Kivvi Pyrus Cydonia Ukryte terapie Kosmetyki naturalne Santaverde Sanotint
Kategorie

Tautropfen

Tautropfen Firma Speick obchodziła w 2008 roku swoje 80-lecie działalności. Jest uznaną na niemieckim rynku marką szczycącą się kreowaniem produktów najwyższej jakości do pielęgnacji urody, które z pewnością dostarczą Twojej skórze wielu cennych witamin oraz wartościowych składników odżywczych. Produkty te zawdzięczają swoją zdrowotną moc oczywiście perfekcyjnie dobranym naturalnym ekstraktom roślinnym. Producent naturalnych kosmetyków firma Speick jest obecnie zarządzana przez trzecie pokolenie. Głównym prezesem jest Wikhart Teuffel będący wnukiem założyciela firmy Waltera Raua.

Kosmetyki Tautropfen. Najlepsza dla Twojej skóry linia kosmetyków Tautropfen oferuje jedne z najbardziej konsekwentnych kosmetyków naturalnych, jakie w tej chwili są dostępne na rynku. Składniki każdego pojedynczego produktu spełniają najdalej idące wymagania Rady Europy w zakresie kosmetyki naturalnej. Najważniejszym warunkiem ich konsekwentnej naturalności jest stosowanie roślin, ziół i olejów pochodzących z ekologicznych upraw kontrolowanych oraz certyfikowanych dzikich stanowisk. Pionierem w zakresie badań nad naturalnym pochodzeniem kosmetyków jest niemieckie stowarzyszenie producentów ekologicznych Demeter. Ono jako pierwsze ustanowiło wymagania wobec producentów kosmetyków naturalnych, a firma Tautropfen spełniła je w 1989 roku jako pierwsza. Jest pierwszym na świecie i wiodącym producentem kosmetyków wytwarzanych według warunków biodynamic.

Certyfikaty ekologiczne Tautropfen

 


Dane producenta kosmetyków ekologicznych Tautropfen

 

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
  • Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane produkty znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie naturalne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

     

    Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

  • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }