CannabiGold Larens Together Health Rainforest Foods BetterYou
Kategorie

John Masters Organics

John Masters Organics Kosmetyki John Masters Organics nie są testowane na zwierzętach. Marka JMO (John Masters Organics) wspierana jest przez PETA, z produktów zwierzęcych używany jest tylko miód i wosk pszczeli. W składzie kosmetyków JMO nie znajdziemy sztucznych barwników, za to naturalne substancje zapachowe. Wyciąg z mandarynki japońskiej Satsuma, który powoduje zmniejszenie plam i stymuluje wzrost komórek. Ponadto opakowania kosmetyków John Masters Organics posiadają minimalne ilości atramentu, a nadruki robione są w 100 % z makulatury. Kosmetyki JMO można poddawać rycyklingowi, ulegają biodegradacji. Możemy spać spokojnie wiedząc, że to co umieścimy w ziemi jest tak czyste jak matka natura.

 

Kosmetyki John Masters Organics

Dbanie o nasze ciało i planetę nie musi się wzajemnie wykluczać. Naturalne kosmetyki John Masters Organics do pielęgnacji w zgodzie z naturą. Mamy jedno życie i ciało, nie chcemy obcować z syntetykami i chemią. Po co używać sztucznych składników, skoro kosmetyki naturalne działają lepiej i są bezpieczniejsze dla środowiska. Laboratorium ekologiczne wyprodukowało ponad 40 produktów dostępnych w sklepach na całym świecie. Kosmetyki John Masters Organics nie są testowane na zwierzętach. Marka JMO (John Masters Organics) wspierana jest przez PETA, z produktów zwierzęcych używany jest tylko miód i wosk pszczeli. W składzie kosmetyków JMO nie znajdziemy sztucznych barwników, za to naturalne substancje zapachowe. Wyciąg z mandarynki japońskiej Satsuma, który powoduje zmniejszenie plam i stymuluje wzrost komórek. Ponadto opakowania kosmetyków John Masters Organics posiadają minimalne ilości atramentu, a nadruki robione są w 100 % z makulatury. Kosmetyki JMO można poddawać rycyklingowi, ulegają biodegradacji. Możemy spać spokojnie wiedząc, że to co umieścimy w ziemi jest tak czyste jak matka natura. Kosmetyki ekologiczne John Masters Organic to doskonałe połączenie skuteczności działania, czystości składu i komfortu użytkowania. Produkty JMO są niewątpliwie ewenementem na światowym rynku produktów do pielęgnacji ciała i włosów. Doskonała skuteczność John Masters Organics zyskała sobie uznanie i wiernych sympatyków zarówno wśród wielu profesjonalnych salonów fryzjerskich na całym świecie, jak i w środowisku gwiazd kina i show biznesu. Do grona wielbicieli produktów John Masters Organic należą m.in.: Ophra Winphrey, Sarah Jessica Parker, Sandra Bullock, Alicia Silverstone.

John Masters Organics

Kosmetyki John Masters Organics

Cechami wyróżniającymi kosmetyki John Masters Organics spośród innych produktów organicznych są przede wszystkim: ich profesjonalne działanie - zwłaszcza w przypadku produktów do włosów, wyjątkowo atrakcyjne i interesujące kompozycje zapachowe uzyskiwane z naturalnych olejków eterycznych, szybko widoczne efekty pielęgnacyjne i oczyszczające. Przełomowe spojrzenie na pielęgnację włosów poprzez wyeliminowanie szkodliwych i agresywnych składników myjących (zwłaszcza sodium lauryl sulfate) powszechnie stosowanych w mydłach i szamponach oraz zastąpienie składnikami naturalnymi najczęściej stosowanego w celu dodania włosom objętości i blasku silikonu, który jednak mocno obciąża i zanieczyszcza strukturę włosów. Tylko dzięki naturalnym substancjom myjącym, odżywiającym i pielęgnującym Twoje włosy będą oczyszczone, właściwie odżywione i pełne naturalnego blasku. Proces oczyszczania i regeneracji, w zależności od stopnia zanieczyszczenia i uszkodzenia struktury włosów może trwać do 3 tygodni i powinien być wspomagany doskonale skomponowanymi balsamami i odżywkami John Masters Organic dla różnych rodzajów włosów. Ważne jest to zwłaszcza w początkowym okresie stosowania szamponów, gdy włosy pozbawione zostaną sztucznych substancji nabłyszczających (silikonów). Wszystkie szampony i balsamy ją również doskonałe dla włosów farbowanych i poddanych trwałej ondulacji. Kosmetyki John Masters Organics to przełom w stylizacji włosów, czyli zastąpienie agresywnych lakierów, żeli i past do włosów, które ingerując w strukturę włosów niszczą ją, mocno obciążają i często są przyczyną powstawania łupieżu. Alternatywą John Masters Organics dla tych produktów są kosmetyki o naturalnym składzie, które nie tylko doskonale utrwalają i stylizują fryzurę, ale posiadają również właściwości odżywiające, pielęgnacyjne i lecznicze dostarczając włosom wszelkich potrzebnych im składników. Produkty do stylizacji włosów są idealne również dla włosów farbowanych i poddanych trwałej ondulacji. Dla Twojej twarzy i ciała John Masters Organics proponuje wykonane z najwyższej jakości składników naturalnych kremy, serum, maski, balsamy i produkty myjąco-oczyszczające. Kremy i balsamy powszechnie dostępne w handlu, sporządzone na bazie tanich olejów parafinowych, wazelin i silikonów, które całkowicie blokują dostęp do skóry aktywnych składników, posiadają znikomą wartość odżywiającą i pielęgnującą. Alternatywą dla nich są niezwykłe kosmetyki John Masters Organics. Te znakomite produkty, nie zawierające szkodliwych parabenów, wykonane na bazie naturalnych olejów roślinnych uwalniają do wnętrza skóry wszystkie zawarte w sobie substancje odżywcze dodając skórze blasku i urody. Ich naturalny, bogaty w składniki odżywcze skład nie powoduje powstawania uczuleń, uczucia pieczenia i wysuszenia. Kosmetyki John Masters Organics. Supernaturalne Piękno!

John Masters Organics

 

John, twórca amerykańskiego snu o zdrowym ciele i włosach.

Rodzimym miastem Johna jest słynne z wodospadów miasto Niagara Falls w stanie Nowy York, w którym to pokonywał pierwsze kroki we fryzjerstwie. Jego kariera gwałtownie wzrosła już w 1970 roku kiedy to pracował w jednych z najlepszych salonów w Miami i Nowym Yorku. W latach 80-tych uznanie dla jego talentu ciągle wzrastało za pośrednictwem stylizacji fryzur wielu ówczesnych gwiazd. John zafascynowany był stosowaniem wszelkich organicznych produktów w swoim życiu prywatnym. Wówczas to zaczął zdawać sobie sprawę z poważnych zagrożeń związanych z korzystaniem ze środków higieny zawierających liczne chemikalia. Jego salon praktycznie z dnia na dzień stał się wolnym od wszelkich toksyn. Początkowo eksperymentował z ziołami i barwnikami opartymi na nietoksycznych właściwościach w swoim mieszkaniu, które było wykorzystywane początkowo jako jego salon fryzjerski.

W 1991 roku John stworzył swój pierwszy produkt organiczny. Była to odżywka do suchych włosów. Następnie szeroko zakrojone badania i testowanie olejków eterycznych, ekstraktów roślinnych i innych składników oczywiście pochodzenia organicznego spowodowały powstanie pierwszej kompleksowej i zarazem organicznej linii kosmetyków luksusowych do pielęgnacji włosów. Nadal pracując w swoim mieszkaniu zdołał przyciągnąć dużą i zróżnicowaną „świadomą” klientelę. W 1994 roku zdołał otworzyć swój pierwszy salon Soho.   

Nadal pracuje cicho z jego mieszkania, Jana (i produktów), udało się przyciągnąć dużą i zróżnicowaną klientelę "świadome", aw 1994 roku otworzył swój pierwszy salon Soho. Pod nazwą John Masters Organics, salon szybko zyskał uznanie jako jedyny "salon czystego powietrza" na Manhattanie, w którym to oferować będzie usługi pielęgnacji włosów i ciała, które nie uwalniają żadnych toksycznych substancji chemicznych i woni do powietrza.

W kolejnych latach, John Masters Organics wizjonerska koncepcja nadal nabrać rozpędu. W 2001 roku salon przeniósł się z pierwotnego miejsca do obecnej lokalizacji na Sullivan 77 w Nowym Jorku. W tym samym też roku John uruchomił linie kosmetyków do pielęgnacji twarzy. Jego produkty były odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie klientów na tego typu ekologiczne produkty. W 2004 roku marka John Masters Organics została laureatem nagrody za najlepszą linię produktów organicznych w Europie (Soil Association Award for Best Organic Product Line in Europe).

Obecnie marka kosmetyków John Masters Organics jest sprzedawana w 20 krajach. John Masters dzieli swój prywatny czas pomiędzy Nowym Jorkiem, a wiejską posiadłością. Jego marzeniem jest tworzenie najbardziej ekologicznych i naturalnych produktów dostępnych na rynku.

Produkty marki John Masters Organics są stosowane praktycznie wszędzie począwszy od studiów telewizyjnych po stylistów wielu znanych gwiazd Hollywoodu. Coraz większa świadomość poszczególnych celebrytów o stosowanych przez nich i na ich ciele kosmetyków sprawiła, że zaczęli oni zwracać uwagę na produkty organiczne. Gwiazdy ekranu same wyciągają wnioski z jakich kosmetyków przychodzi im korzystać i które przynoszą oczekiwane efekty. Do gwiazd, które mogą powiedzieć wiele o zdrowotnych właściwościach produktów John Masters Organics należą chociażby Jessica Alba, Alicia Silverstone, Oliver Thornton, Nelly Furtado, Jake Gyllenhaal.

 

John Masters Organics

Marka John Masters Organics przez wiele lat istnienia zdobyła ponad 40 prestiżowych nagród na całym świecie.

Wszystkie składniki muszą spełniać ściśle następujące wytyczne:

1. Wszystkie produkty muszą być wykonane z 70-100% składników organicznych.
2. Nie ma w nich laurylosiarczanu sodu, parabenów, MEA.
3. Nie ma w nich organizmów genetycznie zmodyfikowanych (GMO).
4. Żaden kosmetyk nie jest testowany na zwierzętach.
5. Brak sztucznych barwników, substancji zapachowych lub wypełniaczy.
6. Wszystkie ekstrakty roślinne i olejki eteryczne powinny być w miarę możliwości ekologiczne i z certyfikatem
7. Wszystkie olejki eteryczne stosowane muszą być destylowane parowo.
8. Wszystkie oleje roślinne muszą być tłoczony na zimno, a nie destylowane. Destylacja bowiem zabija terapeutyczne właściwości olejków roślinnych.
9. Wszystkie składniki muszą wykazywać zdrowotną korzyść dla włosów i skóry.
10. Wszystkie składniki muszą być zbierane w sposób przyjazny dla środowiska.
11. Wszystkie składniki muszą być biodegradowalne jeśli to możliwe.

Firma John Masters Organics bierze również czynny udział w tworzeniu kosmetyków  myjących dla zwierząt. Istnieją dwa produkty zatwierdzone przez organizację PETA, w których zastosowano do pielęgnacji ciała naszych pupili miodu i wosku pszczelego.

Marka JMO popiera proste i czyste podejście do tworzenia ekologicznych produktów, w których nie zobaczysz sztucznych barwników ani substancji zapachowych. Ponadto wszystkie opakowania zawierają minimalną ilość tuszu i w 100% są wykonane z makulatury i niebielonego papieru. Tworząc produkty i ich opakowania, które ulegają biodegradacji lub mogą być poddane recyklingowi możemy spać spokojnie. Dzięki takiemu postępowaniu to nie my przyczyniamy się do degradacji środowiska naturalnego, w którym żyjemy.

 

Certyfikaty John Masters Organics:

John Masters Organics certyfikaty ekologiczne

 

Dane producenta kosmetyków ekologicznych John Masters Organics

 

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }