Sanotint Kosmetyki naturalne Santaverde Kivvi Pyrus Cydonia
Kategorie

Sante Verte Laboratoires

Sante Verte Laboratoires Nowa, brytyjska firma w naszym asortymencie. Proponujemy fantastyczne farby do włosów. Dla Pań, które chcą zastosować farby ze znacznie ograniczoną ilością składników chemicznych. Atuty to brak amoniaku, rezorcyny, sylikonu, laurylosiarczanu sodu, parebenu. Warto zastanowić się nad użyciem farb do włosów Sante Verte laboratoires, których cena jest zbliżona do cen farb do włosów innych znanych marek, natomiast ich skład jest mniej inwazyjny dla naszych włosów. Farba zawiera wyciągi ziołowe o pielęgnacyjnym działaniu na strukturę włosa.

Kosmetyki Sante Verte Laboratoires. Nowa, brytyjska firma w naszym asortymencie. Proponujemy fantastyczne farby do włosów. Dla Pań, które chcą zastosować farby ze znacznie ograniczoną ilością składników chemicznych. Atuty to brak amoniaku, rezorcyny, sylikonu, laurylosiarczanu sodu, parebenu. Warto zastanowić się nad użyciem farb do włosów Sante Verte laboratoires, których cena jest zbliżona do cen farb do włosów innych znanych marek, natomiast ich skład jest mniej inwazyjny dla naszych włosów. Farba zawiera wyciągi ziołowe o pielęgnacyjnym działaniu na strukturę włosa. Do każdego opakowania dodana jest odżywka i komplet niezbędnych dodatków dla zachowania czystych rąk i skóry głowy. A saszetka z szokiem multiwitaminowym dodana do farby dodatkowo ożywia włosy w trakcie farbowania. Połysk i jedwabny wygląd po każdym umyciu. Farby zabarwiają dokładnie siwe włosy, a zastosowana po zabiegu odżywka dodatkowo, oprócz poprawy kondycji włosów, utrwala kolor i nadaje im wyrazistość osiągniętej barwy. Włosy są stale lśniące, sprężyste i zdrowe. Kosmetyki Sante Verte Laboratoires z pewnością zdobędą zaufanie Twoich włosów.

Dane producenta kosmetyków ekologicznych Sante Verte Laboratoires

 

 

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
  • Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane produkty znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie naturalne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

     

    Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

  • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }