Betteryou Naturalna ochrona przeciwsłoneczna Nutrivi
Kategorie

Hanoju

Hanoju Firma Hanoju jest pionierem jeśli chodzi o sprzedawane przez nią produkty ekologiczne, które z kolei wykonane są z najwyższej jakości produktów organicznych potwierdzonych certyfikatami ekologicznymi. Niezwykle szeroka gama suplementów diety jaką oferuje Hanoju stanowi uzupełnienie pożywienia z całego świata. Owoce natury wykorzystywane do produkcji chociażby soków są zawsze dojrzałe dzięki czemu uzyskiwany napój zawsze zawiera możliwie najwięcej substancji dobroczynnych. Wyciskane są bowiem tuż po zbiorach w miejscu pochodzenia.

Hanoju

Hanoju suplementy diety

 

Największy nacisk jest położony na jakość dzięki czemu klienci raz posmakowawszy naszych suplementów zostają z naszą firmą na długi czas. Nawet wśród naszych dostawców, z którymi od lat prowadzimy relacje biznesowe znajdują się osoby mające nasze zaufanie również w relacjach osobistych. Miejsca, z których pozyskujemy surowce są niezwykle drobiazgowo kontrolowane pod kątem restrykcyjnych wymagań ekologicznych. Bardzo często jednym z wymogów jest brak udziału pestycydów w uprawie bądź spełnienie bardzo rygorystycznych norm czystości wody w przypadku źródeł pozyskiwania mikroalg.

 

Staramy się w naszej ofercie posiadać produkty wysokiej jakości w stosunkowo niskich cenach. Wśród nich znajdują się produkty dobre dla alergików oraz wegetarian, gdyż chociażby skorupki naszych kapsułek wykonane są ze 100% celulozy roślinnej.

 

Ponadto tabletki Hanoju są wytworami czysto roślinnymi i dobrze tolerowanymi, ponieważ są one całkowicie nie drażniące, bez dodatków cukru, glutenu czy też sztucznych aromatów, barwników i konserwantów. Zamiast prostego proszku oferujemy dla zwiększenia wpływu na nasz organizm skoncentrowane ekstrakty. Do takich należą bezsprzecznie silne ekstrakty z macy, jagód goji, grzybów leczniczych Maitake, Reishi i Shiitake, które otrzymuje się w długim procesie. Ponadto w ofercie Hanoju znajdziecie Państwo chlorellę, spirulinę, algi, trawę jęczmienną i pszeniczną, zioła, korzenie i mikroalgi. Nawet klasyczne suplementy diety, takie jak bio mąka, witaminy, minerały, enzymy, kwasy tłuszczowe i aminokwasy.

 

Hanoju suplementy diety

Suplementy diety Hanoju

 

Filozofia firmy Hanoju opiera się an 3 filarach:

I. Pozyskiwanie produktów z najwyższej jakości z certyfikowanych upraw.
II. Przetwarzanie i pakowanie produktów zgodnie z najwyższymi standardami jakości.
III. Innowacyjność, której szczególnym wyrazem jest ciągłe poszerzanie oferty.

 

Zdaniem włodarzy Hanoju najważniejszym czynnikiem świadczącym o jakości suplementów diety są źródła ich pochodzenia. Powodzenie to jest podparte skutecznością i bezpieczeństwem związanym z jedzeniem tych jakże naturalnych suplementów diety. Hanoju pod tym względem należy do absolutnej czołówki producentów w branży. Potwierdzeniem tego są uznanie i najważniejsze certyfikaty.

 

Wyżej wymienione parametry będące także filozofia firmy nigdy nie są przedmiotem kompromisu i mają swoją cenę. Najistotniejsze jest dla Hanoju dostarczenie klientom najwyższej wartości suplementów diety przy jednoczesnym nie uleganiu pokusie związanej z prymitywną walka cenową. Nasze doświadczenie na rynkach zachodniej Europy uczy nas, że takie podejście zostaje zauważone i docenione. Świadczy o tym bardzo wysoki poziom lojalności naszych Klientów. Oferta Hanoju skierowana jest do świadomych i chętnych do przyswojenia sobie szczegółowej wiedzy klientach. Z tego względu informacja o produktach jest szczegółowa oraz wciąż uaktualniana.

 

Hanoju i certyfikaty ekologiczne

Certyfikaty Hanoju


Dane producenta ekologicznych suplementów diety Hanoju:

HANOJU Deutschland GmbH
Zum Rennplatz 6
49401 Damme
Phone: 05491/84428-0
Fax:     05491/84428-15
Email:   info@hanoju-shop.de

Strona internetowa producenta: https://hanoju.com/

 

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }