Larens CannabiGold
Kategorie

AnneMarie Börlind

AnneMarie Börlind AnneMarie Börlind jest od prawie 50-ciu lat marką naturalnej urody. W skład preparatów pielęgnacyjnych wchodzą tłoczone na zimno oleje roślinne, olejki eteryczne, ekstrakty z ziół, aktywne substancje czynne pochodzące z morza oraz witaminy. Surowce roślinne pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych, przy czym całkowicie wyeliminowano zarówno modyfikacje genetyczne, jak i składniki syntetyczne. Należąca do firmy własna studnia dostarcza bogatej w minerały najczystszej wody wypływającej z warstw piaskowca pstrego z głębokości 166 m.

Annemarie Börlind

AnneMarie Börlind naturalne kosmetyki

Naturalne kosmetyki AnneMarie Börlind są tworzone w procesach produkcyjnych uwzględniających najnowocześniejsze osiągnięcia techniki gwarantujące delikatne przetwarzanie wartościowych substancji naturalnych. Wszelkie produkty są testowane w instytutach i klinikach dermatologicznych, gdzie bada się je pod kątem tolerancji skóry i skuteczności. Wynikiem wszelkich działań jest rozwinięty system pielęgnacji urody - dla każdego typu skóry i dla każdego wieku. AnneMarie Börlind stawia na pierwszym miejscu typ skóry. Jego ustalenie pozwala zalecić właściwe skuteczne i tolerowane przez skórę preparaty do jej pielęgnacji. Naturalne kosmetyki tejże firmy to jakość, tradycja i innowacja.

Zgodnie z filozofią AnneMarie Börlind wyróżnia się następujące kategorie typów skóry:

- skóra młoda normalna powyżej 20 lat
- skóra wymagająca powyżej 30 lat
- skóra szczególnie wymagająca powyżej 40 lat
- skóra zanieczyszczona
- skóra wrażliwa

Annemarie Borlind

Produkty do pielęgnacji twarzy i ciała AnneMarie Börlind oferują też pielęgnację uzupełniającą na bazie naturalnych substancji aktywnych przeznaczonych do pielęgnacji problematycznych partii skóry, jak usta, okolice oczu i dłonie.

Seria Anne Lind - żele pod prysznic i lotiony do ciała. Skóra kobiety jest szczególnie narażona na cellulit, znany też jako skórka pomarańczowa. Co druga kobieta ma tego typu kłopot ze swoją skórą: postrzegane jako nieestetyczne nierówności skóry - zwłaszcza na biodrach, udach, brzuchu, pośladkach i ramionach. .

 

AnneMarie Börlind Seria Rosentau odbudowuje zasoby wilgoci w skórze, dla skóry młodej.

Annemarie Borlind Seria Rosentau

 

AnneMarie Börlind Seria ZZ stworzona jest z kolei dla skóry wrażliwej, bez barier wiekowych. Stabilizuje i odbudowuje warstwę ochronną skóry.

Seria ZZ AnneMarie Börlind

 

AnneMarie Börlind Seria Purifying Care stworzona z myślą o skórze zanieczyszczonej i problemowej, bez barier wiekowych. W kremach tej serii nie obowiązuje tradycyjny podział na kremy na dzień i na noc. Zadaniem tych naturalnych kosmetyków jest: usunąć zanieczyszczenia, hamować rozwój bakterii i stanów zapalnych oraz dostarczyć wilgoci. Składniki tych kosmetyków to ekstrakty z rumianku, krwawnika, korzenia lukrecji, wyciąg z drożdży i aloes. Skóra się uspokaja, tonizuje.

Annemarie Borlind Seria Purifying Care

 

AnneMarie Börlind Seria LL Regeneration - regeneracja skóry. Dla osób z pierwszymi oznakami zmarszczek, uskarżających się na brak naturalnego natłuszczenia skóry, odczuwających zwiotczenie skóry. Zawiera tzw. biokompleks - opatentowana formuła składników chroniona tajemnicą firmy. Biokompleks poprawia obraz skóry, co zostało udowodnione w badaniach przeprowadzonych na żądanie Amerykanów. To seria doskonała także po zabiegu depilacji oraz dla mężczyzn po goleniu. Każdy preparat serii LL Regeneration należy przed użyciem ogrzać na opuszkach palców.

Seria LL Regeneration AnneMarie Börlind

 

AnneMarie Börlind Seria System Absolute - nawilżenie i odbudowa. Dla osób aktywnych, dużo przebywający na powietrzu, w pomieszczeniach klimatyzowanych, z widocznymi zmarszczkami. Szczególnie żel regenerujący, którego formuła oparta jest o kwas hialuronowy i wyciąg z alg. Polecany jako serum, które nawilża i daje poczucie jędrności, doskonale ochrania skórę przed wpływami środowiska.

Seria System Absolute AnneMarie Börlind

 

AnneMarie Börlind Seria Aquanature

Linia dla osób powyżej 30 roku życia, dla skóry potrzebującej zrównoważenia gospodarki wodnej. Z wiekiem skóra traci wodę i elastyczność a tylko tkanki z prawidłową wilgotnością mogą bronić się przed starzeniem się i zmarszczkami aby skór była dłużej elastyczna. Seria Aquanature to ekstra wilgotność dla Twojej skóry.

Annemarie Börlind naturalne kosmetyki

 

AnneMarie Börlind Seria Naturoyale

Linia Naturyale biolifting zawiera naturalny kompleks liftingujący oraz korzysta z dobrodziejstw jakie wnoszą ze sobą białe trufle. Naturalne luksusowe składniki oraz innowacyjne rozwiązania a wszystko po to aby zapewnić przeciwzmarszczkową kurację skórze dojrzałej. Opatentowany biokompleks, moc białych trufli, witamin, kwasu hialuronowego i innych cennych naturalnych składników  stymuluje odnowę komórkową i regenerację. Skóra jest wyraźnie wygładzona i napięta.

AnneMarie Börlind Seria Naturoyale

 

AnneMarie Börlind Seria dla mężczyzn

Każdy mężczyzna docenia łagodny, uspokajający i po prostu skuteczne produkty. Linia Men zaspokaja  potrzeby męskiej skóry skóry zarówno przed goleniem, po goleniu jak i w codziennej aktywności. To natura, świeżość i regeneracja.

AnneMarie Börlind seria dla mężczyzn

 

AnneMarie Börlind Seria SUN

Linia zapewniająca optymalną ochronę przed promieniami UVA i UVB oraz niechcianymi konsekwencjami ich działania na skórę. Roślinne składniki wspierają skórę w samoobronie a wilgoci skutecznie dostarcza panthenol. Naturalne składniki kremu oraz żelu po kąpieli słonecznej ukoją i schłodzą skórę dostarczając również wilgoci i ochrony. Produkty są przebadane dermatologicznie, nie zawierają  parabenów, silikonów, syntetycznych barwników, PEG, i ekstraktów zwierzęcych.

AnneMarie Börlind Seria Sun

 

Certyfikaty ekologiczne:

Certyfikaty ekologiczne Annemarie Borlind

 

Dane producenta AnneMarie Börlind:

Telefon: +49 (0)7051 6000-871
Fax: +49 (0)7051 6000-825
Börlind GmbH
Verbraucherservice
Lindenstraße 15
75365 Calw
strona: www.boerlind.de

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }