BetterYou Pukka Herbs Mille Ulivi Nutrivi peptide Holistic Drink Viridian Nutrition
Kategorie

Heliotrop

Heliotrop Heliotrop to wyjątkowe piękno dla każdej cery. Każdy z produktów odzwierciedla właściwości wykwintnych olei i wyciągów roślinnych oczywiście o naturalnym pochodzeniu oraz tworzonych z nich perfekcyjnie działających kompleksów HYGROSORB® i Ultrapartas®, które optymalizują efekt upiększający. Bardzo starannie skomponowane, aby stworzyć wysokiej jakości aktywne kosmetyki mogące bez przeszkód towarzyszyć Tobie cały dzień. Twórcy marki są nieustannie inspirowani skarbami natury "Robimy to także dla przyrody na wszystkich etapach jej życia. Uwieczniamy ją!" Nasza kompetencja wynika z 80-cio letniego doświadczenia popartego wyjątkowymi badaniami, rozwojem i produkcją prowadzonych w naszej firmie. Firma nie zleca i nie prowadzi jakichkolwiek badań na zwierzętach. Jesteśmy pełni respektu do natury i wszystkiego, co w niej żyje. Nie stosujemy w naszych produktach żadnych wyciągów zwierzęcych i olejów parafinowych.

HELIOTROP Kosmetyki

Heliotrop: Natura jako źródło piękna

Heliotrop ... sekret urody - odkryliśmy go. I dokonaliśmy tej transformacji na naturalne i ekskluzywne produkty przeciwmarszczkowe do twarzy. Posiadając ponad 80 letnie doświadczenie w dziedzinie badań i rozwoju, które są integralną częścią naszych luksusowych produktów działamy wraz ze świadomością, że natura daje nam wszystko, czego tak naprawdę potrzebujemy. Fascynują nas miejsca, w których można odnaleźć spokój aby wypocząć. Kochamy kojący szum fal oceanu będący w rzeczywistości delikatnym szeptem drzew na wietrze. Nie potrzeba wiele, aby uzupełnić poziom energii. To jest własnie senstencja obrazująca kosmetyki Heliotrop.
 

Produkty Heliotrop zawierają wszystko co najlepsze z natury w postaci wykwintnych czynnych składników i szlachetnych olejów roślinnych oraz ekstraktów. Bardzo starannie skomponowane, aby stworzyć wysokiej jakości aktywne kosmetyki mogące bez przeszkód towarzyszyć Tobie cały dzień. Twórcy marki są nieustannie inspirowani skarbami natury  "Robimy to także dla przyrody na wszystkich etapach jej życia. Uwieczniamy ją!"

 

Heliotrop

 

Historia:

Heliotrop powstała 1965 roku  jako rewolucyjna marka mająca zmienić standardy kosmetyków. Wówczas jak wiadomo na porządku dziennym było stosowanie przy produkcji kosmetyków składników syntetycznych. W kontekście innowacji firma Heliotrop uruchomiła wówczas pierwszy zakład do produkcji kosmetyków naturalnych bazując właśnie na zdobytym wcześniej kilkudziesięcioletnim doświadczeniu.

 

Początek Elektrobio

Założona w 1925 roku firma Elektrobio była poświęcona opracowywaniu produktów do pielęgnacji ciała w oparciu o pojęcia 'terapii biochemicznej 'stworzonej przez dr Schüsslera, jednego z czołowych pionierów medycyny naturalnej w XIX wieku. Jednymi z pierwszych produktów, których produkcja została uruchomiona były biochemiczne mydła. Od samego początku firma była również mocno zaangażowana na rzecz ruchu reformatorskiego życia, którego celem było zwalczanie często katastrofalnych skutków industrializacji i umożliwienia prowadzenia ludziom zdrowszego stylu życia. W 1897 roku jedną z podstaw tego ruchu była chęć prezentacji swoich wyrobów w niekonwencjonalny jak na tamte czasy sposób. Mianowicie nietypowym pomysłem na biznes okazało się zakładanie sklepów ze zdrową żywnością. Na ten typ kanałów dystrybucji potem się zdecydowano jeśli chodzi o początkową sprzedaż kosmetyków naturalnych firmy Elektrobio. W ciągu następnych dziesięcioleci idealna symbioza produktów żywnościowych i kosmetyków stojących na sąsiednich pólkach zaowocowała zauważeniem produktów marki Heliotrop co z kolei spowodowało rozwój samej firmy.

 

Kosmetyki Heliotrop są już z nami ponad 50 lat

Dzisiaj marka spogląda wstecz na ponad 50-letnią historię. Od ponad 80 lat intensywnych badań, liczne patenty i niezliczone wydarzenia leżą pomiędzy tymi pierwszymi mydłami a ekskluzywnymi produktami sprzedawanymi dzisiaj. Niemniej jednak głównym celem użycia naturalnych składników było  pobudzenie naturalnych funkcji skóry z jednoczesną ochroną ją przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Dziś marka Heliotrop jest mocno uznawana przez konsumentów. Stała się nieodłączną częścią asortymentu w sklepach ze zdrową żywnością. W kolekcji kosmetyków naturalnych znajdziemy 7 ekskluzywnych serii kosmetyków zarówno do pielęgnacji ciała jak i włosów mających spełniać najwyższe wymagania.

 

Dwóch pionierów w kosmetykach naturalnych

Od 2007 roku, Heliotrop jest częścią Logocos Naturkosmetik AG, a tym samym należy do grupy przedsiębiorstw, które kształtują oblicze nowoczesnych kosmetyków naturalnych przez ostatnie 35 lat. Jako część rodziny LOGOCOS, Heliotrop stała topowym produktem kosmetycznym o najwyższej jakości składnikach naturalnych i organicznych. Od 2011 roku wiele kompozycji Heliotropu zostały poprawionych i przeformułowanych w oparciu o najnowszą wiedzę naukową.

Heliotrop

 

Najlepsze z natury i nauki

Produkty Heliotrop charakteryzują się przewodnią koncepcją łączącą wszystko co najlepsze z natury i nauki. W tym celu wykorzystujemy tylko starannie wyselekcjonowane naturalne substancje czynne uzupełniając swoistą mieszankę bardzo czystymi olejami roślinnymi i ekstraktami, które w większości pochodzą z upraw ekologicznych. Produkty Heliotrop skorzystają z ogromnego potencjału terapeutycznego roślin, a jednocześnie stanowią sztukę w rozwoju naukowym. Potwierdzają to nie tylko liczne patenty firmy, ale także nowej generacji ekstrakty stosowane w produktach Heliotropu do pielęgnacji twarzy.

 

Uzyskane w łagodnym i przyjaznym dla środowiska procesie za pomocą CO₂, wyciągi te są wyjątkowo czyste i nie wymagają żadnych konserwantów. Są również szczególnie bogate w składniki czynne. Wynikiem jest szereg innowacyjnych produktów o wysokim stopniu skuteczności które stymulują stymulują naturalne funkcje skóry aby ochronić ją przed uszkodzeniami z zewnątrz. Szeroka gama produktów oferuje luksusowe kosmetyki do pielęgnacji twarzy i do wszystkich rodzajów skóry oraz do zmian skórnych związanych z wiekiem, jednocześnie zapewniając optymalny naturalny zabieg dla ciała i włosów. Kosmetyki naturalne Heliotrop zafascynują nawe najbardziej wybredne panie.

 

Heliotrop kosmetyki

 

Kosmetyki Heliotrop i ich certyfikaty ekologiczne

Heliotrop certyfikaty ekologiczne

Dane producenta kosmetyków ekologicznych Heliotrop

LOGOCOS Naturkosmetik AG
Zur Kräuterwiese
31020 Salzhemmendorf, Germany

Tel: +49 (0)515 380 900
Fax: +49 (0)515 380 988
Mail: post@logocos.de

 

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }