Larens Hair Medi Hemp OkiOki HyggeColour Chireureu
Kategorie

Wise

Wise Kosmetyki WISE to oryginalna szwedzka formuła luksusowych produktów dla Ciebie. Składniki kosmetyków WISE pochodzą bezpośrednio z atestowanych upraw ekologicznych. Kosmetyki WISE w 98 % pochodzą z ekologicznych upraw. Wykorzystywane są wysokogatunkowe tłoczone na zimno oleje roślinne z upraw ekologicznych (bogate w naturalne witaminy i kwasy tłuszczowe), olejki eteryczne, wyciągi z alg oraz naturalne przeciwutleniacze. Kosmetyki WISE nie zawierają olejów mineralnych i innych pochodnych przemysłu petrochemicznego, SLS / SLES, syntetycznych barwników oraz sztucznych substancji zapachowych. Idealnie nadają się do różnego rodzaju zabiegów pielęgnacyjnych i stosowane są w wielu salonach kosmetycznych i SPA w Szwecji. W Polsce jest to nowa marka ale już stosowana w salonach SPA.

Wise kosmetyki ze Szwecji

WISE jest szwedzką marką uznanych ekologicznych kosmetyków, stosowane w ramach wszystkich kosmetologicznych szkoleń w Axelssons Institut od 1998 roku skutkiem tego są tysiące zadowolonych klientów, kosmetologów i sklepów.

Kosmetyki WISE to oryginalna szwedzka formuła luksusowych produktów dla Ciebie. Składniki kosmetyków WISE pochodzą bezpośrednio z atestowanych upraw ekologicznych. Kosmetyki WISE w 98 % pochodzą z ekologicznych upraw.  Wykorzystywane są wysokogatunkowe tłoczone na zimno oleje roślinne z upraw ekologicznych (bogate w naturalne witaminy i kwasy tłuszczowe), olejki eteryczne, wyciągi z alg oraz naturalne przeciwutleniacze. Kosmetyki WISE nie zawierają olejów mineralnych i innych pochodnych przemysłu petrochemicznego, SLS / SLES, syntetycznych barwników oraz sztucznych substancji zapachowych. Nie są testowane na zwierzętach. Idealnie nadają się do różnego rodzaju zabiegów pielęgnacyjnych i stosowane są w wielu salonach kosmetycznych i SPA w Szwecji. W Polsce jest to nowa marka ale już stosowana w salonach SPA.

Wise kosmetyki ze Skandynawii                 Kosmetyki Wise

Oleje roślinne to bogactwo odżywczych składników takich jak witaminy, niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe takie jak Omega 3, 6, 7 i 9, niezbędne dla skóry aby zapewnić jej ochronę przed infekcjami bakteryjnymi oraz przywrócić równowagę wodno-lipidową. Takich właściwości nie mają syntetyczne oleje mineralne. Zamiast syntetycznych nie przyswajalnych witamin i syntetycznych składników aktywnych często silnie wysuszających, kosmetyki ekologiczne zawierają składniki roślinne, olejki eteryczne, algi i naturalne przeciwutleniacze, zapewniają one odpowiednie działanie i naturalny zapach. Olejki eteryczne mają około 100 razy silniejsze działanie niż sama roślina z której pochodzą i na każdy problem skórny można dobrać odpowiedni olejek. Nie ma żadnego uzasadnienia dla stosowania syntetycznych aktywnych składników - olejki eteryczne są równie skuteczne i dodatkowo są naturalne. W produktach WISE stosowanych jest wiele różnych olejków eterycznych, m.in. olejek różany, z neroli, jaśminowy, z drzewa sandałowego, graniowy, jałowcowy i wiele innych.

Produkcja kosmetyków odbywa się w Skandynawii pod ścisłym nadzorem, co przekłada się na wysoką jakość produktów. Kosmetyki WISE posiadają ekologiczne certyfikaty Ecocert, Soil Association, USDA.
Opakowania produktów po zużyciu zamieniają się w parę wodną w procesie spalania. Farby, etykiety oraz kartonowe opakowania posiadają ekologiczne certyfikaty. A łatwe w użyciu, higieniczne próżniowe pompki i tubki sprawiają, że możesz wykorzystać całą zawartość opakowania.

Kosmetyki WISE są wyjątkowo wydajne i szybko oraz skutecznie zaspokoją potrzeby Twojej skóry. Łatwo zauważysz różnicę.
Kosmetyki WISE powstały z połączenia wiedzy o leczniczych właściwości roślin z zastosowaniem nowoczesnych technologii pozyskiwania i łączenia wyciągów roślinnych, co pozwoliło stworzyć skuteczne produkty, ale pozbawione negatywnych cech ich konwencjonalnych odpowiedników. To ekskluzywne produkty wykorzystywane w SPA na całym świecie, które możesz używać także w domu.

KATALOG Z KOSMETYKAMI - OBEJRZYJ!!!

Certyfikaty ekologiczne Wise

 


Dane producenta kosmetyków ekologicznych Wise

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }