będących na diecie gdyż są chorzy na cukrzyce bądź celiakie.

BetterYou

Kim jesteśmy ...

Pionierami. Jesteśmy innowacyjną firmą specjalizującą się w suplementacji rosnącej liczby kluczowych składników odżywczych utraconych przez dramatycznie zmieniającą się naszą dietę i styl życia. Nasze produkty wyróżniają się na rynku dzięki unikalnemu poziomowi jakości i skuteczności.

Wiara BetterYou

Wierzymy, że najpierw należy wprowadzić do swojego zwyczaju zdrowe odżywianie, a następnie wykorzystać nasz asortyment dzięki, któremu można uzupełnić "luki" żywieniowe, które notabene sa nieuniknione. Nasze produkty wykorzystują najszybsze i najbardziej niezawodne mechanizmy wprowadzające odżywcze oraz lecznicze składniki poprzez skórę (przez skórne dostarczanie magnezu) i oraz pod językowa aplikacja witamin.

Źródło BetterYou ...

Syntetyczny to nie jest słowo, którego używamy do opisania naszych suplementów diety. Naszą pasją jest znaleźć składniki, które są dobrze absorbowane i wykorzystane przez organizm. Szukamy składników pochodzących z żywności i są w 100% naturalne. Nasze naturalne suplementy diety są przeznaczone do powszechnej akceptacji, a tam gdzie to możliwe nasze produkty są odpowiednie dla wegetarian, wegan i osób będących na diecie gdyż są chorzy na cukrzyce bądź celiakie.

BetterYou suplementy diety

Badanie naszego DNA ...

Badania prowadzą do innowacji . To one doprowadziły firmę BetterYou do wspierania inicjatyw w dziedzinie leczenia przezskórnego magnezu, a także suplementacji podjęzykowej. Dzięki temu stworzyliśmy doskonałe relacje z instytucjami, takimi jak Uniwersytet w Cardiff, HFL Sport Science, Szpital Świętego Marka (NHS), The Medasso Clinic (Rumunia) i Magnezowy Instytutu Zdrowia (Holandia). Nasz kolejny projekt to pierwsze na świecie badania kliniczne gdzie stosowane jest leczenie przezskórne magnezem.

Nagrodzony asortyment BetterYou...

Mamy nagradzany asortyment. Osoby i organizacje uznały, że nasze innowacyjne suplementy diety są prekursorskim rozwiązaniem do stosowania w nowoczesnej opiece zdrowotnej.

Wspieramy ...

Wiedza pomaga nam wzrastać, bowiem pracujemy w społeczności, dla której zdrowie jest ważną częścią życia. Obecnie BetterYou działa wspierając wiele organizacji leczących między innymi migrenę i niedokrwistość złośliwą. Firma BetterYou wspiera także liczne towarzystwa wegetarian oraz ciągle nowo powstające placówki medyczne, które odkrywają nasze pionierskie produkty.

Suplementy diety BetterYou

Dane producenta BetterYou:

BetterYou Ltd
Unit 24 Shortwood Court, Shortwood Business Park
Dearne Valley Parkway
Barnsley
S74 9LH , UK

Tel: +44 (0)1226 814 030
Fax: +44 (0)1226 814 049
Email: customerservices@betteryou.com
Strona: betteryou.com

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
  • Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane produkty znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie naturalne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

     

    Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

  • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }