Medi Hemp Larens Hair Chireureu HyggeColour OkiOki
Kategorie

LivOn Labs

LivOn Labs Współzałożyciel Les Nachman zawdzięcza swoje życie witaminie C. Dzięki swojej wizji, intuicji i determinacji po osobistym kryzysie zdrowotnym firma LivOn Labs jako pierwsza wprowadziła na rynek suplementy diety na bazie Liposome Entrance Technology (LET). Było to swoiste doświadczenie niedaleko śmierci jak to sam ujął. Laboratorium LivOn zostało utworzone w wyniku desperackiej osobistej potrzeby. W 2002 roku Les Nachman został zdiagnozowany z powodu niewydolności serca i został wezwany przez konwencjonalnych kardiologów, aby wszystko załatwić, ponieważ bez przeszczepu serca (możliwość zdystansowania) umrze. Z niezaprzeczalnym przekonaniem, że była gdzieś na świecie odpowiedź na jego niewydolność zdrowotną zaczął uporczywe poszukiwanie sposobu na uzdrowienie jego serca. Poszukiwanie doprowadziło go do dwóch niezwykłych lekarzy w Kalifornii. Jeden, znany na całym świecie programista wirusologiczny i epidemiolog, a drugi - kardiolog, który przez długi czas eksperymentował z alternatywnymi sposobami leczenia chorych serc. Obaj lekarze byli przekonani, że jego uszkodzone serce może zostać naprawione lub co najmniej postęp choroby może zostać spowolniony lub zatrzymany.

Rola witaminy C w odzyskaniu zdrowia.
Jego nowy rodzaj terapii obejmował wiele niezwykłych substancji, zmiany w diecie, ćwiczenia itp. Wszystko to doprowadziło go do życia i rozpoczęło jego powrót do zdrowia (proces, który trwa do dziś), ale najbardziej znaczącym wkładem było wprowadzenie masywnych dawek witaminy C poprzez wstrzyknięcie dożylne. Początkowo zlekceważył przez sugestię, że coś tak podstawowego jak witamina w soku pomarańczowym może pomóc w jego sercu. Nie minęło jednak długo, zanim zaczął widzieć niemal cudowne efekty. Podanie dożylne witaminy C trzy razy w tygodniu dało mu życie, ale nie bez trudności. To było czasochłonne, niewygodne, kosztowne i 8-godzinna jazda z domu. Musiał być lepszy sposób podawania witaminy C.
 
Duża dawka była pewnym kluczem, ale nie był przekonany, że infuzja dożylna była jedynym sposobem na zaadoptowanie się do jego systemu. Próbował doustnej suplementacji, ale poważny ból żołądkowy sprawił, że stało się to niemożliwe. Wtedy wiedział, że musi wykorzystać jego 35-letnie doświadczenie w przemyśle suplementów diety i poszukać sposobu na uzyskanie wszystkich wyników tak by stworzyć doustny suplement.
 
LivOn Labs
 
Znalezienie lepszej metody dostarczania witaminy C do komórek organizmu.
Ostatecznie kardiolog wprowadził go do koncepcji "liposomowej technologii kapsułkowania" (LET). Chociaż technologia była stosowana przez naukowców i przemysł farmaceutyczny od lat 70-tych XX wieku to nie była ona stosowana w suplementach diety. Les szybko dowiedział się, dlaczego: kapsułkowanie witaminy C było znacznie łatwiejsze niż powiedziano. Każda substancja wymaga unikalnej kombinacji fosfolipidów i innych składników, aby prawidłowo ją zamknąć.
 
Po prawie dwóch latach prób i błędów pracujących z naukowcami, doktorami i producentami opracowaliśmy w końcu produkt, który był (i nadal jest) znacznie lepszy niż nasze oczekiwania. Jesteśmy przekonani, że poprzez osobiste doświadczenia, wyniki kliniczne i entuzjastyczne recenzje Lypo-Spheric ™ Witamina C jest najbardziej dostępną biologicznie, najbardziej skuteczną doustną witaminą C dostępna w dowolnym miejscu.
 
Jakie są Liposomy?
Liposomy są dwuwarstwowe wypełnione płynenymi pęcherzykami wykonanymi z fosfolipidów. Ponad 50 lat temu naukowcy odkryli, że te sfery mogą być wypełnione substancjami odżywczymi i wykorzystywane do ochrony i dostarczania tych czynników do organizmu, a nawet do konkretnych komórek organizmu.
 
Dwuwarstwowa struktura liposomów jest niemal identyczna z dwuwarstwową strukturą błon komórkowych, które otaczają każdą z komórek w ludzkim ciele. Dzieje się to z powodu unikalnej kompozycji fosfolipidów. Fosforan (źródło fosforu w fosfolipidzie) głowa fosfolipidów jest hydrofilowa - kocha wodę, podczas gdy ogony kwasów tłuszczowych (lipidy) są hydrofobowe - nienawidzą wody.
 
Kiedy fosfolipidy znajdują się w roztworze wodnym, hydrofobowe ogony szybko przemieszczają się w oddaleniu od cieczy, podobnie jak olej oddziela się od octu. Kiedy wszystkie ogony zwrócą się do środka, a wszystkie głowy zwracają się ku cieczy, tworzą dwuwarstwową membranę.
 
Fosfolipid
Reprezentacja cząsteczki fosfolipidowej wykazującej głowę fosforanową (niebieski) i ogony kwasów tłuszczowych (żółty).
 
Liposom
Ten schemat wycięcia liposomu pokazuje, jak ogony fosfolipidów odwracają się do wewnątrz tworząc membranę dwuwarstwową i otaczają składnik odżywczy. Chociaż badania nie wykazały wyraźnie, w jaki sposób składniki odżywcze w liposomach są rzeczywiście uwalniane, istnieje kilka teorii. Jedna teoria sugeruje, że fosfolipidy są przetwarzane w wątrobie jako tłuszcze i że ten proces uwalnia składnik odżywczy. Inna teoria proponuje, aby komórki na całym ciele głodne materiałów fosfolipidowych naprawiających błony komórkowe i inne struktury komórkowe, "ukradły" te materiały z liposomu, pozwalając na ich wyciekanie zawartości. Prawdopodobnie oba procesy występują. W każdym razie wartość terapeutyczna i znacznie zwiększona dostawa leków i składników odżywczych liposomu zostały naukowo potwierdzone niezliczone razy. Obecnie liposomy są najbardziej biologicznie dostępnymi doustnymi drogami dostarczania składników odżywczych.
 
LivOn Labs
 

Certyfikaty ekologiczne:

 

 

Dane producenta LivOn Labs:

LivOn Laboratories

2654 Horizon Ridge Pkwy
Ste B5-108
Henderson, Nevada 89052
United States

Call Toll Free (866) 790-2107
                      (702) 936-5910

Strona internetowa producenta: https://www.livonlabs.com/europe.html

 
 

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }