Betteryou Naturalna ochrona przeciwsłoneczna Nutrivi
Kategorie

PlantExtrakt

PlantExtrakt Założona jesienią 1991 roku jako rumuńsko-niemiecka spółka joint venture z siedzibą w Radaia, 14 km od Cluj Napoca na niezanieczyszczonym terenie w środku natury Plantextrakt Laboratories ma ponad 27 lat doświadczenia w przetwórstwie roślin. Realizuje suplementy diety fitoterapeutyczne, gemoterapeutyczne i homeopatyczne. Platforma przemysłowa ma powierzchnię 38 000 m2, z czego 3500 m2 to hale produkcyjne i magazyny, a na powierzchni ponad 12 hektarów znajdują się uprawy roślin leczniczych. W latach 1992–1995 firma działała wyłącznie poprzez eksport surowców do homeopatii - nalewki macierzyste - na rynki farmaceutyczne w Europie Zachodniej (Niemcy, Austria, Włochy) i Daleki Wschód (Indie, Pakistan).

Założona jesienią 1991 roku jako rumuńsko-niemiecka spółka joint venture PlantExtrakt z siedzibą w Radaia, 14 km od Cluj Napoca na niezanieczyszczonym terenie w środku natury. Plantextrakt Laboratories ma ponad 27 lat doświadczenia w przetwórstwie roślin. Realizuje suplementy diety fitoterapeutyczne, gemoterapeutyczne i homeopatyczne. Platforma przemysłowa ma powierzchnię 38 000 m2, z czego 3500 m2 to hale produkcyjne i magazyny, a na powierzchni ponad 12 hektarów znajdują się uprawy roślin leczniczych. W latach 1992–1995 firma działała wyłącznie poprzez eksport surowców do homeopatii - nalewki macierzyste - na rynki farmaceutyczne w Europie Zachodniej (Niemcy, Austria, Włochy) i Daleki Wschód (Indie, Pakistan).
 
 
PlantExtrakt Polygemma
 
Od 1995 roku produkty fitoterapeutyczne PlantExtrakt zostały dopuszczone do obrotu na rumuńskim rynku farmaceutycznym, a od 1996 roku leki homeopatyczne zostały wprowadzone na rynek w dwóch postaciach farmaceutycznych: granulki homeopatyczne i krople homeopatyczne.
 
Spełnione warunki gwarantujące jakość produktów wytwarzanych w Plantextrakt są liczne:
- proces produkcji odbywa się od zbioru roślin ze spontanicznej flory i z własnych upraw
- uprawy i obszary zbiorów są certyfikowane ekologicznie
- rośliny zbierane tylko przez pracowników rolnych Plantextrakt są dokładnie sprawdzane przez doświadczonych botaników
- przetwarzanie roślin jest zazwyczaj przeprowadzane w ponad 90%. Rośliny są świeże (bez poddawania procesowi suszenia)
-uzyskane produkty naturalne są analizowane przez nowoczesne techniki w laboratoriach kontroli jakości firmy
- przepływy produkcji i kontroli jakości posiadają certyfikat GMP - międzynarodowy certyfikat farmaceutyczny dla dobrej praktyki produkcyjnej, potwierdzenie spełnienia wszystkich warunków technicznych, materiałowych i ludzkich dla produkcji wysokiej jakości produktów.
 
PlantExtrakt dla dzieci
 
Świeża obróbka i ekstrakcja na zimno (metoda produkcji Plantextrakt) utrzymuje niezmieniony fitokompleks odpowiedzialny za działanie terapeutyczne.
 
Rocznie PlantExtrakt jest kontrolowany przez zewnętrznych odbiorców w ramach zorganizowanego programu kontroli jakości. Celem jest analiza gleb w uprawach ekologicznych i obszarach zbiorów, śledzenie produkcji w ewidencji produkcji i zapisach jakości w celu spełnienia określonych warunków pracy, a w szczególności systemu zarządzania jakością.
 
Książka „Gemoterapia w Rumunii” - strony historii najnowszej - 1979 - 2016
 
PlantExtrakt książka
 
Gemoterapia jest młodą gałęzią fitoterapii, która pojawiła się dopiero od dziesięcioleci w terapii uzupełniającej, ale szybko podbiła lekarzy, farmaceutów i pacjentów, ze względu na jej skuteczność, łatwość stosowania i zwiększoną biodostępność.
 
Rumuńscy specjaliści byli jednymi z pierwszych na świecie, którzy znali możliwości gemoterapii - do czego dodała ogromną przewagę wynikającą z istnienia lokalnego producenta wysokiej jakości ekstraktów gemoterapeutycznych - Plantextrakt Laboratories.
 
Polecam ci, abyś leniwie chodził po pięknych stronach tej szczególnej księgi duszy stojącej obok niej jako drogi i dobry przyjaciel, który może zmienić twoją energię na wyższą wibrację i może przypomnieć sobie nadzieję MIŁOŚCI, MIŁOŚCI i ŻYCIA - czasami, kiedy o nich zapomniałeś.
 
Tak więc można znaleźć fascynujące historie od dr Teodora Caby - pierwszego lekarza, który napisał o gemoterapii w Rumunii, od farmaceuty Horii Bucur, która przygotowała kilka ekstraktów gemoterapeutycznych w aptece w latach 70-tych lub od inżyniera agronom Alexandru Tokes, który jest zaangażowany w Plantextrakt w sadzeniu roślin od ponad 20 lat, a także od kolegów z całej Rumunii i kolegów z zagranicy - od dr Fernando Piterà z Włoch, Nicka Churchilla z Anglii lub Lauren Hubele z USA.
 
Ze wszystkich „historycznych” książek szczególnie drogich, które nadają życie kilku pokoleniom – o wszystkich spotkaniach Matki Natury w rozwoju gemoterapii z moimi wspaniałymi kolegami i nauczycielami. Dorobek zamieszczony w książce koordynowała pani farmaceuta Carmen Ponoran, która współpracowała przy wywiadach z psychologiem Ancą Ardeleanu, a rozdziały informacji naukowej dr Fernando Piterà, dr Didi Surcel, gospodarstwo rolne. Valentina Soroceanu i chemik. gospodarstwo. Neli Olah. Książka została wydana w uroczystej oprawie podczas VII Krajowej Konferencji na temat Gemoterapii z uczestnictwem międzynarodowym, która odbyła się w Cluj-Napoca. To książka pełna emocji, słów duszy i dużo pozytywnej energii. Każda historia, każdy wywiad i każda interwencja w książkę przynosi czytelnikowi wibrację nadziei, entuzjazmu, radości życia i doświadczenia życia. Każdy kto został „dotknięty” przez dzieci natury - pąki - gemoterapii - zamienił się w „ambasadora” Natury - przynosząc nie tylko wiedzę naukową i praktyczne umiejętności medyczne - ale także poziom wibracji duszy i serca światło i życie, znalezione w pąkach. Czytając ją odkryjemy historię rodziny dusz - ale także historię wspólnej pasji - która związała i związała ludzi z różnych czasów i różnych lokalizacji geograficznych: gemoterapię i magię działania pąków!
 
Adres producenta:
Laboratoarele Plantextrakt
Rădaia fn, 407059
Cluj-Napoca, Romania
 
Strona internetowa producenta: https://www.plantextrakt.ro/
 

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }