Ekologiczne kosmetyki Ekologiczne kosmetyki Naturalna ochrona przeciwsłoneczna Kosmetyki ekologiczne
Kategorie

Green People

Green People Green People to marka znamienitych szeroko rozpowszechnionych na świecie kosmetyków naturalnych założona w 1997 roku. Firma w swojej ofercie certyfikowanych produktów ekologicznych do pielęgnacji twarzy i ciała posiada między innymi: kremy do twarzy ,szampony, żele do mycia ciała i mleczka do opalania oraz wiele innych. Jest niewątpliwie pionierem i jedną z najpopularniejszych i największych marek wśród kosmetyków organicznych w Wielkiej Brytanii.

Green People

Kosmetyki Green People to marka znamienitych szeroko rozpowszechnionych na świecie kosmetyków naturalnych założona w 1997 roku. Firma w swojej ofercie certyfikowanych produktów ekologicznych do pielęgnacji twarzy i ciała posiada między innymi: kremy do twarzy ,szampony, żele do mycia ciała i mleczka do opalania oraz wiele innych. Jest niewątpliwie pionierem i jedną z najpopularniejszych i największych marek wśród kosmetyków organicznych w Wielkiej Brytanii. Green People dzięki 15 letniemu doświadczeniu  w kreowaniu nowych i zdrowych dla ciała i duszy produktów dla całej rodziny zdobywa wiele nagród, a kosmetyki są wysoko oceniane przez licznych specjalistów od chorób skóry. Celem nadrzędnym producenta jest także czynne ochrona naszej planety, która urzeczywistniona jest produkcji opakowań posiadających 90 % składników aktywnych.

Green People kosmetyki

Główną bodźcem do powstania marki Green People, którą stworzyła Charlotte Vohtz była choroba jej córki, która zaniemogła na atopowe zapalenie skóry.  Odkryła wówczas, że przyczyną alergii skórnych dziecka jest styczność z produktami do higieny osobistej oraz środkami czystości. Dotychczas stosowane produkty zawierały liczne chemiczne składniki jak: SLS, parabeny, sztuczne substancje zapachowe wpływają niekorzystnie na młody organizm. Wiadomo jest wszystkim, że nadmierne nagromadzenie toksyn może doprowadzić do niechcianej przez każdego z nas alergii. Po zastosowaniu własnej „mieszanki” z naturalnych półproduktów, która urosła w rezultacie do rangi kosmetyku stan zdrowia skóry córki znacznie się poprawił.  Charlotte Vohtz postanowiła wówczas podzielić się swoim doświadczeniem kreując tę wyjątkową markę Green People.

Kosmetyki Green People

Jak już wcześniej wspomniałam do produkcji kosmetyków marki Green People używa się wyłącznie produktów z ekologicznych plantacji, które gwarantują najwyższą jakość.   Potwierdzona jest ona licznymi certyfikatami organizacji ekologicznych między innymi: EcoCert oraz Soil Association. Ich cechą sukcesu jest otrzymywanie corocznie licznych nagród w różnego rodzaju rankingach skuteczności. Kosmetyki tejże marki to perfekcja w odwzorowaniu Matki Natury.

Green People

 

Certyfikaty ekologiczne Green People

Green People certyfikaty ekologiczne


Dane producenta kosmetyków ekologicznych Green People

The Green People Company Limited
Pondtail Farm
Coolham Road
West Grinstead
West Sussex
RH13 8LN
United Kingdom
VAT 818294605
Call us on 01403 740350

 

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }