Pukka Herbs Reklama Sanotint Madara SOS liposomalna witamina c
Kategorie

Nutrisslim

Nutrisslim Tworząc produkty Nutrisslim z pasją służymy naszym klientom wysoką jakością i bezpieczeństwem naszych organicznych produktów z rodzinnych farm na całym świecie. Swoja pasje dzielimy z firmami i ludźmi, którzy podzielają nasze zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju, sprawiedliwego handlu i różnorodności biologicznej. Nasze zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju nie ogranicza się do samych produktów. Przesuwamy granice bezpieczeństwa stosując najbardziej ekologiczne i etyczne składniki.

Nutrisslim to prawdziwa jakość

Suplementy diety Nutrisslim nie zawierają żadnych substancji zapachowych, środków konserwujących czy też pestycydów. Nie znajdziecie Państwo w nich żadnych organizmów zmodyfikowanych genetycznie (GMO)! Wszystkie produkty pakowane są w słoweńskiej fabryce, która jest przystosowana do certyfikowanej produkcji ekologicznej zgodnej z normami HACCP oraz  EKO-SI.
 

Źródła globalne

Nasze zasoby są globalne i bezpośrednio od plantatorów! Nasze produkty są starannie dobierane i pochodzą z testowanych środowisk o wysokiej jakości. Poszczególne składniki są uprawiane w tradycyjny sposób bez żadnych sztucznych dodatków wspomagających ich rozwój oraz niepotrzebnych tak naprawdę procesów przemysłowych, które w rezultacie obniżają wartość odżywczą obrabianych surowców. Wysoką jakość produktów gwarantują właśnie wysokiej jakości surowce, które są kluczem bezpieczeństwa i standardem wewnętrznej polityki jakości. Wszystko co produkujemy jest zdrowe i smaczne! Często nasze surowce kupujemy bezpośrednio od małych rolników i rdzennych społeczności na całym świecie.
 

Nutrisslim jest eko przyjazny.

Z pasją służymy naszym klientom wysoką jakością i bezpieczeństwem naszych organicznych produktów z rodzinnych farm na całym świecie. Swoja pasje dzielimy z firmami i ludźmi, którzy podzielają nasze zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju, sprawiedliwego handlu i różnorodności biologicznej. Nasze zaangażowanie na rzecz zrównoważonego rozwoju nie ogranicza się do samych produktów. Przesuwamy granice bezpieczeństwa stosując najbardziej ekologiczne i etyczne składniki.
 

Nutrisslim

 

Certyfikaty ekologiczne:
 
 
 
Dane producenta Nutrisslim:
Nutrisslim Ltd., Craft Strefa 29, 1370 Logatec, Słowenia 
T: 01 5653040, F: 01 5653042, info@nutrisslim.com

 

Nutrisslim suplementy diety

 

 

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
  • Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane produkty znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie naturalne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

     

    Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

  • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }