Ekologiczne kosmetyki Naturalna ochrona przeciwsłoneczna Ekologiczne kosmetyki Kosmetyki ekologiczne
Kategorie

EiEi Cosmetics

EiEi Cosmetics W słowie EiEi kryje się ukryty komunikat o jedności, jaką stanowimy z naturą. Naturą rządzoną prawami, które chcemy odkryć i których nie do końca rozumiemy, bo jako ludzkość wciąż postępujemy wbrew zasadom zakłócając jej rzeczy. Tworząc kosmetyki EiEi jesteśmy świadomi jedności, jaką tworzymy z otaczającym nas światem. Zawsze i Wszędzie nie chcemy krzywdzić niczego i nikogo. To nasza dewiza.

Kosmetyki EiEi

EiEi to z języka japońskiego zawsze, wszędzie, wszystko. EiEi Organic Cosmetics zawsze ma na uwadze Wszystko i Wszędzie!

W słowie EiEi kryje się ukryty komunikat o jedności, jaką stanowimy z naturą. Naturą rządzoną prawami, które chcemy odkryć i których nie do końca rozumiemy, bo jako ludzkość wciąż postępujemy wbrew zasadom zakłócając jej rzeczy. Tworząc kosmetyki EiEi jesteśmy świadomi jedności, jaką tworzymy z otaczającym nas światem. Zawsze i Wszędzie nie chcemy krzywdzić niczego i nikogo. To nasza dewiza.

Przez lata szukaliśmy recepty na zatrzymanie młodości, by pomóc innym ocalić zdrowie, jędrność i blask skóry. Naszą największą inspiracją stała się natura. Bo czy może być coś piękniejszego od niej? Coś bardziej harmonijnego? Pragniemy zachwycać i być jej doskonałym fragmentem. Niestety czasy, w jakich żyjemy, oddalają nas od niej. Życie w zgodzie z naturą to obecnie luksus, na który nie każdy może sobie pozwolić. Piękno natury jest w nas i domaga się odpowiedniej pielęgnacji. Dlatego dajemy Ci możliwość, byś zadbał o nie właściwie. Piękno natury jest zaklęte w kosmetykach EiEi.

EiEi kosmetyki i certyfikaty

W EiEi Cosmetics wybieramy z natury to, co doskonałe, by dawać Wam w to, co jest najlepsze! Czerpiemy piękno i przekształcamy tak, by inni mogli z niego korzystać w najlepszy i najzdrowszy z możliwych sposobów. Otwieramy się na dary natury i przyjmujemy je w sposób niekrzywdzący niczego i nikogo - kosmetyki EiEi nie są testowane na zwierzętach i nie zawierają żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego. Są BIO - całkowicie czyste i naturalne, roślinne, hipoalergiczne i wolne od GMO.

Inspiruje nas natura, czujemy się jej części. Akceptujemy to, że podlega ciągłym zmianom pór roku, tak jak my wszyscy uczestniczymy w procesie nieuchronnych zmian.

Firma EiEi French Organic Cosmetics zadbała o to, by Twoim przeżyciom dotyczącym rozkwitania wiosny, światła i ciepła lata, radosnych kolorów jesieni oraz czystości śnieżnej zimy, towarzyszyły naturalne kosmetyki EiEi będące echem natury. Natury, która jest...

Zawsze,

Wszędzie

i obejmuje sobą Wszystko!

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }