Larens CannabiGold
Kategorie

Biovie

Biovie Kierunek działalności Lea Nature firmy produkującej między innymi ekologiczne środki czystości Biovie, zrodził się z potrzeby zaoferowania alternatywy dla chemicznych kosmetyków, środków czystości, suplementów diety. To również szersze działania mające na celu wprowadzanie zdrowych, proekologicznych postawy i zachowań.

Biovie

Ekologiczne środki czystości Biovie

Biovie to ekologiczne podejście do prania, sprzątania, zmywania. Marka związana jest z firmą Lea Nature, która może się pochwalić produkcją również kosmetyków So Bio. Założeniem Biovie jest szeroko pojęta dbałość o środowisko. Ekologiczne środki czystości i inne produkty nie zawierają fosforanów, EDTA, NTA, eteru glikolu, sztucznych barwników, syntetycznych zapachów, enzymów pochodzących z GMO. Środki powierzchniowo czynne są roślinnego pochodzenia a opakowania nadają się do recyklingu. Biovie to środki czystości pochodzenia roślinnego, ulegające łatwo biodegradacji nie mając przy tym prawie wpływu na środowisko. To produkty nietestowane na zwierzętach. 1% z obrotów firmy Biovie przeznaczane jest na ochronę środowiska. Ekologiczne środki czystości Biovie z pewnością spełnią pokładane wobec nich oczekiwania.

Motto firmy to:
"Nie będziemy zmieniać świata, ale staramy się zmienić niektóre praktyki."

Kierunek działalności Lea Nature firmy produkującej między innymi ekologiczne środki czystości Biovie, zrodził się z potrzeby zaoferowania alternatywy dla chemicznych kosmetyków, środków czystości, suplementów diety. To również szersze działania mające na celu wprowadzanie zdrowych, proekologicznych postawy i zachowań. Działalność firmy to również podejmowanie trudnych tematów i konkretne działania na różnych płaszczyznach:
- zarządzania zasobami ludzkimi
- ochrona zdrowia publicznego
- wspieranie pro-zdrowotnych inicjatyw
- wdrażanie alternatywnych systemów
- wspieranie badań w celu wykazania negatywnych i ukrytych skutków konwencjonalnych produktów chemicznych na zdrowie

Odpowiedzialność i podejmowanie konkretnych działań pro-ekologicznych stała się stałym elementem w rozwoju działalności formy. Z czasem, celem stał się nowy model biznesowy polegający na spójności ekologicznej i społecznej. Z czego firma Lea Nature produkująca między innymi ekologiczne środki czystości Biovie jest dumna. Wciąż podejmujemy nowe wyzwania, poprawiamy błędy i skłaniamy do większej odpowiedzialności.
Osiągnięcie równowagi pomiędzy wydajnością i zaangażowaniem, jest drogą do profesjonalności.

Biovie środki czystości

Wartości Lea Nature

Działania podejmowane są w poszanowaniu przyrody, dóbr naturalnych, zdrowia, człowieka i są bezpieczne oraz bez użycia GMO. Założeniem jest nie korzystanie z toksycznych substancji i kontrola tego. Z myślą o przyszłych pokoleniach prowadzimy działania w celu ochrony naturalnego środowiska, poprzez właściwą gospodarkę odpadami, zarządzanie energią i wykorzystywania ekologicznych materiałów.
Swoje działania, koncepcje i cele przedstawiamy w oryginalny sposób. Dzielimy się wiedzą w ciekawy i humorystyczny sposób. Doceniamy i szanujemy swoje różnice.
Podejmujemy pionierskie inicjatywy i badania, innowacyjne rozwiązania w zakresie marketingu, technologii, badań i rozwoju.
Jako odpowiedzialna firma skupiamy się na uszanowaniu niezależności i rozwoju jednostki. Wspieramy solidarność i współpracę grupy, doceniamy wzajemną pomoc, słuchamy współpracowników.
Angażujemy się z zapałem i przekonaniem w podejmowane projekty. Dbamy o dostarczenie pracownikom odpowiedniej wiedzy. Ciągle się doskonalimy i szukamy jak najlepszych rozwiązań z mierzalnymi skutkami. Nasze kroki, cele, działania są autentyczne i przejrzyste.
Celem naszym jest być pro-aktywnym w służbie naszym klientom wewnętrznym, dystrybutorom i konsumentom, przekazywać energię i motywację.
Nasza polityka jakości to dążenie do doskonałości w rozsądnej cenie.

Ekologiczne środki czystości marki Biovi to dbałość o środowisko na każdym etapie produkcji i w użytkowaniu.

Etyka jest wspólnym wątkiem we wszystkich dziedzinach działalności, zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Łączy szacunek dla przyrody i istot żywych w poszukiwaniu harmonii i równowagi.

Biovie ekologiczne środki czystości

Firma Lea Natura ma 10 zakładów produkcyjnych w różnych rejonach Francji i wspiera lokalne zatrudnienie. Ma również trzy laboratoria do badań i rozwoju, laboratorium kontroli jakości i laboratorium analiz sensorycznych oraz zaangażowanych pracowników, którzy pracują razem, aby opracowywać produkty najwyższej jakości, z korzyścią dla konsumentów i bez szkody dla środowiska. Aby zapewnić konsumentom piękno, zdrowie poprzez produkty naturalne i organiczne.

Firma Lea Nature była wielokrotnie nagradzana za osiągnięcia, zaangażowanie i wkład w rozwój.

Certyfikaty ekologiczne marki Biovie

Groupe Léa Nature
Avenue Paul Langevin
17180 Périgny
05.46.34.30.00

strona: http://www.leanature.com/fr/marques/20/biovie.html

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }