HyggeColour Medi Hemp Larens Hair Chireureu OkiOki
Kategorie

Holistic

Holistic W szwedzkiej firmie Holistic na pierwszym planie zawsze pozostaje idea zdrowszego świata. Idea ta rozpowszechniana jest dzięki olbrzymiej już wiedzy na temat przyczyn chorób. Należy się ciągle uczyć jak najlepiej unikać lub eliminować te przyczyny w możliwie najkrótszym czasie bez najmniejszego negatywnego wpływu na organizm ludzki. Produkty Holistic dbają o odbudowę równowagi w organizmie.

Holistyczne suplementy diety

W szwedzkiej firmie Holistic na pierwszym planie zawsze pozostaje idea zdrowszego świata. Idea ta rozpowszechniana jest dzięki olbrzymiej już wiedzy na temat przyczyn chorób. Należy się ciągle uczyć jak najlepiej unikać lub eliminować te przyczyny w możliwie najkrótszym czasie bez najmniejszego negatywnego wpływu na organizm ludzki. Produkty Holistic dbają o odbudowę równowagi w organizmie.

Suplementy diety Holistic pozwolą przejąć kontrolę nad swoim zdrowiem przywracając mu odpowiedni balans. Marka Holistic promuje niezbędne informacje na temat zdrowego trybu i stylu życia, prowadzenia odpowiedniej diety dzięki której zawsze będziemy emanować dobrym samopoczuciem.

Suplementy diety Holistic zostały stworzone przez inżynierów przede wszystkim, aby bezpiecznie zastąpić lukę pomiędzy produktami konwencjonalnymi, a alternatywnymi. Zrozumienie zalet obu tych systemów pozwala na dogłębną analizę oraz stworzenie alternatywy wzajemnie współpracujących i uzupełniających się suplementów diety. Holistyczne podejście do zdrowia to w sumie życiowy priorytet.

W początkach swojej działalności firma Holistic sprzedawała swoje suplementy diety jedynie terapeutom, którzy mieli bardzo wysokie wymagania jeśli chodzi o czystość i wydajność. Ponadto oczekiwali, że suplementy zminimalizują praktycznie do zera współczynnik efektów ubocznych jak chociażby wszelkie reakcje organizmu związane z jego nadwrażliwością. W obecnym czasie suplementy diety Holistic są dostępne do szerszej publiczności dzięki rozpropagowaniu marki w sklepach stacjonarnych i internetowych. Kluczem do sukcesu jak wierzą włodarze firmy jest tworzenie jak najczystszych produktów, które występują pod wieloraką postacią. Wśród nich znajdziemy kapsułki roślinne, proszek, płyn i tabletki.

Wiele ze składników nie jest wytwarzanych przez firmę Holistic. Jednakże firma stawia wysokie wymogi co do ich jakości firmom, które im te składniki dostarczają. Jeśli, któryś z dostawców nie spełni pokładanej w jego produktach  czystości zostaje zastąpiony innym. Składniki muszą mieć najlepsze parametry, gdyż właściciele firmy nigdy nie zgodzą się na żadne kompromisy.

 

Holistic suplementy diety

Historia. Holistic Bertila Woska.
Twórca tej naturalnej marki suplementów diety Bertil Wosk zapoczątkował ją z chwilą zasiania pierwszego ziarna w postaci wizji oraz idei firmy. Tą wizją był oczywiście zdrowy, lepszy świat.
Właściciel firmy Holistic jest z wykształcenia i zawodu nauczycielem matematyki i fizyki. Ponadto w kręgu jego zainteresowań jest także filozofia oraz medycyna naturalna ze specjalnością jaką jest terapia żywieniowa. Obie te specjalności studiował na uniwersytecie. Należy tu dodać, że został dzięki swojej wiedzy członkiem NMTF (Medical Nutrition Therapist Association – Związku Terapeutów Medycyny Żywieniowej) i pomógł setkom ludzi odzyskać zdrowie.
Postanowił, aby jego wiedza oraz suplementy diety dotarły do największej liczby osób. Już w 1990 roku przeprowadził się do Östergötland otwierając w tym samym roku swoją firmę. Aby poszerzyć świadomość swoich odbiorców postanowił prowadzić kursy i wykłady przybliżające jego wizję zdrowego świata. Dzięki takiemu postępowaniu szybko zyskał wiernych odbiorców swoich produktów żywieniowych. Przekazał im bowiem niezbędne informacje na temat jak uzyskać optymalne zdrowie stosując optymalne odżywianie.

Kolejnym etapem w karierze Bertila było założenie obecnej firmy Holistic Sverige AB wraz z przyjacielem z dzieciństwa Pelle Randberg’iem. Miało to wszystko miejsce w 2002 roku. Początkowo ich firma mieszciła się w niewielkim pokoju znajdującym się w opuszczonym szpitalu w miejscowości Vadstena. W ich ofercie były wówczas jedynie trzy produkty Holistic Aloe Vera, Holistic Cell Enzyme oraz Holistic Cell Oxygen.

Początkowo zajmowali się wszystkim co jest z tym związane. To znaczy sprawdzali zamówienia, pakowali produkty, odpowiadali na zapytania telefoniczne i mailowe. Stopniowo z czasem wieść o ich doskonałych produktach rozeszła się po kraju i ludzie zaczęli coraz więcej i więcej ich zamawiać. Kulminacyjnym punktem ich działalności była wizyta telewizji, w której to opowiedziano ich historię i przedstawiono dokładnie ich holistyczne suplementy diety. Bertil w programie telewizyjnym wystąpił w roli eksperta żywieniowego. Uczestnicy przedstawiali na wizji swoje testy, zaś Bertil już w trakcie programu zalecał im odpowiednią egzekwowana dietę. Kolejne reklamy w telewizji zaczęły przynosić finansowe rekordy.

Do 2007 roku suplementy diety Holistic sprzedawane były jedynie lekarzom terapeutom, których wymagania co do jakości zapisywanych suplementów i leków były bardzo wyśrubowane. Presja klientów na dostępność tych produktów była tak wysoka, że zaczęto je sprzedawać w sklepach stacjonarnych, a z czasem także i internetowych. 
Bertil Wosk jest bardzo szanowaną i poważaną osobą posiadającą uznanie w obszarze zdrowia i medycyny alternatywnej. Z jego wykładów i seminariów do tego czasu skorzystała rzesza ludzi, lekarzy i terapeutów. Jego wiedza jest tak ogromna, że nie przekazanie jej dalej byłoby wielce nierozsądnym posunięciem. Bowiem wiedzą trzeba się dzielić z potomnymi, aby społeczeństwo było zdrowe i szczęśliwe. Bertli kładzie szczególny nacisk na związek stresu, diety, czynników środowiskowych oraz rozmaitych rodzajów energii, które wspólnie wpływają na stan zdrowia. Tak potrafi przedstawić niezrozumiałe przez wielu aspekty wiedzy, że stają się one dla nich nową droga w ich walce o dobre zdrowie. Jego holistyczne podejście do zdrowia sprawia, że zaczyna mu wierzyć coraz większa liczba osób.

Holistic

Firma Holistic Sverige AB po wielu latach działalności osiągnęła rangę stabilnego przedsiębiorstwa o solidnej reputacji. W 2010 firma przeniosła się do zupełnie innego obiektu w miejscowości Motala. Tam też znajdują się już poza biurami również odpowiednie magazyny. Do tej pory firma prężnie się rozwija poszerzając dostępności swoich produktów o nowe rynki.

Filozofia firmy Holistic.
Filozofia holistyczna kieruje się wieloma zasadami. Jednakże najważniejsza z nich jest poprawienie stanu zdrowia pacjentom pomagając im zrozumieć przyczyny takiego a nie innego stanu rzeczy. Ich wcześniejsze podejście do życia i jedzenia nie zawsze zaspokajało głód o polepszało ogólne samopoczucie. Ludzie w większości przypadków nie potrafią rozpoznać zagrożeń dla ich zdrowia i co za tym idzie nie potrafią też właściwie uniknąć lub wyeliminować wszelkich związanych z tym zagrożeń. Rozpropagowanie informacji związanych z prawidłowym stylem życia i dietą jest kluczowym postępowaniem.

Misją firmy jest pomaganie ludziom praktycznie w każdej dziedzinie związanej z ich zdrowiem. Mamy na myśli rozwój osobisty, fizyczny oraz duchowy. Dzięki posiadanej przez zespół Holistic ogromnej wiedzy pomagają oni odbudować równowagę w każdym ciele. Potrafią tak ukierunkować poszczególne osoby, aby przepływ energetyczny był prawidłowy zarówno dla ciała jaki i dla ducha.
Holistic pracuje na rzecz zdrowszego świata dzięki zrozumieniu przyczyn powstawania chorób, sposobów ich unikania i eliminowania, a także informując w kwestii zdrowego trybu życia, diety i dobrego samopoczucia. Działania poszczególnych osób w firmie są tak ukierunkowane, aby uzupełnić lukę pomiędzy medycyną tradycyjną i alternatywną. Holistyczne podejście do zdrowia sprawdz się u każdej osoby.

Organizowanie licznych wykładów przybliżających tę dziedzinę ochrony zdrowia sprawia, że coraz większa społeczeństwa jest właściwie przygotowana, a co za tym idzie coraz zdrowsza. Wiedza oparta jest na nauce i intuicji, a także na współczesnych badaniach i wiedzy ezoterycznej. Holistic to także jedne z najlepszych suplementów diety dostępnych na rynku.

Holistic suplementy diety

 

Strona internetowa producenta: https://www.holistic.se/

 

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }