Naturalna ochrona przeciwsłoneczna Ekologiczne kosmetyki Ekologiczne kosmetyki Kosmetyki ekologiczne
Kategorie

Luxsit

Luxsit Naturalne i organiczne składniki najwyższej jakości, Szwedzkie naturalne profesjonalne kosmetyki stosowane w ekskluzywnych SPA, hotelach, gabinetach kosmetycznych. Jakość potwierdzona certyfikatem Na True, który posiadają wszystkie kosmetyki Luxsit. Kosmetyki Luxsit zostały stworzone w oparciu o wiedzę medycyny tradycyjnej z wykorzystaniem wyselekcjonowanych ekstraktów roślinnych, głównie ze świata nordyckiej flory. Stosowane składniki są całkowicie biodegradowalne. To pielęgnacja cery bez szkody dla środowiska a z wykorzystaniem najskrytszych sekretów natury.

kosmetyki luxsit

Naturalne i organiczne składniki najwyższej jakości, szwedzkie naturalne profesjonalne kosmetyki stosowane w ekskluzywnych SPA, hotelach, gabinetach kosmetycznych. Jakość potwierdzona certyfikatem Na True, który posiadają wszystkie kosmetyki Luxsit.

Kosmetyki Luxsit zostały stworzone w oparciu o wiedzę medycyny tradycyjnej z wykorzystaniem wyselekcjonowanych ekstraktów roślinnych, głównie ze świata nordyckiej flory. Stosowane składniki są całkowicie biodegradowalne. To pielęgnacja cery bez szkody dla środowiska a z wykorzystaniem najskrytszych sekretów natury.

luxsit-kosmetyki

Kosmetyki wytwarzane są we własnej fabryce Luxsit, zlokalizowanej w szwedzkiej miejscowości Nacka, niedaleko Sztokholmu. Naturalne i organiczne aktywne składniki są tak dobrane, aby skuteczność działania kosmetyku była na maksymalnym poziomie i widoczna już po pierwszorazowym użyciu czy zabiegu. Produkty nie zawierają sztucznych konserwantów, nie są testowane na zwierzętach, bez syntetycznych zapachów i barwników, bez ropopochodnych składników ( parafiny, peg, -propylu, - alkylu, etc.), bez silikonu i pochodnych, bez produktów modyfikowanych genetycznie, końcowe produkty ani składniki nie są poddawane naświetlaniu. Zastosowane w kosmetykach Luxsit konserwanty pochodzą z soli organicznej i potasu, są delikatne dla skóry i akceptowane przez wszystkie organizacje certyfikujące produkty organiczne. Zapachy kosmetyków pochodzą z olejków eterycznych i są starannie dobierane, aby odpowiadały rodzajowi skóry, dla którego opracowany został produkt.

kosmetyki luxsit

Produkty Luxsit są przygotowane, aby zaspakajać konkretne potrzeby wybranej cery. Dlatego wyróżniono pięć linii produktów w zależności od rodzaju cery i tym samym jej potrzeb: dla cery wrażliwej ( caring series), suchej ( enrich series), tłustej ( enlight series), normalnej i mieszanej ( balance series), przeciw zmarszczkom ( rewitalize).

Dla ułatwienia każda seria ma swoje oznaczenie graficzne:

kosmetyki wise do cery normalnej i mieszanej     dla cery normalnej i mieszanej ( balance series),


kosmetyki wise do cery wrażliwej      dla cery wrażliwej ( caring series),

kosmetyki wise do cery suchej      dla cery suchej ( enrich series),

kosmetyki wise przeciw zmarszczkom      przeciw zmarszczkom ( rewitalize).

kosmetyki wise do cery tłustej      dla cery  tłustej ( enlight series),

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }