Fushi Larens promocja Mille Ulivi Jentschura
Kategorie

Aubrey Organics

Aubrey Organics Misją firmy Aubrey jest zapewnienie w pełni naturalnych, bezpiecznych i skutecznych produktów do pielęgnacji ciała. Produkty firmy są to najwyższej jakości produkty naturalne, bez żadnych kompromisów co do składników, opakowań lub kosztów. Historia firmy sięga 1967 roku, kiedy to Aubrey Hampton po raz pierwszy zmieszał liście imbiru, mięty pieprzowej, eukaliptusa z olejem kokosowym i otrzymał swój pierwszy płyn do kąpieli, który jak się okazało pozwolił przetrwać srogie zimy w Nowym Jorku. I tym samym stał się przełomem w przemyśle kosmetycznym. 40 lat później i mając już ponad 200 artykułów w swojej ofercie, Aubrey ® stał się liderem w naturalnej pielęgnacji włosów, skóry i ciała. A produkty sprzedawane już były w ponad 4500 sklepach na całym świecie.

Aubrey Organics

Kosmetyki Aubrey Organics

Misja Aubrey Organics

Misją firmy Aubrey jest zapewnienie w pełni naturalnych, bezpiecznych i skutecznych produktów do pielęgnacji ciała. Produkty firmy stanowią alternatywę dla wielu z wyprodukowanej syntetycznych produktów na rynku. To najwyższej jakości produkty naturalne, bez żadnych kompromisów co do składników, opakowań lub kosztów. Historia firmy sięga 1967 roku, kiedy to Aubrey Hampton po raz pierwszy zmieszał liście imbiru, mięty pieprzowej, eukaliptusa z olejem kokosowym i otrzymał swój pierwszy płyn do kąpieli, który jak się okazało pozwolił przetrwać srogie zimy w Nowym Jorku. I tym samym stał się przełomem w przemyśle kosmetycznym. 40 lat później i mając już ponad 200 artykułów w swojej ofercie, Aubrey ® stał się liderem w naturalnej pielęgnacji włosów, skóry i ciała. A produkty sprzedawane już były w ponad 4500 sklepach na całym świecie.

Aubery Organics Normal Hair  Aubrey Organics Age Defying Line

Aubrey Organics Calming Line  Aubrey Organics Clarifying Line

Początki działalności Aubrey Organics

Już od samego początku firmie przyświecała pionierska idea, aby korzystać z naturalnych komponentów, które działają o wiele lepiej jak te syntetyczne. W składzie znaleźć można najlepsze zioła, wyciągi z roślin w jak najbardziej naturalnej formie, witaminy w naturalnej postaci, a produkty nie zawierają konserwantów, parabenów petrochemicznych składników, sztucznych barwników i substancji zapachowych w jakiejkolwiek formie. W 1994 roku firma Aubrey stała się pierwszym producentem środków higieny osobistej, która otrzymała certyfikat kwalifikowanego przetwórcy organicznego nadanego przez Quality Assurance International w San Diego, California. Oznacza to, że fabryki, gdzie tworzone są produkty, poddawane są regularnej kontroli i certyfikowane, jako zakład produkcyjny, gdzie ekologiczne składniki są przetwarzane zgodnie z normami określonymi przez US Deprartment of Agriculture’s National Organic Program. Ekologiczne kosmetyki tej znamienitej firmy zdobyły już zaufanie ogromnej rzeszy ludzi na całym świecie, dla których mądre i zarazem naturalne dbanie o swoje ciało to podstawa.

Aubrey Organics Dry Hair  Aubrey Organics Every Day Basics

Aubrey Organics liderem branży

Aubrey kupuje tylko najczystsze składniki naturalne i ekologiczne pochodzące z uczciwego handlu ( fair trade), przetwarzane są w ręcznie robionych urządzeniach i naczyniach, które są przyjazne człowiekowi i środowisku- Ziemi. Takie zaangażowanie i poświęcenie uczyniło Aubrey Organics wiodącym producentem i liderem branży kosmetyki naturalnej i miejsce zajmują nie przerwanie do dzisiaj.

Aubrey Organics Revitalizing Line  Aubrey Organics Skin Essentials

Zaangażowanie Aubrey Organics

Aubrey Organics angażuje się w Ochronę Ziemi, aktywnie wspiera i promuje poprzez swoją działalność "lepsze warunki życia dla ludzi". Współpracuje z gospodarstwami rolniczymi, dostawcami i firmami z całego świata. Zaangażowanie przejawia się na przykład w sponsorowaniu rolnictwa ekologicznego w Hondurasie, nadzorowaniu rozwoju ziół w Japonii, lub wyjaśnianiu znaczenia ekologicznych technik rolniczych w Ghanie. Aubrey Organics wspiera wiele organizacji charytatywnych, czy to jest AIDS hostel w Vancouver, w Kanadzie, lub bezdomnych w centrum Tampa. Nie dyskryminuje. Aktywnie angażuje się we wspieranie sztuki widowiskowej i zachęcanie do uczestnictwa.

Aubrey Organics Special Care  Aubrey Organics Dezodorant

Certyfikaty ekologiczne marki Aubrey Organics.

Aubrey Organics certyfikaty

Dane producenta Aubrey Organics:

Aubrey Organics, Inc.
5046 W. Linebaugh Avenue
Tampa, FL 33624
United States
Tel: 800-282-7394
Fax: 813-876-8166
Strona: www.aubrey-organics.com

 

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }