Lavera dr Jacobs Madara Multimasking Treatment Set
Kategorie

Jonzac

Jonzac Naturalne wody Jonzac wzięły swą nazwę oczywiście od miejscowości uzdrowiskowej o tej samej nazwie leżącej we Francji w regionie w regionie Poitou-Charentes, w departamencie Charente-Maritime, w której to wyciągana jest z głębokości co najmniej 1850 m niezwykle czysta woda. Przeprowadzone 5 letnie badania potwierdziły zbawienny wpływ wody z Jonzac na regenerację komórek skóry. Zawarte w niej minerały sprawiają, że skóra wręcz zdrowieje, bowiem zaobserwowano znikanie blizn oraz poprawę jej wyglądu. Wyniki badań były nie do podważenia.

Jonzac Eau Thermale


Naturalne wody Jonzac wzięły swą nazwę oczywiście od miejscowości uzdrowiskowej o tej samej nazwie leżącej we Francji w regionie w regionie Poitou-Charentes, w departamencie Charente-Maritime, w której to wyciągana jest z głębokości co najmniej 1850 m niezwykle czysta woda. Przeprowadzone 5 letnie badania potwierdziły zbawienny wpływ wody z Jonzac na regenerację komórek skóry. Zawarte w niej minerały sprawiają, że skóra wręcz zdrowieje, bowiem zaobserwowano znikanie blizn oraz poprawę jej wyglądu. Wyniki badań były nie do podważenia. Okazało się, że faktycznie skóra dzięki niej szybciej wraca do zdrowia i zdrowego wyglądu. Woda z Jonzac jest tam od 40000 lat i to dzięki swojemu położeniu zawdzięcza swoją czystość. Miejscowość jest często odwiedzana przez turystów właśnie ze względu na jej właściwości zdrowotne.

Właściwości dermo kosmetyków Jonzac wynikają z właściwości wody do nich zastosowanej, która jak już wcześniej wspomniano posiada w sobie dużo minerałów, jest hipertermalna i bakteriologicznie czysta. Działa regenerująco, kojąco i przeciwzapalnie.

Zarejestrowanie patentu.
Bardzo ważnym było, aby stworzyć produkty dermokosmetyczne firma Jonzac opracowała unikalny system, który gwarantuje bezpieczeństwo, tolerancję i zachowanie. Skóra zabezpieczona formułą 3C Complex, która jest nową kombinacją 3 konserwantów, oferuje doskonałą tolerancję na skórę wrażliwą i zniszczoną. Zapewnia także wysoki poziom ochrony wzoru co sprawia, że skóra wygląda kilka lat młodziej.

Spółka zarejestrowała swój patent F.P.D. patent Eau THERMALE de Jonzac, którego wynikiem jest fosfolipidowy żel tworzący na powierzchni skóry swojego rodzaju film umożliwiający głębszą penetrację skóry. Zachowujący przy tym odpowiednią ilość wody co pozwala na stopniową dyfuzję w tkance.

F - tworzy film na powierzchni skóry utrzymujący właściwy poziom jej wilgoci
P – sprawia, że skóra jest głębiej penetrowana zachowując odpowiedni poziom wody
D - stopniowa dyfuzja tkanki.

Jonzac

Eau Thermale Jonzac® oferuje nową generację produktów do pielęgnacji skóry dopasowanych do różnych jej rodzajów i posiadające odmienne problemy skórne.  Zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i przyjemność w każdych warunkach użytkowania, dzień po dniu:

Organiczne kosmetyki Jonzac i ich zastosowanie:
- w celu nawodnienia skóry
- dla bardzo delikatnej skóry, mało tolerancyjnej na wszelkie nieczystości
- do stosowania na otwarte rany i podrażnioną skórę. Idealnie naprawia.
- do korekcji koloru skóry. Idealnie retuszuje.
- do wszystkich rodzajów cery

Zasady preparatów Jonzac, które wykraczają poza tradycyjne dermokosmetyki i kosmetyki biologiczne:

- 100% produktów formułowanych jest z wodą termalną Jonzac,
- w produktach znajdują się wyselekcjonowane i zarazem antyalergiczne składniki roślinne (składniki nie pochodzące z mleka, orzeszków ziemnych lub zbóż),
- brak jakichkolwiek składników uważanych za szkodliwe,
- 100% naturalne pochodzenie, hipoalergiczny zapach, bez olejków eterycznych,
- 100% produktów do pielęgnacji skóry, które nie zatykają porów,
- 100% produktów jest testowanych.

W zasadzie wody termalne z Jonzac są potrójnej orientacji leczniczej. Leczą bowiem zaburzenia reumatyczne, leczą układ oddechowy oraz wiele innych zaburzeń. Jonzac to tętniący życiem francuski kurort zapewniający swoim rekonwalescentom i klientom najwyższy standard usług leczniczych.

Jonzac Woda Termalna

Certyfikaty ekologiczne Jonzac

 


Dane producenta kosmetyków naturalnych Jonzac

 

 

 

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }