Madara sos hydra mask Holistic Madara Multimasking Treatment Set John Masters Organics Larens Hair
Kategorie

Invex Remedies

Invex Remedies Invex remedies jest firmą posiadającą prawie 30 letnie już doświadczenie, bowiem na rynku zaistniała w 1987 roku pod początkowo podobnie brzmiącą nazwą Inwex. Z czasem firma została nieco przekształcona w oparciu o technologię Jednostki Innowacyjno – Wdrożeniowej INWEX. Firma ta zajmuje się produkcja i sprzedażą ekologicznych środków chemicznych. Główny jej założyciel Pan Stanisław Szczepaniak jest bardzo wybitnym wynalazcą, który może się poszczycić ponad 150 patentami, które znalazły uznanie nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Wiele z tych wynalazków zostało uhonorowanych licznymi medalami i nagrodami przyznawanymi na targach wynalazczości. Pan Stanisław Szczepaniak jest z wykształcenia chemikiem i absolwentem uniwersytetu toruńskiego. Początki jego pracy zawodowej to placówki badawczo-rozwojowe w Kielcach.

Podstawą merytoryczną firmy Invex Remedies jest bez wątpienia wieloletnie doświadczenie dwóch pokoleń właścicieli, którzy swoje pasje tworzenia połączyli z notorycznie zgłębianą wiedzą. Wynikiem ich działań jest wykreowanie marki o bardzo silnych podstawach i wartościach bliskich każdemu człowiekowi czynu. Można śmiało stwierdzić, że firma Invex Remedies w głównej mierze opiera się na członkach rodziny samego właściciela, bowiem razem z nim pracują jego dzieci tj. córka i syn oraz synowa. Wszyscy są z wykształcenia chemikami co bez wątpienia jest przyczynkiem do dużej ekspansji wynalazczością w tym jakże dla wielu trudnym temacie.

 

Invex Remedies

Misja firmy

Produkty firmy Invex Remedies tworzone są przed wszystkim z myślą o naszym zdrowiu i przyszłych pokoleniach. To człowiek a w szczególności jego zdrowie jest we wszystkich działaniach firmy najważniejszy. Początek tych działań początkowo skupił się na samym właścicielu, u którego w 2002 roku lekarze stwierdzili potężnego tętniaka aorty. Pan Stanisław postanowił wziąć sprawę we własne ręce pomimo wyznaczonej już w bardzo niedalekiej przyszłości skomplikowanej i zarazem ryzykownej operacji, do której notabene miał się przygotowywać fizycznie i psychicznie. Operacja ta nie została w rezultacie przeprowadzona. Biorąc pod uwagę wyniki badań swojego organizmu stwierdził, że jedną z przyczyn tego złego stanu rzeczy jest nieodpowiednia zawartość minerałów w jego organizmie. I tak zaczął swoją podróż z tworzeniem ekologicznych suplementów diety, która trwa do dzisiaj i dzięki którym wrócił do zdrowia nie tylko sam wynalazca, ale wielu innych ludzi. Produkty firmy Invex Remedies są właśnie połączeniem 30 letniego doświadczenia z najnowocześniejszą w skali światowej technologię monojonową. To one sprawiają, że nasz świat jest bezpieczniejszy bowiem nabyliśmy umiejętność czerpania z natury.

Invex Remedies

Początki technologii monojonowej

Invex Remedies jest nowoczesną firmą o bardzo jasno określonych priorytetach. Ciągły i nieprzerwany rozwój jest swoistym kołem napędowym wszystkich działań firmy. Stałe parcie do przodu, przeprowadzanie licznych badań związane jest oczywiście z podążaniem za potrzebami współczesnego człowieka. Liczne patenty i wynalazki będące ich własnym pomysłem służą przede wszystkim do poprawy jakości życia. Jedynie żyjąc w zgodzie z naturą i w harmonii z rytmem własnego serca jesteśmy w stanie właściwie dbać o wewnętrzny stan ducha i ciała. Kolejne prace naukowe to swoiste poszukiwania odpowiedzi na trudne pytania i zagadnienia. Firma Invex Remedies posiada bardzo zaawansowaną technologicznie linię produkcyjną pozwalającą wprowadzić równie zaawansowane myśli w czyn czego produktem są oczywiście ekologiczne suplementy diety. Dzielenie się efektami badań z naszymi klientami jest w zasadzie nadrzędnym celem firmy Invex Remedies.

Invex Remedies

Strona internetowa producenta: http://www.invexremedies.pl/

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }