BetterYou Nutrivi Cannavi Larens Together Health Rainforest Foods
Kategorie

Born to Bio

Born to Bio Born to Bio to znamienity francuski producent kosmetyków bio znany również pod marką Planete Bleue. Wszystkie produkty opracowane i wyprodukowane są w sercu Wulkanów w Owernii gdzie zamieszkują współpracujący z firmą Born to Bio lokalni producenci. Twórcy tej ekologicznej marki kosmetyków stworzyli je z myślą o przyszłych pokoleniach. Do ich produkcji wykorzystuje się najłagodniejsze i najskuteczniejsze naturalne składniki. Natura jest bowiem najskuteczniejszym źródłem rewitalizacji.

Kosmetyki bio - Born to Bio to znamienite produkty, które kreuje francuski producent  wyłącznie pod marką Planete Bleue. Wszystkie produkty opracowane i wyprodukowane są w sercu Wulkanów w Owernii gdzie zamieszkują współpracujący z firmą Born to Bio lokalni producenci. Twórcy tej ekologicznej marki kosmetyków stworzyli je z myślą o przyszłych pokoleniach. Do ich produkcji wykorzystuje się najłagodniejsze i najskuteczniejsze naturalne składniki. Natura jest bowiem najskuteczniejszym źródłem rewitalizacji. Kosmetyki Born to Bio są oczywiście dokładnie przetestowane dermatologicznie, zaś wszelkie barwniki gwarantują brak istniejących w nich szkodliwych parabenów oraz GMO. Mamy dzięki temu także pewność, że wszystkie składniki roślinne produktów Born to Bio są wytwarzane bez użycia pestycydów i nawozów sztucznych oraz nie podlegają genetycznej modyfikacji. Z pewnością także nie są one testowane na zwierzętach. Stosując kosmetyki bio marki Born to Bio można być pewnym, że uzyska się peny efekt przy jednoczesnym efektywnym działaniu.
 
Born to Bio i certyfikaty ekologiczne
Głównymi wartościami, które powinny cechować producenta kosmetyków bioh to przede wszystkim solidarność, odpowiedzialność i dyscyplina. Certyfikat Ecocert (Cosmebio) zaświadcza o zgodności biokosmetyków Born to Bio z rygorystycznymi kryteriami ekologicznymi i jest gwarancją bezpieczeństwa. Wszelkiego rodzaju emulgatory są zawsze pochodzenia roślinnego. Podobnie jest z substancjami zapachowymi będącymi naturalnymi wyciągami z roślin i owoców, które z pewnością nie przyczynią się do tak niechcianych przecież reakcji alergicznych. Kosmetyki bio Born to Bio zawierają jedynie bezpieczne, łagodne konserwanty, które zostały pozytywnie zaopiniowane i dopuszczone do stosowania przez jednostki certyfikujące. Wzrost trwałości tychże kosmetyków jest także osiągany poprzez właściwe pH produktu.
 
Kosmetyki bio marki Born to bio to przede wszystkim naturalne żele pod prysznic o wielu rożnych zapachach, szampony i odżywki do różnych typów włosów, dezodoranty o niesamowitych i niespotykanych wcześniej kompozycjach zapachowych.
 
Skutki długotrwałego stosowania kosmetyków nieorganicznych nie są na tę chwile znane. Stosowanie w nich ponad 9000 różnych substancji chemicznych nie przysparza z pewnością pozytywnych walorów zdrowotnych. Z tego też powodu, aby zapewnić klientom pełne bezpieczeństwo każdy kosmetyk Born to Bio ma certyfikat Cosmebio/ Ecocert co jest naturalną gwarancją, że ich producent firma Blue Planet traktuje swoje działanie bardzo poważnie. Zaś składniki są tak dobierane, aby były jak najbardziej łagodne dla naszej skóry oraz co równie ważne bardzo skuteczne.
 

Born to Bio

 
Kosmetyki bio do pielęgnacji twarzy i ciała
Kosmetyki bio marki Born to Bio posiadają formułę oparta na wyciągu z bambusa, którego głównym zadaniem jest odświeżenie i rozświetlenie skóry dzięki jego właściwościom pobudzającym wewnątrzkomórkową przemianę materii. Bambus to również istotny składnik mający działanie odtoksyczniające. Ten wspaniały składnik znajdziemy w całej serii produktów do pielęgnacji twarzy i ciała.
 
Bio olejki
Olejki zastosowane w całej gamie produktów Born to Bio są w 100% organicznie czyste. Wszystkie oczywiście pochodzą z najbardziej naturalnego źródła, czyli  z pierwszego tłoczenia na zimno. Te niezbędne dla skóry skłądniki są zazwyczaj  skoncentrowanymi w tłuszczu kwasami. Bio olejki te są dostępne w 100 ml w szklanych butelkach z pompką – w 3 rodzajach.
 
Dezodoranty
Niezwykle łagodne dezodoranty z kompleksu z bambusa i olejków eterycznych posiadające jak najbardziej naturalne i wyszukane nowoczesne zapachy, które zawierają zmiękczającą wodę kwiatową idealnie współgrającą z każdą nawet najbardziej wrażliwą skórą. Stosując je codziennie można być pewnym, że nie poplamią ubrań idealnie pochłaniając sebum dzięki wspomnianemu sproszkowanemu bambusowi. Dezodoranty Born to Bio dostępne są w 4 tonacjach zapachowych.
 
Bio szampony
Kosmetyki do pielęgnacji i mycia włosów zawierają liczne kompleksy roślinne, które trwale przywrócą zdrowie Twoim włosom oraz skórze głowy.
 
Bio żele pod prysznic
Kosmetyki bio w postaci naturalnych i zarazem bardzo delikatnych i kremowych żeli pod prysznic swoje działanie zawdzięczają organicznym składnikom, które z kolei stanowią aż 10% w składnikach naturalnych. Prodkty do pielęgnacji ciała mogą służyć zarówno kobietom jak i mężczyznom.
 
Kosmetyki bio dla dzieci

 

W tejże linni prym wiedzie wszystkim znany aloes delikatnie pielęgnujący wrażliwą skórę dziecka.

 

 

Kosmetyki bio Born to Bio

Dane producenta Born to Bio:

Groupe Planète Bleue
Bioparc de Vichy
F-03270 Hauterive
Tél. / Fax : +33 (0) 820 820 871

strona: http://borntobio.com

 

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }