Sanotint Reklama Madara SOS liposomalna witamina c Pukka Herbs
Kategorie

EkoMama

EkoMama EkoMama to produkty w skład których wchodzą ekologiczne środki czystości ulegające całkowitej biodegradacji, będące pomocne przy praniu, sprzątaniu, pielęgnacji oraz higienie.

EkoMama Produkty

EkoMama to linia produktów w skład której wchodzą ekologiczne środki czystości ulegające całkowitej biodegradacji, będące pomocne przy praniu, sprzątaniu, pielęgnacji oraz higienie. Są delikatne i nie podrażniają skóry zarówno osób alergicznych jak i wrażliwej skóry dzieci. W skład linii EkoMama wchodzi również solanka termalna o wieloletniej tradycji w leczeniu różnych schorzeń. Jej właściwości i działanie opisywane było przez wielu autorów i wykorzystywana jest szeroko do dzisiaj w lecznictwie sanatoryjnym. Produkty EkoMama są skuteczne, wydajne i w pełni naturalne. Używając ich zadbasz o środowisko, swoje zdrowie, ale i o swoją kieszeń.

EkoMama-kule-piorace      EkoMama-orzechy-piorace        EkoMama-soda-oczyszczona

EkoMama Produkty

 

Linia EkoMama powstała z inicjatywy pasjonatki i propagatorki ekologicznego stylu życia Reni Jusi. To wokalistka, ale i mama wychowująca dzieci w zgodzie z naturą i żyjąca w zgodzie z naturą. Proekologiczne i odpowiedzialne podejście do życia stało się bodźcem do stworzenia linii EkoMama. Są tu produkty nie zawierające sztucznych barwników ani zapachów, bez fosforanów, enzymów, sztucznych konserwantów, bez parabenów, SLS-ów, SSLS-ów, bez ropy naftowej, bez wybielaczy optycznych, bez chloru i tłuszczu zwierzęcego. Produkty EkoMama ulegają całkowitej biodegradacji bo są to produkty naturalne.

Znak rozpoznawalny linii EkoMama to nowoczesne i charakterystyczne opakowania nawiązujące do polskiej kultury i tradycji. To designerskie opakowania z motywem ludowej wycinanki. Artystka będąca autorką tych wzorów na opakowaniach EkoMama to Małgorzata Belkiewicz.

Środki czystości EkoMama

EkoMama

 

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
  • Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane produkty znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie naturalne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

     

    Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

  • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }