Pukka Herbs Reklama Sanotint liposomalna witamina c Madara SOS
Kategorie

La Bruket

La Bruket LA BRUKET tworzy organiczne produkty do SPA i do domowego użytku oraz inne botaniczne delicje. Nasze produkty sprawiają, że każda chwila spędzona w łazience jest ucztą i niezapomnianym przeżyciem. Specjalne formuły mydeł w kostkach i płynie, kremów, balsamów, skrubów, olejków do ciała oraz innych, są ukłonem w stronę starych szwedzkich tradycji nadmorskich kąpieli leczniczych. Aromat każdego z naszych produktów zmieni nawet nużącą, codzienną czynność w prawdziwą przyjemność. Sprawdź wspaniałe zapachy płynów do mycia naczyń, wody lnianej (służącej do prasowania), szamponu dla psów, wonnych świec i innych

 

 

Produkcja kosmetyków do pielęgnacji ciała LA BRUKET i zapachów do domu zlokalizowana jest w Varberg w Szwecji, gdzie tradycje SPA są pielęgnowane od dwóch stuleci. Składniki mydeł, olejków, etc. są pochodzenia organicznego, nie zawierają dodatków syntetycznych i posiadają certyfikaty Soil Association lub Ecocert. Baza każdego z kosmetyków jest połączeniem rozmaitych olejów roślinnych i olejków eterycznych, dzięki czemu każdy z produktów wyróżnia się odpowiednimi właściwościami - energetyzującymi, nawilżającymi, zmiękczającymi, leczniczymi, złuszczającymi etc.

kosmetyki-la-bruket-ze-szwecji   la-bruket-kosmetyki

Przy tworzeniu produktów, ambicją LA BRUKET jest zawsze stosowanie składników najwyższej jakości , osiągnięcie oczywistego i długotrwałego efektu, zapewnienie wyjątkowego przeżycia zapachowego i stworzenie funkcjonalnego designu. Prawdziwy użytkowy luksus.

kosmetyki-naturalne-la-bruket

Składniki wykorzystywane do produkcji kosmetyków L:A Bruket mają certyfikaty Ecocert, Soil Association, USDA Organic.

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
  • Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane produkty znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie naturalne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

     

    Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

  • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }