Nutrivi peptide Holistic Drink Larens promocja Mille Ulivi Viridian Nutrition BetterYou Pukka Herbs
Kategorie

Abellie

Abellie Produkty Abellie powstają w wyniku rzetelnych badań w laboratoriach we Francji, nie zawierają dodatku parabenów a z wykorzystaniem naturalnych składników. Znajdziemy w nich poza organicznymi skarbami z ula także organiczne olejki eteryczne, wyciągi z kwiatów i roślin. Marka Abellie (początkowo Melavie) to wynik pasji do pszczół i natury. Stworzona przez firmę Famille Mary hodującą pszczoły i produkującą produkty pszczele od czterech pokoleń, od 1921 roku.

Kosmetyki Abellie

Kosmetyki Abellie - francuskie kosmetyki organiczne.
Miód i mleczko pszczele w darze dla Twojej skóry.

Kosmetyki Abellie

 

Produkty Abellie powstają w wyniku rzetelnych badań w laboratoriach we Francji, nie zawierają dodatku parabenów a z wykorzystaniem naturalnych składników. Znajdziemy w nich poza organicznymi skarbami z ula także organiczne olejki eteryczne, wyciągi z kwiatów i roślin.
 

Marka Abellie ( początkowo Melavie) to wynik pasji do pszczół i natury. Stworzona przez firmę Famille Mary hodującą pszczoły i produkującą produkty pszczele od czterech pokoleń, od 1921 roku. Kosmetyki naturalne Abellie nie są testowane na zwierzętach, są zoptymalizowane pod kątem biodegradacji. Firma Abellie czerpie wiedzę z obserwacji naukowych, które to udowodniły obecność w miodzie flawonoidów i polifenoli, będących aktywnymi biologicznie związkami o mocy antyoksydacyjnej. Badania naukowe są ważnym ogniwem w filozofii marki Abellie. Od początku produkty Abellie testowane są w klinicznych warunkach na ochotnikach, w każdym roku znaczna część zysku ze sprzedaży kosmetyków inwestowana jest w badania. Współpraca firmy Abellie z Europejskim Centrum Badań Dermatologii, Wydział Farmaceutyczny, Nantes pozwoliło dokonać znaczących postępów w dziedzinie naturalnych kosmetyków.
 

Produkty pszczele w kosmetyce są wykorzystywane już od wielu lat. Miód w pielęgnacji skóry kobiet ceniony jest od wieków. Wiele badań wykazało korzyści płynące ze stosowania naktaru kwiatu na skórę. Miód jest naturalnym, organicznym produktem nie zawierającym żadnych chemicznych konserwantów. To 100 % natury. Występują tu dwa cukry proste: fruktoza i glukoza oraz tak cenne flawonoidy o intensywnym antyoksydacyjnym działaniu oraz potas. Wpływ miodu na skórę skupia się na:
- nawilżaniu szczególnie górnych warstw naskórka
- działaniu przeciwbakteryjnym
- fruktoza ułatwia wiązanie wody i tym samym utratę jej przez skórę
- łagodzeniu podrażnień i troska o wrażliwą skórę
- dzięki działaniu antyoksydacyjnemu przeciwdziała starzeniu się skóry
- regeneruje tkanki skóry

Ważną zaletą miodu jest też to, że zawiera naturalne składniki odżywcze, które są całkowicie wchłaniane przez skórę, są biodostępna. Miód jest dobrze tolerowany przez bardo wrażliwą skórę, łagodzi i zmiękcza skórę.


Abellie kosmetyki naturalne

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }