Ekologiczne kosmetyki Ekologiczne kosmetyki Kosmetyki ekologiczne Naturalna ochrona przeciwsłoneczna
Kategorie

Kivvi

Kivvi Bio kosmetyki Kivvi są produkowane na Łotwie, która jest w sumie małym europejskim krajem, w którym w letnie upały można zrelaksować się w pobliżu Morza Bałtyckiego, poczuć dotyk wiosny i przebudzenie natury z zapachem kwiatów jabłoni, cieszyć się rajem leśnym jesienią i smakiem żurawiny zebranej w bagnie oraz zdrowej herbaty z krwawnika zbieranej na dzikiej łące w mglisty letni poranek. Tworzenie nowych kosmetyków związane jest oczywiście z dbałością o środowisko naturalne, które należy szanować. Wszystkie produkty marki Kivvi są przyjazne dla natury i jej utrzymania. Właściciele firmy mają świadomość, że ich dzisiejsza praca to początek przyszłości.

Bio kosmetyki Kivvi to seria inspirowana jest przede wszystkim naturą, jej pięknem, bogactwem, niepowtarzalnością i sprawiedliwością do tworzenia. Proces tworzenia Kivvi obejmuje doświadczenie ekspertów oraz miłość i szacunek do przyrody i człowieka. Właśnie na tych wszystkich czynnikach właściciele marki Kivvi oparli swoją misję tworzenia kosmetyków naturalnych.

Tworzenie nowych kosmetyków związane jest oczywiście z dbałością o środowisko naturalne, które należy szanować. Wszystkie produkty marki Kivvi są przyjazne dla natury i jej utrzymania. Właściciele firmy mają świadomość, że ich dzisiejsza praca to początek przyszłości.

Formuły produktów kosmetycznych Kivvi są specjalnie opracowane z organicznych, biodynamicznych certyfikowanych komponentów jak: oleje i wyciągi (z żurawiny, jabłek, ogórków, czarnej porzeczki, malin, kiełków pszenicy, nasion konopi, pąków brzozy, owoców dzikiej róży, rumianku, z wiesiołka, itp.) z całego świata. Połączenie tych organicznych składników daje najlepsze rezultaty dla pielęgnacji twarzy i ciała. Twórcy marki wierzą, że wszystko, czego dotykasz i wszystko, co dotyka ciebie jest wyjątkowe.

Bio kosmetyki Kivvi są produkowane na Łotwie, która jest w sumie małym europejskim krajem, w którym w letnie upały można zrelaksować się w pobliżu Morza Bałtyckiego, poczuć dotyk wiosny i przebudzenie natury z zapachem kwiatów jabłoni, cieszyć się rajem leśnym jesienią i smakiem żurawiny zebranej w bagnie oraz zdrowej herbaty z krwawnika zbieranej na dzikiej łące w mglisty letni poranek.

Bio kosmetyki Kivvi

 

Kivvi kosmetyki i ich wyjątkowość.

Co sprawia, że bio kosmetyki Kivvi różnią się od innych marek? Formuły organicznych kosmetyków Kivvi zostały specjalnie opracowane na bazie organicznych , biodynamicznych i certyfikowanych składników, z uwzględnieniem właściwości naszej skóry. Opracowano je tak, że produkt posiada działanie synergiczne. Wszystkie produkty zawierają olej z nasion owoców kiwi, które posiadają niezwykle bogatą zawartość, która została prawidłowo wyważona według ustaleń naukowych. Najnowsze badania oleju z nasion kiwi wykazały, że jest on jednym z najbardziej wartościowych i skutecznych składników kosmetycznych. Ma przeciwutleniające i przeciwzmarszczkowe właściwości, odbudowuje komórki skóry i ją odpowiednio nawilża.

Bio kosmetyki Kivvi

Skład Kivvi sprawia, że krem do twarzy może pełnić kilka funkcji, a nie tylko jedną. Kremy Kivvi nawilżą, wypielęgnują i uspokoją skórę, zachowując naturalny poziom jej nawilżenia, ułatwiają renowację komórek skóry. Ponadto zmniejszają pierwsze oznaki starzenia się skóry, a także mają działanie przeciwzapalne.

Bio kosmetyki Kivvi nie zawierają alkoholu. Wykorzystują one łagodny środek konserwujący z zasadniczymi ekstraktami olejowymi, które zapobiegają występowaniu reakcji alergicznych. Kivvi Cosmetics Organic nie zawierają także sztucznych barwników, konserwantów, substancji zapachowych, substancje mineralnych, produktów rafinerii ropy naftowej oraz toksycznych substancji.

Bio kosmetyki Kivvi męskie

Kosmetyki Kivvi i certyfikaty

Wszystkie kosmetyki organiczne Kivvi są produktami wykonanymi ręcznie i są produkowane w małych ilościach, tak, że możesz mieć je zawsze świeże i wysokiej jakości. Swoimi właściwościami odpowiadają również dla weganom i nie są testowane na zwierzętach. Opakowania kosmetyków Kivvi są zaprojektowane z myślą o pełnym recyklingu w konformacji z ECOCERT , NaTru , Oko-Test.

Kivvi naturalne kosmetyki

Kivvi

 

Certyfikaty ekologiczne Kivvi

 


Dane producenta bio kosmetyków Kivvi

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }