Jentschura Mille Ulivi Madara Fushi
Kategorie

Mille Ulivi

Mille Ulivi Mille Ulivi to włoska marka ekologicznych kosmetyków opracowanych po latach badań przez włoskich biologów i kosmetologów. To kosmetyki certyfikowane znakiem Ecocert. Mille Ulivi to również piękny region we Włoszech z tysiącem drzew oliwnych. Kosmetyki tej firmy to naturalne i innowacyjne produkty spowalniające proces starzenia się skóry za sprawą oddziaływania antyoksydacyjnego oliwy z oliwek oraz szczególnej regenerującej mocy komórek macierzystych gardenii. To najbardziej naturalny i skuteczny sposób walki z upływającym czasem.

Kosmetyki Mille Ulivi. Komórki macierzyste w kosmetyce.

Mille Ulivi to włoska marka ekologicznych kosmetyków opracowanych po latach badań przez włoskich biologów i kosmetologów. To kosmetyki certyfikowane znakiem Ecocert. Mille Ulivi to również piękny region we Włoszech z tysiącem drzew oliwnych. Kosmetyki tej firmy to naturalne i innowacyjne produkty spowalniające proces starzenia się skóry za sprawą oddziaływania antyoksydacyjnego oliwy z oliwek oraz szczególnej regenerującej mocy komórek macierzystych gardenii. To najbardziej naturalny i skuteczny sposób walki z upływającym czasem. Bio kosmetyki Mille Ulivi nie zawierają chemicznych konserwantów, silikonów, pochodnych ropy naftowej, sztucznych aromatów oraz składników zwierzęcego pochodzenia. Buteleczka z kosmetykiem umieszczana jest w ekskluzywnych, unikalnych, wykonywanych ręcznie przez włoskich rzemieślników opakowaniach z drewna oliwnego, które pochodzi z drewna odpadowego z innych procesów produkcyjnych aby unikać ścinania zdrowych drzew. Mille Ulivi to pierwsza firma posiadająca certyfikat produkująca kosmetyki organiczne, która użyła certyfikowane organiczne roślinne komórki macierzyste w całej ofercie swoich produktów począwszy od kremów przez toniki, maseczki i płyny do czyszczenia.

Roślinne komórki macierzyste w kosmetyce - Mille Ulivi

Kosmetyki Mille Ulivi

 

Roślinne komórki macierzyste - co to jest?

Roślinne komórki macierzyste to serce żywych roślin. Pozyskuje się je z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych metod biotechnologii z pąków i końcowej części korzenia. Komórki macierzyste to komórki niewyspecjalizowane, nie mają obranej określonej funkcji, a w obrębie tkanek organizmu są zdolne do potencjalnie nieskończonego samoodnawiania. Komórki naszego ciała w miarę upływu czasu i lat tracą swoje zdolności do podziału i regeneracji. Natomiast roślinne komórki macierzyste aktywują podział oraz rozwój nowych komórek, przez co aktywują regenerację i odbudowę struktur skóry oraz wspierają procesy gojenia. Te właściwości komórek macierzystych gwarantują ich bardzo dużą skuteczność w kosmetyce pielęgnacyjnej i przeciwzmarszczkowej.

 

Roślinne komórki macierzyste w kosmetyce - Gardenia Jasminoides Stem Cells

Roślinne komórki macierzyste Gardenia Jasminoides Stem Cells są nowym składnikiem odkrytym za sprawą biotechnologii roślin o udowodnionej wysokiej skuteczności w zwiększaniu syntezy nowego kolagenu, a zmniejszaniu działanie enzymu kolagenozy. Wszystkie kosmetyki Mille Ulivi zawierają komórki macierzyste Gardenia Jasminoides Stem Cells. Produkowane są zgodnie z wymogami certyfakcji Eccocert.

Wyjątkowe cechy kosmetyków Mille Ulivi:

nie zawierają produktów GMO, parabenów, silikonów, PEG fenoksyetanolu, pochodnych ropy naftowej, syntetycznych barwników i aromatów oraz składników pochodzenia zwierzęcego
minimum 95 % składników jest pochodzenia naturalnego
co najmniej 10 % stanowią składniki organiczne z upraw ekologicznych
wykorzystywane są składniki pochodzące ze źródeł odnawialnych, pozyskiwane w procesach produkcyjnych ze zrównoważonego środowiskowa
używane opakowania nadają się do recyklingu albo ulegają biodegradacji

 

Roślinne komórki macierzyste w kosmetyce

Roślinne komórki macierzyste w kosmetyce:

wnikają w głębokie warstwy skóry
działają ochronnie na macierzyste komórki naszej skóry
regulują podziały komórkowe
znacznie odwlekają i spowalniają proces starzenia się skóry i włosów
powodują zwiększenie elastyczności naskórka i włosów
wydłużają cykl życia komórek mieszków włosowych
naprawiają i regenerują uszkodzony, zniszczony naskórek i włosy
stymulują mieszki włosowe
zapewniają ochronę przed niszczycielskim działaniem wolnych rodników, promieniowania UV
polepsza napięcie skóry i gęstość włosów
aktywują naprawę DNA
przeciwdziałają zanikowi komórek odpowiedzialnych za syntezę kolagenu i elastyny (utrzymują przy życiu fibroblasty)
efektem jest rozświetlona skóra i lepsza kondycja włosów

Certyfikaty ekologiczne Mille Ulivi

 


Dane producenta kosmetyków ekologicznych Mille Ulivi

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }