Sanotint Pukka Herbs liposomalna witamina c Reklama Madara SOS
Kategorie

Green People

Green People Green People to marka znamienitych szeroko rozpowszechnionych na świecie kosmetyków naturalnych założona w 1997 roku. Firma w swojej ofercie certyfikowanych produktów ekologicznych do pielęgnacji twarzy i ciała posiada między innymi: kremy do twarzy ,szampony, żele do mycia ciała i mleczka do opalania oraz wiele innych. Jest niewątpliwie pionierem i jedną z najpopularniejszych i największych marek wśród kosmetyków organicznych w Wielkiej Brytanii.

Green People

Kosmetyki Green People to marka znamienitych szeroko rozpowszechnionych na świecie kosmetyków naturalnych założona w 1997 roku. Firma w swojej ofercie certyfikowanych produktów ekologicznych do pielęgnacji twarzy i ciała posiada między innymi: kremy do twarzy ,szampony, żele do mycia ciała i mleczka do opalania oraz wiele innych. Jest niewątpliwie pionierem i jedną z najpopularniejszych i największych marek wśród kosmetyków organicznych w Wielkiej Brytanii. Green People dzięki 15 letniemu doświadczeniu  w kreowaniu nowych i zdrowych dla ciała i duszy produktów dla całej rodziny zdobywa wiele nagród, a kosmetyki są wysoko oceniane przez licznych specjalistów od chorób skóry. Celem nadrzędnym producenta jest także czynne ochrona naszej planety, która urzeczywistniona jest produkcji opakowań posiadających 90 % składników aktywnych.

Green People kosmetyki

Główną bodźcem do powstania marki Green People, którą stworzyła Charlotte Vohtz była choroba jej córki, która zaniemogła na atopowe zapalenie skóry.  Odkryła wówczas, że przyczyną alergii skórnych dziecka jest styczność z produktami do higieny osobistej oraz środkami czystości. Dotychczas stosowane produkty zawierały liczne chemiczne składniki jak: SLS, parabeny, sztuczne substancje zapachowe wpływają niekorzystnie na młody organizm. Wiadomo jest wszystkim, że nadmierne nagromadzenie toksyn może doprowadzić do niechcianej przez każdego z nas alergii. Po zastosowaniu własnej „mieszanki” z naturalnych półproduktów, która urosła w rezultacie do rangi kosmetyku stan zdrowia skóry córki znacznie się poprawił.  Charlotte Vohtz postanowiła wówczas podzielić się swoim doświadczeniem kreując tę wyjątkową markę Green People.

Kosmetyki Green People

Jak już wcześniej wspomniałam do produkcji kosmetyków marki Green People używa się wyłącznie produktów z ekologicznych plantacji, które gwarantują najwyższą jakość.   Potwierdzona jest ona licznymi certyfikatami organizacji ekologicznych między innymi: EcoCert oraz Soil Association. Ich cechą sukcesu jest otrzymywanie corocznie licznych nagród w różnego rodzaju rankingach skuteczności. Kosmetyki tejże marki to perfekcja w odwzorowaniu Matki Natury.

Green People

 

Certyfikaty ekologiczne Green People

Green People certyfikaty ekologiczne


Dane producenta kosmetyków ekologicznych Green People

The Green People Company Limited
Pondtail Farm
Coolham Road
West Grinstead
West Sussex
RH13 8LN
United Kingdom
VAT 818294605
Call us on 01403 740350

 

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
  • Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane produkty znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie naturalne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

     

    Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

  • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }