BetterYou Together Health Rainforest Foods Nutrivi Cannavi Larens
Kategorie

Cemon

Cemon Po utworzeniu Instytutu Medycyny Homeopatycznej (IMO) w 1947 roku oraz Włoskiej Akademii Medycyny Homeopa tycznej (AIMOH) założonej w 1954 roku w Rzymie przez profesora Antonio Negro postawiono trzeci niezwykły krok w okresie powojennym do przezwyciężenia braku informacji oraz usług dotyczących medycyny homeopatycznej, który notabene był podstawą do utworzenia C.e.m.o.n. w 1970 r. Głównymi tego sprawcami byli Adele Alma Rodriguez oraz wspomniany wcześniej z profesor Antonio Negro z Centrum Medycyny Homeopatycznej " Tommaso Cigliano " w Neapolu. Celem oczywiście było nauczanie i rozprzestrzenianie leków homeopatycznych.

Cemon

Cemon Suplementy diety

Historia Cemon

C.e.m.o.n. rodzi się z apelem o spójności i potrzebą, która determinuje jej istnienie i jakość planowania. Cemon jest częścią procesu ludzkiego sumienia i ewolucji wiedzy i do tego wymogu ludzkiej historii firma się stosuje.

C.e.m.o.n. zaczyna się jako projekt dyfuzji we Włoszech będący przełomem w wiedzy medycznej jako dziele sztuki i techniki uzdrawiania. Mowa tu oczywiście o lekach homeopatycznych. Historia i tożsamość firmy Cemon są ściśle związane z działalnością dydaktyczną najważniejszych mistrzów XX wieku medycyny homeopatycznej.

Po utworzeniu Instytutu Medycyny Homeopatycznej (IMO) w 1947 roku oraz Włoskiej Akademii Medycyny Homeopatycznej (SIMOH) założonej w 1954 roku w Rzymie przez profesora Antonio Negro postawiono trzeci niezwykły krok w okresie powojennym do przezwyciężenia braku informacji oraz usług dotyczących medycyny homeopatycznej, który notabene był podstawą do utworzenia  Cemon w 1970 r. Głównymi tego sprawcami byli Adele Alma Rodriguez oraz wspomniany wcześniej z profesor Antonio Negro z Centrum Medycyny Homeopatycznej "Tommaso Cigliano" w Neapolu. Celem oczywiście było nauczanie i rozprzestrzenianie leków homeopatycznych.

Praca dydaktyczna rozpoczęła się w 1970/1971 roku akademickim. 70 osób, w tym lekarze i studenci medycyny mogli zapisać się wówczas na pierwszy rok studiów. Trzy letni program nauczania obejmował liczne kursy prowadzone w Neapolu i Rzymie. Cemon rozpoczyna wielkie i trudne dzieło stworzenia organizacji, która nie tylko mieściłaby się w Neapolu, ale była również dostępna w całych Włoszech.

Seria ciężkich lat pracy następujących po sobie była niezbędna do stworzenia struktury grupy roboczej biorącej pod uwagę wiele aspektów organizacyjnych związanych z nauczaniem ogólnym, nauczaniem klinicznym oraz z dostępnością leków homeopatycznych . W tej fazie swojej organizacji, Cemon zdaje sobie sprawę z konieczności sporządzenia listy ultramolekularnej na dawkach, tak aby były zgodne z potrzebami. Dzięki temu każdy stoi przed wolnym wyborem ile danego leku może zażyć. To powoduje, że zaufanie do leków homeopatycznych wzrasta niewspółmiernie. Ze względu na brak informacji i usług było to wówczas bardzo trudne, aby non-stop były zapewnione środki zaradcze posiadające najwyższą jakość i niezawodność.

Rozwój medycyny homeopatycznej i nauczania prowadzi do powstania stowarzyszenia LUIMO (Libera Università Internazionale Di Medicina Omeopatica w 1977 roku, które stanowi międzynarodowe centrum i punkt odniesienia dla ludzi, poświęcających się medycynie homeopatycznej. Ci ludzie chcą oczywiście uczyć się i porównać swoje doświadczenia kliniczne oraz badania dydaktyczne.

Od jego założenia, historia C.e.m.o.n. jest źródłem dyfuzji inicjatyw i synonimem działania zgodnie z zestawem zasad i standardów w rozwoju know-how, tak by społeczeństwo mogło korzystać z produktów Cemon mających na celu przywracanie zdrowia w sposób odpowiedni dla każdego pacjenta  i zgodnie z jego/jej osobistymi cechami oraz w harmonii z naturą.

Cemon

Cemon - wizja i misja

Opieka i rozwijanie swojej tożsamości. Tak C.e.m.o.n. wykonuje swoją misję wspierania pacjentów, lekarzy i farmaceutów przez eksperymentalną i deontologiczna wiedzę, która nie uznaje choroby jako czysty medyczno-biologicznym przypadek rozwiązywany przez narkotyk, ale wyobraża sobie ją jako zdarzenie biograficzne i społeczne.

Zadaniem Cemon jest wspieranie stanu gojenia przywracającego człowiekowi równowagę, podczas którego jest aktywnie sam.

Misja C.e.m.o.n. wykracza poza zwykłą produkcję i komercjalizację swoich produktów i usług oraz zakłada odpowiedzialność naukową i debaty publicznej na temat zdrowia, przeznaczony jako stanu równowagi, który jest dynamiczny, indywidualne i nierozerwalnie związane z dynamiką ekologicznych i społecznych.

To jest misja Cemon: w służbie dzisiejszego człowieka, w służbie człowieka przyszłości, w celu tworzenia nowych zrównoważonych i ekologicznych, zrównoważonych kultur i stylu życia.

Wizja i działania C.e.m.o.n. są inspirowane praktyczną wiedzą potwierdzającą, że człowiek jest całkowicie stworzony do samodzielnego bilansowania, jego badanie zjawisk przyrodniczych i społecznych pozwala mu odróżnić uczciwe i dobre od szkodliwych, aby mógł rozwinąć etykę, myśl naukową i techniczną sztuki zgodnie z naturą i kosmosem do których należy.

Według Cemon filozofia , nauka i technologia pomagają człowiekowi w poszukiwaniu równowagi w projekcie zrównoważonego rozwoju samego siebie w naturze. Według C.e.m.o.n. życie ludzkie jest naturalnym cyklem i projektem, które muszą być chronione.

C.e.m.o.n. jest wyrazem człowieka, który wie, ewoluuje, zauważa i uznaje (z fizyką kwantową i najnowszymi osiągnięciami nauk biologicznych), że istotne zjawiska wykraczają poza czystą morfologię fizyko-chemiczną. Cemon praktykuje deontologiczną naukową ustawę opartą na 200 latach klinicznych i eksperymentalnych naturalnych dowodach i terminach medyczno-farmakologicznej interwencji polegającej na obserwacji tendencji natury do samodzielnego bilansowania, unikając wymiany z tym co jest naturalne, z tym co jest sztuczne.

Produkcja i usługi C.e.m.o.n. są częścią działań, które obsługują sieć życia i które są realizowane w związku z zaawansowaną naukową wizją dynamiki życia systemów, które nie są liniowe. Te trudne niekiedy prace badawcze w dużej mierze inspirują C.e.m.o.n. Firma rośnie w odniesieniu do kultury i z pełną odpowiedzialnością, wprowadza na rynek produkty, które przywrócą zdrowie korespondujące do indywidualności i poszanowania dla osób i dla planety.

Rozgłoszenie projektu Cemon we Włoszech było bardzo ważnym przełomem w wiedzy medycznej, przeznaczonej jako sztuka i technika uzdrawiania, homeopatyczna medycyna i historia świadczy o tej odpowiedzialności.

To jest misja Cemon w służbie dzisiejszego człowieka w służbie człowieka przyszłości , w celu tworzenia nowych zrównoważonych i ekologicznych , zrównoważonych kultury i stylu życia

Cemon suplementy diety

 

Cemon - Firma

Cemon wraz z najznakomitszymi pracownikami i tłem nauki i biznesu dąży do dostarczania farmaceutyków z homeopatycznym remedium zgodnymi z wymogami kodeksu leków medycznych i homeopatycznych , a także szerokiego wachlarzu produktów nieinwazyjnych dla poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia. Cemon jako instytucja chce zapewnić  lekarzy leczących za pomocą homeopatii, że mogą na niej polegać i mieć pewność, że po ich rozpoznaniu problemu, zapisane przez nich lekarstwa będą skutecznie uzdrawiać chore komórki. Zaś w aptece ich pacjenci znajdą lekarstwa, które zostały przygotowane z najwyższą starannością. Bo to właśnie ona jest podstawowym warunkiem dynamicznej skuteczności. Cemon zobowiązany jest do obranego  stanowiska w kodeksie leków homeopatycznych we Włoszech w odpowiedzi na lekarzy i farmaceutów, którzy wprowadzają w życie ich wiarę w Cemon. Ekologiczne suplementy diety podobnie jak suplementy Cemon są sprawdzane podczas eksperymentów i badań na ludziach zdrowych potwierdzone licznymi dowodami klinicznymi. Firma Cemon i jej osobista historia ściśle jest związana z naukami dydaktycznymi w szkołach medycznych XX wieku. Projektem na przyszłość jest doprowadzenie do kulturalnej i naukowej zmiany tak aby dać instrumenty terapeutyczne o znaczącej wartości leczniczej. Jakość substancji stosowanych w układach ultra-molekularnych jest zgodna z potrzebami i swobodą terapeutycznego wyboru. Ponadto są połączone ze zobowiązaniem do świadczenia innych form wsparcia i terapii produktami  do pielęgnacji osobistej. Produkty te są skierowane do wszystkich grup społecznych i psychofizycznych czynników zdrowotnych.

 

Przetłumaczono ze strony: www.cemon.eu.

 

Dane producenta suplementów ekologicznych:

via Antonio Gramsci, 18 - 80122
Napoli - Italia
Tel. +39 0817614707
Fax +39 0817613665
info@cemon.eu
strona: www.cemon.eu

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }