Madara SPF 30 Pukka Herbs Pukka Herbs Viridian Nutrition Madara SPF 30 do twarzy Kivvi
Kategorie

Mille Ulivi

Mille Ulivi Mille Ulivi to włoska marka ekologicznych kosmetyków opracowanych po latach badań przez włoskich biologów i kosmetologów. To kosmetyki certyfikowane znakiem Ecocert. Mille Ulivi to również piękny region we Włoszech z tysiącem drzew oliwnych. Kosmetyki tej firmy to naturalne i innowacyjne produkty spowalniające proces starzenia się skóry za sprawą oddziaływania antyoksydacyjnego oliwy z oliwek oraz szczególnej regenerującej mocy komórek macierzystych gardenii. To najbardziej naturalny i skuteczny sposób walki z upływającym czasem.

Kosmetyki Mille Ulivi. Komórki macierzyste w kosmetyce.

Mille Ulivi to włoska marka ekologicznych kosmetyków opracowanych po latach badań przez włoskich biologów i kosmetologów. To kosmetyki certyfikowane znakiem Ecocert. Mille Ulivi to również piękny region we Włoszech z tysiącem drzew oliwnych. Kosmetyki tej firmy to naturalne i innowacyjne produkty spowalniające proces starzenia się skóry za sprawą oddziaływania antyoksydacyjnego oliwy z oliwek oraz szczególnej regenerującej mocy komórek macierzystych gardenii. To najbardziej naturalny i skuteczny sposób walki z upływającym czasem. Bio kosmetyki Mille Ulivi nie zawierają chemicznych konserwantów, silikonów, pochodnych ropy naftowej, sztucznych aromatów oraz składników zwierzęcego pochodzenia. Buteleczka z kosmetykiem umieszczana jest w ekskluzywnych, unikalnych, wykonywanych ręcznie przez włoskich rzemieślników opakowaniach z drewna oliwnego, które pochodzi z drewna odpadowego z innych procesów produkcyjnych aby unikać ścinania zdrowych drzew. Mille Ulivi to pierwsza firma posiadająca certyfikat produkująca kosmetyki organiczne, która użyła certyfikowane organiczne roślinne komórki macierzyste w całej ofercie swoich produktów począwszy od kremów przez toniki, maseczki i płyny do czyszczenia.

Roślinne komórki macierzyste w kosmetyce - Mille Ulivi

Kosmetyki Mille Ulivi

 

Roślinne komórki macierzyste - co to jest?

Roślinne komórki macierzyste to serce żywych roślin. Pozyskuje się je z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych metod biotechnologii z pąków i końcowej części korzenia. Komórki macierzyste to komórki niewyspecjalizowane, nie mają obranej określonej funkcji, a w obrębie tkanek organizmu są zdolne do potencjalnie nieskończonego samoodnawiania. Komórki naszego ciała w miarę upływu czasu i lat tracą swoje zdolności do podziału i regeneracji. Natomiast roślinne komórki macierzyste aktywują podział oraz rozwój nowych komórek, przez co aktywują regenerację i odbudowę struktur skóry oraz wspierają procesy gojenia. Te właściwości komórek macierzystych gwarantują ich bardzo dużą skuteczność w kosmetyce pielęgnacyjnej i przeciwzmarszczkowej.

 

Roślinne komórki macierzyste w kosmetyce - Gardenia Jasminoides Stem Cells

Roślinne komórki macierzyste Gardenia Jasminoides Stem Cells są nowym składnikiem odkrytym za sprawą biotechnologii roślin o udowodnionej wysokiej skuteczności w zwiększaniu syntezy nowego kolagenu, a zmniejszaniu działanie enzymu kolagenozy. Wszystkie kosmetyki Mille Ulivi zawierają komórki macierzyste Gardenia Jasminoides Stem Cells. Produkowane są zgodnie z wymogami certyfakcji Eccocert.

Wyjątkowe cechy kosmetyków Mille Ulivi:

nie zawierają produktów GMO, parabenów, silikonów, PEG fenoksyetanolu, pochodnych ropy naftowej, syntetycznych barwników i aromatów oraz składników pochodzenia zwierzęcego
minimum 95 % składników jest pochodzenia naturalnego
co najmniej 10 % stanowią składniki organiczne z upraw ekologicznych
wykorzystywane są składniki pochodzące ze źródeł odnawialnych, pozyskiwane w procesach produkcyjnych ze zrównoważonego środowiskowa
używane opakowania nadają się do recyklingu albo ulegają biodegradacji

 

Roślinne komórki macierzyste w kosmetyce

Roślinne komórki macierzyste w kosmetyce:

wnikają w głębokie warstwy skóry
działają ochronnie na macierzyste komórki naszej skóry
regulują podziały komórkowe
znacznie odwlekają i spowalniają proces starzenia się skóry i włosów
powodują zwiększenie elastyczności naskórka i włosów
wydłużają cykl życia komórek mieszków włosowych
naprawiają i regenerują uszkodzony, zniszczony naskórek i włosy
stymulują mieszki włosowe
zapewniają ochronę przed niszczycielskim działaniem wolnych rodników, promieniowania UV
polepsza napięcie skóry i gęstość włosów
aktywują naprawę DNA
przeciwdziałają zanikowi komórek odpowiedzialnych za syntezę kolagenu i elastyny (utrzymują przy życiu fibroblasty)
efektem jest rozświetlona skóra i lepsza kondycja włosów

Certyfikaty ekologiczne Mille Ulivi

 


Dane producenta kosmetyków ekologicznych Mille Ulivi

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }