Pukka Herbs Sanotint Madara SOS liposomalna witamina c Reklama
Kategorie

Madara

Madara MADARA to naturalne kosmetyki posiadające certyfikat Ecocert. Nie zawierają syntetycznych substancji zapachowych, środków konserwujących takich jak parabeny, bez oleju mineralnego, bez glikolu propylenowego i wielu innych syntetycznych składników. Kosmetyki Madara zawierają natomiast naturalne ekstrakty roślin rosnących w Europie północnej, specjalnie dobierane dla zapewnienia skuteczności działania kosmetyków. Ekstrakty roślinne przy połączeniu z innymi naturalnymi substancjami pozwoliły stworzyć wysokiej jakości i skuteczności linie kosmetyków naturalnych organicznych Madara.

Madara

Kosmetyki Madara

Kosmetyki Madara organic skincare - kosmetyki ekologiczne
MADARA to naturalne kosmetyki posiadające certyfikat Ecocert.  Nie zawierają syntetycznych substancji zapachowych, środków konserwujących takich jak parabeny, bez oleju mineralnego, bez glikolu propylenowego i wielu innych syntetycznych składników. Kosmetyki Madara zawierają natomiast naturalne ekstrakty roślin rosnących w Europie północnej, specjalnie dobierane dla zapewnienia skuteczności działania kosmetyków. Ekstrakty roślinne przy połączeniu z innymi naturalnymi substancjami pozwoliły stworzyć wysokiej jakości i skuteczności linie kosmetyków naturalnych organicznych Madara.

Madara kosmetyki naturalne

Opakowania Madara ulegają recyklingowi i są przyjazne dla środowiska. Nie stosuje się eksperymentów na zwierzętach.
Lata w północnej Europie są krótkie, więc rośliny, aby zwabić pszczoły i przygotować się już na kolejny okres kwitnienia, muszą skumulować siły i niezbędne substancje aby wykorzystać jak najlepiej ten krótki okres wiosny i lata. Dlatego rośliny, kwiaty i zioła z tych szerokości geograficznych są wyjątkowo obfite w aktywne substancje, a ekstrakty z nich pozyskiwane wykorzystywane w produkcji kosmetyków Madara wykazują wysoką skuteczność i siłę działania.

Madara kosmetyki organiczne      Madara naturalne kosmetyki

Kosmetyki naturalne Madara mają za zadanie dbanie o zdrowie skóry. Syntetyczne kosmetyki zawierają mnóstwo substancji nie naturalnych, które są "obce" dla organizmu i skóry i mogą mieć negatywny wpływ na nią. Stosując syntetyczne kosmetyki na co dzień przekazujemy skórze szkodliwe substancje gromadzące się w organizmie i stanowiące zagrożenie również dla potomstwa. Stosując naturalne kosmetyki Madara unikamy takiego zagrożenia i wpływamy pielęgnacyjnie i leczniczo na skórę oraz organizm. Bogactwo natury w połączeniu z najnowszymi badaniami naukowymi nad wykorzystaniem roślinnych aktywnych składników sprawia, że możemy korzystać z dobrodziejstwa natury stosując kosmetyki Madara.

Firma Madara z Pracownią Metod bioanalitycznych i Biodosimetri na Uniwersytecie Łotwy i Uniwesytecie Stradins w Rydze przeprowadziła badania na zdolność substancji biologicznie czynnych roślin w przeciwdziałaniu starzenia. Efektem tego jest stworzony kompleks Galium 7 o działaniu przeciwstarzeniowym oparty na soku z brzozy .

Madara Time Miracle

Historia powstania firmy Madara
Wszystko zaczęło się od pasji czterech łotewskich kobiet do naturalnego i bardziej ekologicznego, piękniejszego stylu życia. A co za tym idzie czystszego i bezpieczniejszego. Inspiracją dla nich był kwiat przytuli - Madara - piękny i zielony. Założycielki Madary: Zane, Lotte, Paula i Liene stawiają na wysoką jakość produktów i uczciwą przedsiębiorczość.

 

Firma i Kosmetyki naturalne Madara zostały wielokrotnie już docenione i nagrodzone.

Madara założycielki

Certyfikaty ekologiczne Madara

 


Dane producenta kosmetyków ekologicznych Madara

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
  • Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane produkty znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie naturalne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

     

    Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

  • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }