liposomalna witamina c Sanotint Madara SOS Pukka Herbs Reklama
Kategorie

Kae Cosmetiques

Kae Cosmetiques Kae Cosmétiques to połączenie francuskiego luksusu z bogactwem i pięknem orientu. To w 100 % naturalne wysokiej jakości produkty do pielęgnacji skóry i włosów, posiadające certyfikaty Cosmebio i Ecocert. Dewizą Kae jest połączenie innowacyjności, skuteczności i doskonałości. Naturalne składniki wykorzystywane w produkcji uprawiane są bez użycia pestycydów, bez sztucznych nawozów i nie są genetycznie modyfikowane. Kosmetyki Kae są w 99,7% pochodzenia naturalnego i 67,8% jest organicznego pochodzenia. To dużo więcej ponad wymagane normy, ale dzięki temu są tak wysokiej jakości. Produkt końcowy ani składniki nie są testowane na zwierzętach, opakowania są przyjazne środowisku i nadają się do recyklingu.

Kae Cosmetiques

Kosmetyki Kae Cosmetiques Argatherapie

Kae Cosmétiques to połączenie francuskiego luksusu z bogactwem i pięknem orientu. To w 100 % naturalne wysokiej jakości produkty do pielęgnacji skóry i włosów, posiadające certyfikaty Cosmebio i Ecocert. Dewizą Kae jest połączenie innowacyjności, skuteczności i doskonałości.

Naturalne składniki wykorzystywane w produkcji uprawiane są bez użycia pestycydów, bez sztucznych nawozów i nie są genetycznie modyfikowane. Kosmetyki Kae są w 99,7% pochodzenia naturalnego i 67,8% jest organicznego pochodzenia. To dużo więcej ponad wymagane normy, ale dzięki temu są tak wysokiej jakości. Produkt końcowy ani składniki nie są testowane na zwierzętach, opakowania są przyjazne środowisku i nadają się do recyklingu.

Kae stworzył Argatherapy wykorzystując właściwości najwyższej jakości oleju arganowego oraz olejków eterycznych. Produkty Kae zawierają średnio 30% oleju arganowego. Pochodzi on z Maroka z ekologicznej plantacji - spółdzielni prowadzonej przez marokańskie kobiety  mającej siedzibę w Essaouira. O jakości świadczy sposób wytwarzania: tłoczony na zimno przy pomocy kamienia szlifierskiego, nie palony, nie zawierający dodatkowych aromatów, tłoczony bez użycia wody i z najlepszej jakości owoców. Jego wyrób podlega ścisłej ekologicznej kontroli.

Kae

Olej arganowy jest najbogatszym źródłem witaminy E wśród olejów. Jego działanie to wzmacnianie hydro-lipidowej warstwy skóry i tym samym lepsze jej nawilżenie, odnowa struktury skóry i przyspieszenie mikrokrążenia, co spowalnia proces fizjologicznego starzenia się skóry. Stymuluje również obronne mechanizmy skóry przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Olej arganowy  poprzez swoje właściwości nawilża i przeciwdziała odwodnieniu  skóry, przeciwdziała wpływowi wolnych rodników i powstawaniu zmarszczek, oczyszcza skórę i pory.

Kosmetyki organiczne Kae zyskały uznanie na całym świecie zarówno wśród profesjonalistów jak i użytkowników. Stosowane są w luksusowych SPA i gabinetach kosmetycznych. Sięgnij po luksusowe piękno od Kae.

Kae Argatherapie

Certyfikaty ekologiczne Kae Cosmetiques

 

 


Dane producenta kosmetyków ekologicznych Kae Cosmetiques

 

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
  • Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane produkty znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie naturalne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

     

    Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

  • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }