Kosmetyki ekologiczne Ekologiczne kosmetyki Naturalna ochrona przeciwsłoneczna Ekologiczne kosmetyki
Kategorie

Nafha

Nafha NAFHA Cosmetics czerpie z sekretów kobiet Bliskiego Wschodu i wzbogaca te sekrety o nowoczesne, wyrafinowane formuły łączące w sobie cenne i efektywne składniki aktywne: olej z opuncji, olej arganowy, glinkę ghassoul i wiele innych. Certyfikowane organiczne kosmetyki NAFHA oferują wyszukane, zmysłowe właściwości odpowiadające tradycyjnym kosmetykom: delikatne zapachy, kremowe konsystencje, nietłuste formuły itd. NAFHA Cosmetics wspiera finansowo różnorodne programy niosące pomoc wiejskiej ludności Maroka, zmagającej się m.in. z analfabetyzmem, brakiem wyszkolenia technicznego czy brakiem dostępu do wody. NAFHA nawiązała również współpracę dla rozwoju z ich producentami.

Kosmetyki NAFHA

NAFHA Cosmetics wspiera autentyczne piękno:

NAFHA Cosmetics czerpie z sekretów kobiet Bliskiego Wschodu i wzbogaca te sekrety o nowoczesne, wyrafinowane formuły łączące w sobie cenne i efektywne składniki aktywne: olej z opuncji, olej arganowy, glinkę ghassoul i wiele innych.

Bezkompromisowe piękno:

Certyfikowane organiczne kosmetyki NAFHA oferują wyszukane, zmysłowe właściwości odpowiadające tradycyjnym kosmetykom: delikatne zapachy, kremowe konsystencje, nietłuste formuły itd.

Uczciwe i pomocne piękno:

NAFHA Cosmetics wspiera finansowo różnorodne programy niosące pomoc wiejskiej ludności Maroka, zmagającej się m.in. z analfabetyzmem, brakiem wyszkolenia technicznego czy brakiem dostępu do wody. NAFHA nawiązała również współpracę dla rozwoju z ich producentami.

Najwyższej jakości piękno w przystępnej cenie:

Kosmetyki NAFHA oparte są na oryginalnych, wyrafinowanych i zaawansowanych technologicznie formułach, a zawartość zastosowanych w nich składników organicznych znacznie przewyższa wymagane minimum. A wszystko to w przystępnych cenach, pozwalających dzielić się przyjemnością płynącą z piękna.

Piękno przyjazne środowisku:

NAFHA Cosmetics wybiera surowce, dbając o podtrzymanie bioróżnorodności środowiska. Opakowania produktów robione są z surowców wtórnych z pominięciem zbędnych opakowań. Materiały opakowaniowe wytwarzane są w Unii Europejskiej, gdyż NAFHA dba o pozostawianie jak najmniejszego śladu węglowego.

NAFHA kosmetyki - gama produktów:

Seria Face and Body:

NAFHA Cosmetics oferuje gamę produktów dopasowanych do najważniejszych potrzeb skóry, jakimi są: oczyszczanie, nawilżanie, odżywianie i odbudowa. Każdy z produktów jest owocem wytężonej pracy mającej na celu połączenie skuteczności z przyjemnością stosowania. Nawilżający krem na dzień, Serum odbudowujące, Serum
wygładzające kontur ust i pod oczy, Delikatny peeling do twarzy, Mleczko oczyszczające, Maska do twarzy, Jedwabiste mleczko do ciała, Olejek z opuncji i Olejek arganowy - każdy produkt NAFHA to rezultat doskonałości, jakie stoi za konsekwencją tworzenia wyjątkowej jakości.

Seria Nomad:

Dwa produkty typu roll-on, każdy zawierający 15 ml cennego olejku, które można mieć zawsze pod ręką: w torebce, kosmetyczce podróżnej, schowku samochodowym, po prostu wszędzie. Olejek arganowy i olejek z opuncji NAFHA to źródło niezrównanej przyjemności. Do uzyskania jednego litra cennego i rzadkiego olejku z opuncji potrzeba 800 kg owoców. Olejek ten, bogaty w wysoko skoncentrowane antyoksydanty, zapewnia wyjątkowo odżywczą i odnawiającą pielęgnację skóry.

Certyfikaty i nagrody:

Kosmetyki NAFHA wyróżnione są certyfikatem Ecocert oraz znakiem Cosmebio. Wszystkie kosmetyki NAFHA uzyskały wyróżnienia ekspertów l’Observatoire des Cosmetiques, czyniąc NAFHA pierwszą marką, której cała gama produktów została nagrodzona umieszczeniem w Guide des meilleurs cosmetiques 2011-2012 i 2013-2014 (Przewodnik najlepszych kosmetyków). Przewodnik ten jest wzorcem standardów dla produktów kosmetycznych. Przed wyłonieniem laureatów panel uznanych ekspertów ocenił 7300 produktów (tradycyjnych i organicznych) od 440 producentów. Oceny Guide des meilleurs cosmetiques są zawsze obiektywne i
niezależne.

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }