Together Health CannabiGold BetterYou Larens Rainforest Foods
Kategorie

La Bruket

La Bruket LA BRUKET tworzy organiczne produkty do SPA i do domowego użytku oraz inne botaniczne delicje. Nasze produkty sprawiają, że każda chwila spędzona w łazience jest ucztą i niezapomnianym przeżyciem. Specjalne formuły mydeł w kostkach i płynie, kremów, balsamów, skrubów, olejków do ciała oraz innych, są ukłonem w stronę starych szwedzkich tradycji nadmorskich kąpieli leczniczych. Aromat każdego z naszych produktów zmieni nawet nużącą, codzienną czynność w prawdziwą przyjemność. Sprawdź wspaniałe zapachy płynów do mycia naczyń, wody lnianej (służącej do prasowania), szamponu dla psów, wonnych świec i innych

 

 

Produkcja kosmetyków do pielęgnacji ciała LA BRUKET i zapachów do domu zlokalizowana jest w Varberg w Szwecji, gdzie tradycje SPA są pielęgnowane od dwóch stuleci. Składniki mydeł, olejków, etc. są pochodzenia organicznego, nie zawierają dodatków syntetycznych i posiadają certyfikaty Soil Association lub Ecocert. Baza każdego z kosmetyków jest połączeniem rozmaitych olejów roślinnych i olejków eterycznych, dzięki czemu każdy z produktów wyróżnia się odpowiednimi właściwościami - energetyzującymi, nawilżającymi, zmiękczającymi, leczniczymi, złuszczającymi etc.

kosmetyki-la-bruket-ze-szwecji   la-bruket-kosmetyki

Przy tworzeniu produktów, ambicją LA BRUKET jest zawsze stosowanie składników najwyższej jakości , osiągnięcie oczywistego i długotrwałego efektu, zapewnienie wyjątkowego przeżycia zapachowego i stworzenie funkcjonalnego designu. Prawdziwy użytkowy luksus.

kosmetyki-naturalne-la-bruket

Składniki wykorzystywane do produkcji kosmetyków L:A Bruket mają certyfikaty Ecocert, Soil Association, USDA Organic.

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }