CannabiGold
Kategorie

EkoMama

EkoMama EkoMama to produkty w skład których wchodzą ekologiczne środki czystości ulegające całkowitej biodegradacji, będące pomocne przy praniu, sprzątaniu, pielęgnacji oraz higienie.

EkoMama Produkty

EkoMama to linia produktów w skład której wchodzą ekologiczne środki czystości ulegające całkowitej biodegradacji, będące pomocne przy praniu, sprzątaniu, pielęgnacji oraz higienie. Są delikatne i nie podrażniają skóry zarówno osób alergicznych jak i wrażliwej skóry dzieci. W skład linii EkoMama wchodzi również solanka termalna o wieloletniej tradycji w leczeniu różnych schorzeń. Jej właściwości i działanie opisywane było przez wielu autorów i wykorzystywana jest szeroko do dzisiaj w lecznictwie sanatoryjnym. Produkty EkoMama są skuteczne, wydajne i w pełni naturalne. Używając ich zadbasz o środowisko, swoje zdrowie, ale i o swoją kieszeń.

EkoMama-kule-piorace      EkoMama-orzechy-piorace        EkoMama-soda-oczyszczona

EkoMama Produkty

 

Linia EkoMama powstała z inicjatywy pasjonatki i propagatorki ekologicznego stylu życia Reni Jusi. To wokalistka, ale i mama wychowująca dzieci w zgodzie z naturą i żyjąca w zgodzie z naturą. Proekologiczne i odpowiedzialne podejście do życia stało się bodźcem do stworzenia linii EkoMama. Są tu produkty nie zawierające sztucznych barwników ani zapachów, bez fosforanów, enzymów, sztucznych konserwantów, bez parabenów, SLS-ów, SSLS-ów, bez ropy naftowej, bez wybielaczy optycznych, bez chloru i tłuszczu zwierzęcego. Produkty EkoMama ulegają całkowitej biodegradacji bo są to produkty naturalne.

Znak rozpoznawalny linii EkoMama to nowoczesne i charakterystyczne opakowania nawiązujące do polskiej kultury i tradycji. To designerskie opakowania z motywem ludowej wycinanki. Artystka będąca autorką tych wzorów na opakowaniach EkoMama to Małgorzata Belkiewicz.

Środki czystości EkoMama

EkoMama

Strona internetowa producenta: http://www.ekomama.pl/

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }