liposomalna witamina c
Kategorie

Sanotint

Sanotint Marka Sanotint powstała ponad 40 lat temu w słonecznych Włoszech. Od początku menedżerski trzon firmy tworzyli członkowie rodziny. Przez wiele lat włożono mnóstwo trudu i doświadczeń w udoskonalanie składu produktów Sanotint. Nazwa marki w tłumaczeniu na język polski oznacza „zdrowy kolor”. Farby Sanotint są jednymi z najlepszych farb ziołowych na świecie. Ich podstawowym walorem jest sam skład, którego aż 98% stanowią wyciągi roślinne i drogocenne zioła.

 

Sanotint farby do włosów

 

Marka Sanotint należy tak naprawdę do firmy Cosval, której początki sięgają ponad jednego wieku. Pierszymi produktami tej firmy były zioła, ponieważ właściciel firmy był z zamiłowania i wykształcenia zielarzem. Z hodowanych przez siebie ziół zaczął produkować maści oraz kremy lecznicze na obolałe mięśnie i oparzenia. Obecnie firma Cosval posiada bajecznie bogatą gamę suplementów diety i witamin tworzonych na bazie jedynie naturalnych składników.

Kolejną marką, która powstała w wyniku stworzenia produktów do twarzy jest Locherber. Produkty tej marki tworzone są z kolei w Szwajcarii.

Sanotint to kompleksowa linia ziołowych farb i kosmetyków do pielęgnacji włosów stworzona z myślą o kobietach w ciąży i alergiczkach. Farby linii Light - trwale koloryzujące - są przeznaczone również dla kobiet w ciąży i alergików. Mają 0% PPD.

 

Sanotint

 

Mottem marki Santotint jest stwierdzenie:

"GDY KOLORYZACJA JEST PIELĘGNACJĄ"

 

Naturalne farby i odżywki Sanotint pielęgnują każdy rodzaj włosów. Doskonale sprawdzają się w przypadku siwych włosów gdzie bardzo ważnym czynnikiem jest dokładne krycie kolorem.  Dzięki nim z pewnością każda osoba osiągnie zadowalające efekty, a jej fryzura w naturalnym kolorze będzie przyczynkiem do jej dobrego samopoczucia i wyglądu.  Produkty Sanotint służące pielęgnacji włosów poza sprawianiem pięknego wyglądu  zapobiegają również wypadaniu ich wypadaniu.

Sanotint jest marką farb, odżywek i szamponów do  naturalnej pielęgnacji włosów charakteryzująca się niezwykle bogatą paletą barw. Do głównych serii farb należą seria Light i Classic. Light jest seria dla osób o szczególnych wymaganiach.  Mamy na myśli osoby skłonne do alergii i co najważniejsze kobiety w ciąży. Farby Sanotint nie zawierają amoniaku, silikonów, metali, parafiny, parabenów oraz formaldehydu. Gama produktów do pielęgnacji włosów marki Sanotint oferuje również szampony, maseczki oraz olejki oczyszczające i regenerujące. Rewelacyjnym produktem okazał się lakier do włosów, który notabene dał początek karierze marki Sanotint w Polsce.

 

Paleta kolorów Sanotint

Aby wyraźniej wychwicic kolor ze zdjęcia należy je zapisać na pulpicie i następnie otworzyć

lub powiększyć widok w przeglądarce.

 

Sanotint Classic Black@Brown

Sanotint black brown Sanotint paleta kolorów

Sanotint Classic Blond

Sanotint blond kolor Paleta kolorów Sanotint

Sanotint Classic Red

Sanotint Red Sanotint kolory

Sanotint Light

Sanotint Sensitive Sanotint Light paleta kolorów

Sanotint Reflex

Sanotint Reflex Sanotint szampon koloryzujący paleta

 

 

Sanotint gallery

 

Sanotint          Sanotint farby i odżywki

 

Sanotint odżywki i farby           Sanotint farby

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
  • Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane produkty znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie naturalne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

     

    Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

  • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }