CannabiGold Larens
Kategorie

Argital

Argital Argital jest jedną z czołowych firm na świecie specjalizujących się w produkcji kosmetyków na bazie glinki. Jest włoską marką a jej produkty bazują na zielonej glince pochodzącej z Morza Śródziemnomorskiego z dodatkiem ziół. Niepowtarzalny i naturalny zapach pochodzi z eterycznych olejków.

Argital

Korzenie firmy Argital sięgają 1976 roku i od tego czasu firma specjalizuje produktach bazujących na zielonej glince. Wciąż poszerza wiedzę na temat zastosowania glinki w kosmetyce. Argital w produkcji stosuje jeszcze specjalnie wybierane zioła i naturalne składniki. Wyznając zasadę, że dla jakości produkcji istotna jest lokalizacja, w 2005 roku produkcja została przeniesiona na Sycylię - w czyste, słoneczne i wietrzne miejsce w pobliżu którego wydobywana jest glinka.

Argital linia antyalergiczna  Argital linia Demeter  Argital linia przeciwzmarszczkowa  Argital pasty do zębów

Argital pielęgnacja twarzy  Argital pielęgnacja twarzy  Argital produkty specjalne  Argital szampony

Kosmetyki bio Argital dostępne są na obecną chwilę w 25 krajach świata.

Produkty Argital posiadają certyfikaty: BDIH, Demeter, ICEA, LAV, Vegan OK, EcoControl.

Argital G. Ferraro  Argital Giuseppe Ferraro  Argital kosmetyki ekologiczne  Argital kosmetyki

Certyfikaty ekologiczne marki Argital.

Argital certyfikaty

Dane producenta Argital:

Siedziba i fabryka
Via Technology, 9
C / DA Fargione ZONA ASI
97015 Modica (RG)
tel. 0932-777176
Fax 0932-777180
mail: info@argital.it
strona: www.argital.it

Sklep:
C.so Umberto I, 35-97015 Modica
Tel. +39 (0) 932 1960041

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }