OkiOki HyggeColour Medi Hemp Larens Hair Chireureu
Kategorie

BetterYou

BetterYou Syntetyczny to nie jest słowo, którego używamy do opisania naszych suplementów diety. Naszą pasją jest znaleźć składniki, które są dobrze absorbowane i wykorzystane przez organizm. Szukamy składników pochodzących z żywności i są w 100% naturalne. Nasze preparaty są przeznaczone do powszechnej akceptacji, a tam gdzie to możliwe nasze produkty są odpowiednie dla wegetarian, wegan i osób będących na diecie gdyż są chorzy na cukrzyce bądź celiakie.

BetterYou

Kim jesteśmy ...

Pionierami. Jesteśmy innowacyjną firmą specjalizującą się w suplementacji rosnącej liczby kluczowych składników odżywczych utraconych przez dramatycznie zmieniającą się naszą dietę i styl życia. Nasze produkty wyróżniają się na rynku dzięki unikalnemu poziomowi jakości i skuteczności.

Wiara BetterYou

Wierzymy, że najpierw należy wprowadzić do swojego zwyczaju zdrowe odżywianie, a następnie wykorzystać nasz asortyment dzięki, któremu można uzupełnić "luki" żywieniowe, które notabene sa nieuniknione. Nasze produkty wykorzystują najszybsze i najbardziej niezawodne mechanizmy wprowadzające odżywcze oraz lecznicze składniki poprzez skórę (przez skórne dostarczanie magnezu) i oraz pod językowa aplikacja witamin.

Źródło BetterYou ...

Syntetyczny to nie jest słowo, którego używamy do opisania naszych suplementów diety. Naszą pasją jest znaleźć składniki, które są dobrze absorbowane i wykorzystane przez organizm. Szukamy składników pochodzących z żywności i są w 100% naturalne. Nasze naturalne suplementy diety są przeznaczone do powszechnej akceptacji, a tam gdzie to możliwe nasze produkty są odpowiednie dla wegetarian, wegan i osób będących na diecie gdyż są chorzy na cukrzyce bądź celiakie.

BetterYou suplementy diety

Badanie naszego DNA ...

Badania prowadzą do innowacji . To one doprowadziły firmę BetterYou do wspierania inicjatyw w dziedzinie leczenia przezskórnego magnezu, a także suplementacji podjęzykowej. Dzięki temu stworzyliśmy doskonałe relacje z instytucjami, takimi jak Uniwersytet w Cardiff, HFL Sport Science, Szpital Świętego Marka (NHS), The Medasso Clinic (Rumunia) i Magnezowy Instytutu Zdrowia (Holandia). Nasz kolejny projekt to pierwsze na świecie badania kliniczne gdzie stosowane jest leczenie przezskórne magnezem.

Nagrodzony asortyment BetterYou...

Mamy nagradzany asortyment. Osoby i organizacje uznały, że nasze innowacyjne suplementy diety są prekursorskim rozwiązaniem do stosowania w nowoczesnej opiece zdrowotnej.

Wspieramy ...

Wiedza pomaga nam wzrastać, bowiem pracujemy w społeczności, dla której zdrowie jest ważną częścią życia. Obecnie BetterYou działa wspierając wiele organizacji leczących między innymi migrenę i niedokrwistość złośliwą. Firma BetterYou wspiera także liczne towarzystwa wegetarian oraz ciągle nowo powstające placówki medyczne, które odkrywają nasze pionierskie produkty.

Suplementy diety BetterYou

Dane producenta BetterYou:

BetterYou Ltd
Unit 24 Shortwood Court, Shortwood Business Park
Dearne Valley Parkway
Barnsley
S74 9LH , UK

Tel: +44 (0)1226 814 030
Fax: +44 (0)1226 814 049
Email: customerservices@betteryou.com
Strona: betteryou.com

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }