Larens Hair OkiOki HyggeColour Chireureu Medi Hemp
Kategorie

Konjac Sponge Company

Konjac Sponge Company Konjac Sponge Company to brytyjska firma będąca jednym z największych dystrybutorów i jednocześnie oferująca najwyższej jakości gąbki Konjac. Jakość poszczególnych produktów potwierdzone są licznymi certyfikatami ekologicznymi oraz zdobytymi licznymi nagrodami za wkład jaki poczyniły dbając o czystość naszego ciała. Ich produkcja odbywa się według wielce rygorystycznych standardów jakości i bezpieczeństwa. Gąbki firmy Konjac Company znacznie różnią się od tych spotykanych na rynku ich odpowiedników, bowiem należy tu nadmienić, iż to właśnie one są w 100% czyste. Nie znajdziecie w nich Państwo nawet najmniejszej domieszki nieporządanych mikroorganizmów. Są całkowicie wolne od zanieczyszczeń i ewentualnych bakterii szkodliwych dla ludzkiego ciała.

W Japonii w związku z poszukiwaniem najbardziej ekologicznych akcesoriów myjących ludzkie ciało przeprowadzono szczegółowe badania produktów Konjac Company, które wykazały, że gąbki tej firmy są najbardziej delikatnymi i zarazem najlepiej oczyszczającymi akcesoriami myjącymi nie powodującymi żadnych najmniejszych uszkodzeń ciała. Mycie ciała dzięki nim staje się coraz bardziej perfekcyjne gdyż ich dogłębne działanie eliminuje wszelkie nieczystości przy zachowaniu wspomnianej wcześniej niezwykłej delikatności. Efekty są o wiele lepsze niż przy stosowaniu jakiejkolwiek innej gąbki.

Konjac Sponge Company

Konjac Sponge Company to firma szczycąca się wykonaniem gąbek Konjac na bardzo wysokim poziomie. Aby sprostać temu standardowi firma Konjac Company do produkcji wybrała najlepszą fabrykę na świecie, w której zachowane są wszelkie warunki ku temu, aby uzyskać jak najczystszy produkt. Dokładnie przeanalizowano sam proces produkcji, warunki higieny, a także warunki pracownicze tejże fabryki. Gąbki Konjac swoje walory zawdzięczają sterylnemu środowisku, w którym są ręcznie wykonane przy zachowaniu najwyższych standardów czystości i higieny jakie zaleca Unia Europejska. Fabryka o której mowa znajduje się na południowo koreańskiej wyspie Jeju, która jest jednym z najczystszych zakątków świata. Dzięki naturalnemu i niezwykle czystemu środowisku jakie na niej panuje, wyspa została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Podobnież wyspa Jeju może także poszczycić się jedną z najczystszych wód na świecie.

Amorphophallus konjac (konjac) to bylina, która tak naprawdę już od dawna stosowana jest w Chinach, Japonii i Azji Południowo-Wschodniej zarówno jako źródło pokarmu jak i w tradycyjnej medycynie. Jako mąka używana jest w dalekowschodniej kuchni do robienia makaronu, przekąsek oraz tofu.

Konjac Sponge Company

Bylina  Amorphophallus konjac posiada odczyn zasadowy i jest bez wątpienia jednym z największych zbiorów składników odżywczych, minerałów i witamin takich jak na przykład miedź, żelazo, białko, węglowodany, cynk, fosfor oraz witaminy A, E, D, B1, B6, B12, witamina C i kwas foliowy. Konjac to w rzeczywistości 97% woda i 3% błonnik roślinny.

W tradycyjnej medycynie chińskiej z mąki wytwarza się żel, który jest wykorzystany do detoksykacji organizmu, a także eliminujący zastój krwi. Od ponad 2000 lat Amorphophallus konjac  był zużywany przez rdzenną ludność Chin do leczenia astmy, kaszlu, przepukliny, bólu w piersiach, oparzeń, jak również do leczenia zaburzeń hematologicznych.

W ciągu ostatnich dwóch dekad, oczyszczona mąka konjac, powszechnie znany jako konjac glukomannan (KGM) została wprowadzona na stosunkowo niewielką skalę w Stanach Zjednoczonych i Europie zarówno jako dodatek do żywności i suplementów diety. Produkt ten dostępny jest w postaci kapsułek lub w postaci mieszanki napojów i produktów żywnościowych. Badania kliniczne wykazały, że uzupełnienie diety w KGM znacząco obniża stężenie cholesterolu, poprawiając metabolizm węglowodanów oraz wspomagając ruch jelit i okrężnicy.

Normy dotyczące klasyfikacji zarówno mąki konjac i KGM zostały ustalone przez chińskie Ministerstwo Rolnictwa, Komisję Europejską i USA w tzw. Food Chemicals Codex. Jednakże, do tej pory nie ma na całym świecie uzgodnionych standardów regulujących jej ilość w poszczególnych produktach. Wskazuje to oczywiście na potrzebę harmonizacji mąki konjac ze standardami handlowymi w celu oceny i zapewnienia jakości istniejących i przyszłych produktów KGM.


Konjac Company

Mimo powszechnego spożycia produktów konjac pochodnych w Azji Wschodniej i Południowo-Wschodniej nie było ograniczonych badań dotyczących biologii, przetwarzania i uprawy tego gatunku na Zachodzie. Większość badań przeprowadzonych spoza Azji skupiły się na strukturalnej charakterystyce i właściwościach fizykochemicznych KGM.

Oryginalne gąbki Konjac są produktem głęboko oczyszczają, złuszczają i detoksykują skórę przywracając cerze oczekiwaną promienność. Konjac Sponge Co. jest dumna z tego, że jakość jej produktów jest praktycznie nie zagrożona. Skaczący królik oraz znak organizacji wegańskiej świadczą właśnie o zaangażowaniu w naturalną produkcje bez okrucieństwa na zwierzętach.

Wszystkie nasze gąbki są wykonane ręcznie i testowane pod kątem autentyczności i czystości. Są istnym przeciwieństwem tych produktów, które zazwyczaj produkowane są w nieetycznych fabrykach, w których nie panują rygorystyczne zasady czystości jak również materiały, z których są wykonane są bardzo słabej jakości.  Konjac Company ciągle stara się podnosić i tak wyśrubowaną jakość swoich produktów ręcznie dopracowując strukturę komórkową starając się stworzyć jeszcze delikatniejsze gąbki o jeszcze większych właściwościach złuszczających i większej czystości. Jeżeli produkt nie nosi logo Konjac Sponge Company to nie jest jej oryginalnym produktem.

 

Adres producenta:

Konjac Sponge Co

25 Clarke Road Milton Keynes Buckighamshire

MK1 1LG United Kingdom

 tel. +44 (0)1442 800 801

http://www.konjacspongecompany.com/

 

 

 

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }