Madara sos hydra mask Madara Multimasking Treatment Set John Masters Organics Holistic Larens Hair
Kategorie

Biovie

Biovie Kierunek działalności Lea Nature firmy produkującej między innymi ekologiczne środki czystości Biovie, zrodził się z potrzeby zaoferowania alternatywy dla chemicznych kosmetyków, środków czystości, suplementów diety. To również szersze działania mające na celu wprowadzanie zdrowych, proekologicznych postawy i zachowań.

Biovie

Ekologiczne środki czystości Biovie

Biovie to ekologiczne podejście do prania, sprzątania, zmywania. Marka związana jest z firmą Lea Nature, która może się pochwalić produkcją również kosmetyków So Bio. Założeniem Biovie jest szeroko pojęta dbałość o środowisko. Ekologiczne środki czystości i inne produkty nie zawierają fosforanów, EDTA, NTA, eteru glikolu, sztucznych barwników, syntetycznych zapachów, enzymów pochodzących z GMO. Środki powierzchniowo czynne są roślinnego pochodzenia a opakowania nadają się do recyklingu. Biovie to środki czystości pochodzenia roślinnego, ulegające łatwo biodegradacji nie mając przy tym prawie wpływu na środowisko. To produkty nietestowane na zwierzętach. 1% z obrotów firmy Biovie przeznaczane jest na ochronę środowiska. Ekologiczne środki czystości Biovie z pewnością spełnią pokładane wobec nich oczekiwania.

Motto firmy to:
"Nie będziemy zmieniać świata, ale staramy się zmienić niektóre praktyki."

Kierunek działalności Lea Nature firmy produkującej między innymi ekologiczne środki czystości Biovie, zrodził się z potrzeby zaoferowania alternatywy dla chemicznych kosmetyków, środków czystości, suplementów diety. To również szersze działania mające na celu wprowadzanie zdrowych, proekologicznych postawy i zachowań. Działalność firmy to również podejmowanie trudnych tematów i konkretne działania na różnych płaszczyznach:
- zarządzania zasobami ludzkimi
- ochrona zdrowia publicznego
- wspieranie pro-zdrowotnych inicjatyw
- wdrażanie alternatywnych systemów
- wspieranie badań w celu wykazania negatywnych i ukrytych skutków konwencjonalnych produktów chemicznych na zdrowie

Odpowiedzialność i podejmowanie konkretnych działań pro-ekologicznych stała się stałym elementem w rozwoju działalności formy. Z czasem, celem stał się nowy model biznesowy polegający na spójności ekologicznej i społecznej. Z czego firma Lea Nature produkująca między innymi ekologiczne środki czystości Biovie jest dumna. Wciąż podejmujemy nowe wyzwania, poprawiamy błędy i skłaniamy do większej odpowiedzialności.
Osiągnięcie równowagi pomiędzy wydajnością i zaangażowaniem, jest drogą do profesjonalności.

Biovie środki czystości

Wartości Lea Nature

Działania podejmowane są w poszanowaniu przyrody, dóbr naturalnych, zdrowia, człowieka i są bezpieczne oraz bez użycia GMO. Założeniem jest nie korzystanie z toksycznych substancji i kontrola tego. Z myślą o przyszłych pokoleniach prowadzimy działania w celu ochrony naturalnego środowiska, poprzez właściwą gospodarkę odpadami, zarządzanie energią i wykorzystywania ekologicznych materiałów.
Swoje działania, koncepcje i cele przedstawiamy w oryginalny sposób. Dzielimy się wiedzą w ciekawy i humorystyczny sposób. Doceniamy i szanujemy swoje różnice.
Podejmujemy pionierskie inicjatywy i badania, innowacyjne rozwiązania w zakresie marketingu, technologii, badań i rozwoju.
Jako odpowiedzialna firma skupiamy się na uszanowaniu niezależności i rozwoju jednostki. Wspieramy solidarność i współpracę grupy, doceniamy wzajemną pomoc, słuchamy współpracowników.
Angażujemy się z zapałem i przekonaniem w podejmowane projekty. Dbamy o dostarczenie pracownikom odpowiedniej wiedzy. Ciągle się doskonalimy i szukamy jak najlepszych rozwiązań z mierzalnymi skutkami. Nasze kroki, cele, działania są autentyczne i przejrzyste.
Celem naszym jest być pro-aktywnym w służbie naszym klientom wewnętrznym, dystrybutorom i konsumentom, przekazywać energię i motywację.
Nasza polityka jakości to dążenie do doskonałości w rozsądnej cenie.

Ekologiczne środki czystości marki Biovi to dbałość o środowisko na każdym etapie produkcji i w użytkowaniu.

Etyka jest wspólnym wątkiem we wszystkich dziedzinach działalności, zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Łączy szacunek dla przyrody i istot żywych w poszukiwaniu harmonii i równowagi.

Biovie ekologiczne środki czystości

Firma Lea Natura ma 10 zakładów produkcyjnych w różnych rejonach Francji i wspiera lokalne zatrudnienie. Ma również trzy laboratoria do badań i rozwoju, laboratorium kontroli jakości i laboratorium analiz sensorycznych oraz zaangażowanych pracowników, którzy pracują razem, aby opracowywać produkty najwyższej jakości, z korzyścią dla konsumentów i bez szkody dla środowiska. Aby zapewnić konsumentom piękno, zdrowie poprzez produkty naturalne i organiczne.

Firma Lea Nature była wielokrotnie nagradzana za osiągnięcia, zaangażowanie i wkład w rozwój.

Certyfikaty ekologiczne marki Biovie

Groupe Léa Nature
Avenue Paul Langevin
17180 Périgny
05.46.34.30.00

strona: http://www.leanature.com/fr/marques/20/biovie.html

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }