BetterYou So Bio Mille Ulivi Pukka Herbs Viridian Nutrition Nutrivi peptide Holistic Drink
Kategorie

Bdellium Tools

Bdellium Tools Bdellium Tools to unikalne i innowacyjne, ręcznie wykonywane akcesoria do makijażu zarówno profesjonalnego jak i dla indywidualnego użytku każdej kobiety. Pędzle Bdellium Tools projektowane są najpierw przez utalentowanych specjalistów w dziedzinie makijażu w Carritos w Kalifornii. Następnie ręcznie wykonywane przez wykwalifikowanych rzemieślników i artystów od rękodzieła. Kolekcja Bdellium Tools wciąż się powiększa o nowe akcesoria gdyż celem firmy jest, aby zaspokajać potrzeby i oczekiwania poszukujących idealnych rozwiązań do aplikacji kosmetyków.

PĘDZLE DO MAKIJAŻU BDELLIUM TOOLS

Pędzle do makijażu Bdellium Tools to 7 linii produktów. Każdy pędzel, aby był funkcjonalny i idealny, tworzony jest na podstawie wagi włókien syntetycznych lub naturalnych uzyskując tym samym perfekcyjną miękkość szczotki. Każdy z nich ma podstawowe przeznaczenie oraz kilka dodatkowych zastosowań. Linia Green Bambu, Pink Bambu i Yellow Bambu to pędzle ekologiczne, których trzonki i główki wykonane są z bambusa, zastosowane jest wyłącznie syntetyczne włókno a okucia są z anodyzowanego aluminium. Są wegańskie, włókno jest miękkie i pozwala na wykonanie perfekcyjnego makijażu. To idealne pędzle zarówno dla profesjonalistów jak i dla miłośniczek sztuki makijażu poszukujących idealnych rozwiązań i akcesoriów. Linia Pink Bambu to antybakteryjne pędzle.

BDELLIUM TOOLS POSIADA 4 EKOLOGICZNE LINIE PĘDZLI

GREEN BAMBU BDELLIUM TOOLS

Pędzle do makijażu Green Bambu Bdellium Tools

Pędzle do maikjażu z serii Green Bambu

 

PINK BAMBU BDELLIUM TOOLS

Pędzle do makijażu Pink Bambu Bdellium Tools

Pędzle do maikjażu z serii Pink Bambu

 

YELLOW BAMBU BDELLIUM TOOLS

Pędzle do makijażu Yellow Bambu Bdellium Tools

Pędzle do maikjażu z serii Yellow Bambu

 

SPECIAL FX BDELLIUM TOOLS

Pędzle do makijażu Special FX Bdellium Tools

Pędzle do maikjażu z serii Special FX

 

Dane producenta Bdellium Tools:

Biuro korporacji:
Nexagen Corporation
13246 Alondra Blvd.
Cerritos, CA 90703
Fax: (562) 404-3781

Email:
General ► marketing@bdelliumtools.com
Online Orders ► support@bdelliumtools.com
Pro Program ► pro@bdelliumtools.com
Wholesale/Distribution ► info@bdelliumtools.com
Affiliate Marketing ► bdelliumtools@affiliatemanager.com

strona: www.bdelliumtools.com

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }