Lavera Madara Multimasking Treatment Set dr Jacobs
Kategorie

Pulsin

Pulsin Pulsin to brytyjska marka naturalnych suplementów diety takich jak batony proteinowe, białko w proszku i zdrowe przekąski które nie tylko są pożyteczne dla zdrowia, ale także niesamowicie pyszne. W składzie znajdziemy poszczególnych produktów można znaleźć wyłącznie naturalne składniki zbierane według eko filozofii dające gwarancja swojej jakości. Suplementy Pulsin nie zawierają żadnych niezdrowych składników i są bardzo bogate w białko. Mają niezwykle niski indeks glikemiczny dzięki czemu każdy członek Twojej rodziny może go zasmakować.

Nasze produkty
W produkcji wykorzystujemy tylko najwyższej jakości składniki i nie stosując przy tym żadnych sztucznych dodatków (również tych modyfikowanych genetycznie). Nasze naturalne batony proteinowe, białko roślinne w proszku i zdrowe przekąski tworzymy, by za ich pomocą:
- wspomagać prace całego ciała,
- poprawić pracę mózgu,
- polepszyć jakość Twojego życia,
- zapewniać ci stały przypływ energii,
- zdecydowanie wzmocnić system odpornościowy,
- na dłuższą chwilę dać uczucie sytości
 
Nasze wartości
Jesteśmy tradycjonalistami w dobrym znaczeniu tego słowa. Zwykle wolimy porozmawiać przez telefon, niż wysyłać maile, zawsze można nam wierzyć na słowo i traktujemy dostawców i klientów z szacunkiem, na jaki zasługują. Jedyne, w czym jesteśmy nowocześni do granic możliwości, to proces, w jaki zamieniamy nasze przepisy w gotowe produkty.
 
Praca ręczna
Już wtedy kiedy lepiliśmy pierwsze nasze kulki w naszej kuchni oczywiście najbardziej zależało nam, aby uzyskać perfekcyjny smak i zapach. Długo kombinowaliśmy ze składem poszczególnych produktów aż uzyskaliśmy ten właściwy, z którego jesteśmy dumni. Także i dzisiaj wiele lat później skrupulatnie sprawdzamy każdą partię batonów czy nie odbiega ona przypadkiem od naszych standardów.
 
Cukier
Uważamy, że cukier to jeden z najgorszych składników tak często dodawanych do produktów spożywczych. Z tego tez powodu w naszych produktach znajdziesz cukier pochodzący głównie z naturalnie występujących cukrów Nie idziemy na łatwiznę i nie dodajemy też cukru z trzciny cukrowej. Biosna. Gdy zapragniemy dodać szczyptę słodyczy wówczas wykorzystujemy owoce Matki Natury takie jak  ksylitol z kory brzozowej,  daktyle, słód z ryżu brązowego czy też syrop z kaktusa agawy. Dzięki temu po naszych batonach nie czeka cię „dół” energetyczny i wilczy głód. Dodatkowy plus to zdrowe zęby i brak zachcianek na słodycze.
 
Żadnych sztucznych dodatków
W produktach Pulsi nie znajdziesz żadnych dziwnych składników – najdziwniejsze nazwy, z jakimi zetkniesz się na opakowaniach, to maca i jagody acai. Jak już wcześniej wspomnieliśmy nasze produkty zawierają wyłącznie najlepsze składniki naturalne, jakie można znaleźć na naszej planecie. Oznacza to brak sztucznych słodzików, dodatków smakowych, konserwantów i barwników.
 
Jesteśmy odpowiedzialni
Robimy wszystko by nasze kolejne pokolenia miały zdecydowanie lepsze zdrowie. Chcielibyśmy zostawić po sobie świat lepszy, niż go zastaliśmy, dlatego tak bardzo zależy nam na zrównoważonym prowadzeniu firmy. Nasze naturalne produkty staramy się pakować w jak najmniej opakowań, które maja negatywny wpływ na stan naszego środowiska. Firma Pulsi jest w 100 % zasilana energią z odnawialnych źródeł i wszystko (poza wysyłką) robimy osobiście.
 
Etycznie
Jak to tylko jest możliwe to staramy się prowadzić firmę możliwie najbardziej etycznie. Lubimy drobne, przyziemne przyjemności, ale nie wtedy, gdy cenę musi zapłacić środowisko. Dlatego jeśli tylko to możliwe, używamy ekologicznych produktów i zawsze upewniamy się, że nie są modyfikowane genetycznie i że nie wykorzystywano do ich uprawy pestycydów. Zawsze mamy pewność, że wszystko, co kupujemy, pochodzi ze zrównoważonych źródeł. Żyjemy na miarę naszych środków, wierząc w zrównoważony wzrost, który nie szkodzi ludziom, roślinom ani planecie.
 
 
Pulsin
 
 

Pulsin - Historia firmy

 
1998
Trzy osoby z nas spotkały się już ponad piętnaście lat temu, kiedy byliśmy jeszcze studentami uniwersytetu w Brystolu. 
Każdego wieczoru po wykładach siadaliśmy do zadanych prac, aż pewnego wieczoru zaczęliśmy marzyć o założeniu wspólnego biznesu.
 
2005
Naszym pierwszym pomysłem było otwarcie zdrowej restauracji typu fast food w Londynie.
Po wykonaniu wielu badań i przeliczeń inwestycyjnych zdaliśmy sobie sprawę, że prawdopodobnie biorąc to na siebie szybko bankrutujemy. Chociaż wyprowadziło to nas nieco z równowagi szybko jednak wróciliśmy do wcześniej powziętego celu i z ołówkiem w ręku zaczęliśmy kreślić inny bardziej dokładny plan działania.
 
2006
Pierwsza kulka energetyczna, którą zrobiliśmy w kuchni mamy.
Po pierwszym zasmakowaniu wiedzieliśmy, że musimy zrobić coś specjalnego. Chcieliśmy się absolutnie upewnić swoich racji i przez całą noc mieszaliśmy surową czekoladę, guaranę i wiele innych komponentów po to by stworzyć niepowtarzalne i zarazem zdrowe kule energetyczne.
 
Styczeń 2007
Sprzedajemy nasz pierwszy baton i dokonujemy ekscytującej sprzedaży!
Sprzedajemu nasz produkt do wielu sklepów w Londynie. Podobnie jest w Grocery w Shoreditch, Pomona, House of Mistry i Moreganics. W 2007 roku tworzymy jakże maksymalną ilość jak na pierwszy rok istnienia, bowiem produkujemy aż 60 000 batonów.
 
Marzec 2007
Leyton, East London staje się naszym nowym domem, ponieważ otrzymujemy naszą pierwszą kuchnię!
Po wprowadzeniu się do domu zaczynamy robienie batonów na poważnie i sprzedajemy je od drzwi do drzwi w Londynie. Nasze pierwsze dwa batony to produkty o znamiennych nazwach „Wybuchowa Goji” i „Bomba energetyczna”. Ten pierwszy nadal istnieje do dzisiaj pod inną nazwą i nieco zmodyfikowaną recepturą. Ale nadal jest smaczny!
 
Styczen 2008
Nasze produkty są wymienione w Marigold, naszym pierwszym hurtowym klienta w Wielkiej Brytanii.
My nabyliśmy nowy wpis na Wholefoods Market, dziś szczęśliwy klient! Dodatkowo przełączamy się z piłek na tarcze (być może z powrotem do dni Nicka w Ultimate Frisbee!).
 
Marzec 2008
Tworzymy nasz pierwszy baton białkowy.
To wciąż jeden z naszych najlepiej sprzedających się dzisiaj batonów! Podążamy za tym pomysłem tworząc całą gamę przekąsek z białkami, łącząc ryż i białko grochowe. Każda świetna opcja przed treningiem i po treningu.
 
Lipiec 2008
Przeprowadzamy się na piękny Gloucestershire.
Zatrudniając furgonetkę i pakując wszystkie rzeczy, przenieśliśmy się do nowej siedziby w Gloucestershire. Starając się rozwiązać sprawę przeprowadzki, zapominamy o zorganizowaniu zakwaterowania dla siebie i w rezultacie pierwsze noce spędzamy się w biurze.
 
Marzec 2009
Irlandia. Po raz pierwszy zaczynamy sprzedawać poza Anglią.
Zaczynamy eksportować do Irlandii, wkrótce po naszych pierwszych targach w Dublinie. Początkowo przybywamy tam nieco nieprzygotowani, bowiem pierwsze nasze rozporządzenia wykonujemy z pokoju hotelowego robić z niego biuro.
 
2010
Pulsin cyfrowa, czyli uruchamiamy naszą pierwszą witrynę internetową.
Witryna pozwala nam sprzedawać po raz pierwszy naszym konsumentom wiele różnych wersji naszych produktów. Sklep internetowy jest świetnym sposobem na skontaktowanie się bezpośrednio z naszymi klientami.
 
2011
Pierwszy raz sprzedaliśmy na pół miliona batonów.
W 2011 roku po raz pierwszy produkujemy ponad 500 000 batonów w ciągu roku. To ogromne osiągnięcie dla nas i dla całej naszej załogi.
 
Styczeń 2012
Pulsin rośnie tak szybko, że wyrastamy z naszego magazynu!
Więc wynajęliśmy jeszcze większą ciężarówkę i ponownie przenieśliśmy fabrykę do nowego budynku. Na szczęście tym razem nowa siedziba była tuż za rogiem! Uruchomiliśmy także nową markę organiczną Beond.
 
2012
Świętujemy po raz pierwszy zrobiwszy milion batonów!
Nowy personel i maszyny oznaczają, że po raz pierwszy uda nam się przekroczyć 1 milion batonów w 2012 roku. Zasadniczo podwoiliśmy produkcję w ciągu jednego roku kalendarzowego.
 
Czerwiec 2013
Wyrastamy z naszego magazynu (znowu), ale na szczęście nie ma potrzeby załadunku.
Przejmujemy sąsiednie pomieszczenia co pozwala nam rozszerzyć kuchnię i magazyn. Bierzemy też nowych pracowników, aby utrzymać tendencję rozwojową.
 
Czerwiec 2015
Wracamy ponownie, z innym produktem Pulsina dalej się rozwijając.
Podejmujemy kolejną sąsiednie pomieszczenia obok i kontynuujemy rozbudowę kuchni i magazynu.
 
2015 r
Świętujemy po raz pierwszy uderzając o 5 milionów batonów!
Nasza wyjątkowa przestrzeń sprawia, że nasza roczna produkcja przekracza 5 milionów batonów po raz pierwszy. Zadanie mamuta, ponieważ trzykrotnie wzrosły nasze wyniki od 2012 roku.
 
Marzec 2016
Rozpoczynamy nasz pierwszy produkt ukierunkowany na dzieci i doskonały na lunch!
Nasz asortyment bezglutenowych i zarazem owocowych sałatek owsianych, bez mleka, bez soji, bez GMO i i przyjaznych dla wegan obfituje w trzy różne smaki. Produkty te są doskonałym przekąskiem na lunch. Wykonane w fabryce, która zajmuje się orzechami i orzeszkami ziemnymi.
 
Czerwiec 2016
Znowu zabrakło nam miejsca i niestety zabrakło nam "kolejnych drzwi", by jeprzejąć!
Wynajmujemy kolejne powierzchnie produkcyjne. Tym razem nie tuż obok, ale po drugiej stronie stoczni. Przenieśliśmy nasz magazynu co dało naszemu zespołowi dużo potrzebnej przestrzeni.
 
 
Pulsin proteiny
 
 

 

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }