Madara SOS Sanotint Pukka Herbs Reklama liposomalna witamina c
Kategorie

Bdellium Tools

Bdellium Tools Bdellium Tools to unikalne i innowacyjne, ręcznie wykonywane akcesoria do makijażu zarówno profesjonalnego jak i dla indywidualnego użytku każdej kobiety. Pędzle Bdellium Tools projektowane są najpierw przez utalentowanych specjalistów w dziedzinie makijażu w Carritos w Kalifornii. Następnie ręcznie wykonywane przez wykwalifikowanych rzemieślników i artystów od rękodzieła. Kolekcja Bdellium Tools wciąż się powiększa o nowe akcesoria gdyż celem firmy jest, aby zaspokajać potrzeby i oczekiwania poszukujących idealnych rozwiązań do aplikacji kosmetyków.

PĘDZLE DO MAKIJAŻU BDELLIUM TOOLS

Pędzle do makijażu Bdellium Tools to 7 linii produktów. Każdy pędzel, aby był funkcjonalny i idealny, tworzony jest na podstawie wagi włókien syntetycznych lub naturalnych uzyskując tym samym perfekcyjną miękkość szczotki. Każdy z nich ma podstawowe przeznaczenie oraz kilka dodatkowych zastosowań. Linia Green Bambu, Pink Bambu i Yellow Bambu to pędzle ekologiczne, których trzonki i główki wykonane są z bambusa, zastosowane jest wyłącznie syntetyczne włókno a okucia są z anodyzowanego aluminium. Są wegańskie, włókno jest miękkie i pozwala na wykonanie perfekcyjnego makijażu. To idealne pędzle zarówno dla profesjonalistów jak i dla miłośniczek sztuki makijażu poszukujących idealnych rozwiązań i akcesoriów. Linia Pink Bambu to antybakteryjne pędzle.

BDELLIUM TOOLS POSIADA 4 EKOLOGICZNE LINIE PĘDZLI

GREEN BAMBU BDELLIUM TOOLS

Pędzle do makijażu Green Bambu Bdellium Tools

Pędzle do maikjażu z serii Green Bambu

 

PINK BAMBU BDELLIUM TOOLS

Pędzle do makijażu Pink Bambu Bdellium Tools

Pędzle do maikjażu z serii Pink Bambu

 

YELLOW BAMBU BDELLIUM TOOLS

Pędzle do makijażu Yellow Bambu Bdellium Tools

Pędzle do maikjażu z serii Yellow Bambu

 

SPECIAL FX BDELLIUM TOOLS

Pędzle do makijażu Special FX Bdellium Tools

Pędzle do maikjażu z serii Special FX

 

Dane producenta Bdellium Tools:

Biuro korporacji:
Nexagen Corporation
13246 Alondra Blvd.
Cerritos, CA 90703
Fax: (562) 404-3781

Email:
General ► marketing@bdelliumtools.com
Online Orders ► support@bdelliumtools.com
Pro Program ► pro@bdelliumtools.com
Wholesale/Distribution ► info@bdelliumtools.com
Affiliate Marketing ► bdelliumtools@affiliatemanager.com

strona: www.bdelliumtools.com

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
  • Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane produkty znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie naturalne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

     

    Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

  • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }