Jentschura Fushi Mille Ulivi John Masters Organics
Kategorie

Abellie

Abellie Produkty Abellie powstają w wyniku rzetelnych badań w laboratoriach we Francji, nie zawierają dodatku parabenów a z wykorzystaniem naturalnych składników. Znajdziemy w nich poza organicznymi skarbami z ula także organiczne olejki eteryczne, wyciągi z kwiatów i roślin. Marka Abellie (początkowo Melavie) to wynik pasji do pszczół i natury. Stworzona przez firmę Famille Mary hodującą pszczoły i produkującą produkty pszczele od czterech pokoleń, od 1921 roku.

Kosmetyki Abellie

Kosmetyki Abellie - francuskie kosmetyki organiczne.
Miód i mleczko pszczele w darze dla Twojej skóry.

Kosmetyki Abellie

 

Produkty Abellie powstają w wyniku rzetelnych badań w laboratoriach we Francji, nie zawierają dodatku parabenów a z wykorzystaniem naturalnych składników. Znajdziemy w nich poza organicznymi skarbami z ula także organiczne olejki eteryczne, wyciągi z kwiatów i roślin.
 

Marka Abellie ( początkowo Melavie) to wynik pasji do pszczół i natury. Stworzona przez firmę Famille Mary hodującą pszczoły i produkującą produkty pszczele od czterech pokoleń, od 1921 roku. Kosmetyki naturalne Abellie nie są testowane na zwierzętach, są zoptymalizowane pod kątem biodegradacji. Firma Abellie czerpie wiedzę z obserwacji naukowych, które to udowodniły obecność w miodzie flawonoidów i polifenoli, będących aktywnymi biologicznie związkami o mocy antyoksydacyjnej. Badania naukowe są ważnym ogniwem w filozofii marki Abellie. Od początku produkty Abellie testowane są w klinicznych warunkach na ochotnikach, w każdym roku znaczna część zysku ze sprzedaży kosmetyków inwestowana jest w badania. Współpraca firmy Abellie z Europejskim Centrum Badań Dermatologii, Wydział Farmaceutyczny, Nantes pozwoliło dokonać znaczących postępów w dziedzinie naturalnych kosmetyków.
 

Produkty pszczele w kosmetyce są wykorzystywane już od wielu lat. Miód w pielęgnacji skóry kobiet ceniony jest od wieków. Wiele badań wykazało korzyści płynące ze stosowania naktaru kwiatu na skórę. Miód jest naturalnym, organicznym produktem nie zawierającym żadnych chemicznych konserwantów. To 100 % natury. Występują tu dwa cukry proste: fruktoza i glukoza oraz tak cenne flawonoidy o intensywnym antyoksydacyjnym działaniu oraz potas. Wpływ miodu na skórę skupia się na:
- nawilżaniu szczególnie górnych warstw naskórka
- działaniu przeciwbakteryjnym
- fruktoza ułatwia wiązanie wody i tym samym utratę jej przez skórę
- łagodzeniu podrażnień i troska o wrażliwą skórę
- dzięki działaniu antyoksydacyjnemu przeciwdziała starzeniu się skóry
- regeneruje tkanki skóry

Ważną zaletą miodu jest też to, że zawiera naturalne składniki odżywcze, które są całkowicie wchłaniane przez skórę, są biodostępna. Miód jest dobrze tolerowany przez bardo wrażliwą skórę, łagodzi i zmiękcza skórę.


Abellie kosmetyki naturalne

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
  • Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane produkty znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie naturalne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

     

    Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

  • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }