Medi Hemp HyggeColour Chireureu OkiOki Larens Hair
Kategorie

G&G

G&G W powojennej Wielkiej Brytanii produkcja witamin nie była tak prężnie rozwijającą się gałęzią przemysłu jaką jest dzisiaj. Witaminy były w większości ograniczone do niewielkich ilości witaminy A i D, a multiwitaminy były całkowicie obce. Zmęczony brakiem wiedzy na temat naturalnego zdrowia przemysłu farmaceutycznego, David Gaiman zwrócił się do dużej firmy farmaceutycznej i wynegocjował produkcję witaminy E o wysokiej dawce i trójczęściowej witaminy. Pierwotnie była ona przeznaczona dla niego i jego żony oraz dla przyjaciół i rodziny. Ale słowo wkrótce rozprzestrzeniło się w lokalnej społeczności, a w 1965 roku urodził się pomysł utworzenia firmy G & G. To była idealna współpraca męża i żony, którzy zaczęli sprzedawać swoje suplementy diety pocztą i mieszkańcom z ich domu w Sussex. W 1974 roku David i Sheila kupili swój pierwszy sklep na East Grinstead High Street, który sprzedawał własne preparaty witaminowe, a także inne produkty zdrowotne.

Nie minęło wiele czasu jak inni zauważyli sukces G & G dzięki wysokiej zawartości witamin i multiwitamin, a rynek suplementów znacznie się rozwinął. W miarę rozwoju rynku David zajmował w nim miejsce i nadal był pionierem oraz orędownikiem branży, koncentrując się na dostarczaniu produktów żywieniowych i informacji badawczych z całego świata praktykom, dietetykom i klinikom w Wielkiej Brytanii i Europie. David i jego firma G & G szybko zdobył godną pozazdroszczenia reputację zarówno w zakresie informacji jak i badań, który był w stanie dostarczyć wysokiej jakości swoje produkty.
 
 
G&G naturalne suplementy witaminowe
 
 
W 1987 G & G przeniósł się do większych pomieszczeń i po raz pierwszy zaczął produkować własne witaminy. Dzięki przywództwu Davida zapotrzebowanie na markę własną G & G i doświadczenie produkcyjne wzrosło dramatycznie, a w 1997 roku przenieśli się do fabryki o powierzchni 31 000 stóp kwadratowych i zbudowali dostosowaną do potrzeb klienta przestrzeń czystą dla optymalnych linii produkcyjnych o wysokiej prędkości. To stąd G & G rozszerzył swoje ramię produkcji kontraktowej budując ją z rozmachem do obecnej wydajności.
 
David i Sheila dobrze wykorzystali swoją wiedzę i pozycję w terenie podejmując liczne działania humanitarne, aby zapewnić zdrowie najbardziej potrzebującym. Przede wszystkim, w latach 90. David i Sheila regularnie podróżowali do byłego Związku Radzieckiego na prośbę Prezydenta Radzieckiej Akademii Nauk Medycznych, aby wdrożyć i nadzorować program detoksykacji dla niektórych ofiar katastrofy w Czarnobylu. G & G sponsorowało to przedsięwzięcie, dostarczając pomoc finansową i zasoby w postaci witamin i minerałów niezbędnych do procesu detoksykacji.
 
G&G naturalne suplementy witaminowe
 
David Gaiman zmarł 7 marca 2009 roku, ale jego przedsiębiorstwo i dziedzictwo filantropijne przetrwało dzięki rodzinie i firmie, którą założył pięćdziesiąt lat temu. Dzisiaj G & G nadal jest firmą rodzinną pod przywództwem Mauro Calcioli, zięcia Dawida. Mauro, którego mianowano na przewodniczącego w kwietniu 2009 r. Wspierają go jego żona Lizzy Calcioli i Sheila Gaiman. Sheila jest dziś jednym z najdłużej pracujących członków Royal Pharmaceutical Society of Great Britain.
 
W ciągu ostatnich pięciu dekad firma G & G wyrosła z przemysłu chałupniczego na jednego z największych producentów kapsułkowanych produktów witaminowych i mineralnych na brytyjskim rynku zdrowia. Dostarcza swoje produkty firmom i klinikom w ponad pięćdziesięciu krajach. Po drodze G & G przeszedł kamień milowy po wydarzeniach milowych i osiągnął kilka pierwszych punktów w stale rosnącej dziedzinie żywienia i zdrowia.
 
Nasza filozofia
Podstawową częścią filozofii G & G jest po prostu: rób to dobrze lub nie rób tego w ogóle. Nasze produkty tworzymy w sposób uczciwy, faworyzując produkty wysokiej jakości i skuteczne. Nigdy nie złożymy fałszywych oświadczeń dotyczących produktu. Nigdy nie użyjemy marketingu i chwytów do maskowania niedoborów produktu. Co najważniejsze, nigdy nie wydamy produktu, który nie jest zgodnie z naszą najlepszą wiedzą tak dobry jak to tylko możliwe. Nie zawsze jest to najszybsza, najłatwiejsza lub najbardziej opłacalna droga do zrobienia zdrowych produktów. Jest to jednak ta droga, którą wybraliśmy ponad pięćdziesiąt lat temu i nigdy nie spoglądaliśmy wstecz.
 
Mogłeś zauważyć, że nie robimy tabletek. Jest to również częścią naszej filozofii "rób to dobrze". Tańsze i szybsze jest tworzenie tabletek niż kapsułkowane suplementy, ale te tabletki mają jedną istotną wadę, muszą być zlepione - a następnie muszą dobrze smakować, rozpuścić się z odpowiednią prędkością i zachować się przed uszkodzeniami oksydacyjnymi. Rezultatem jest często lista dwudziestu składników, podczas gdy możemy użyć jednego czystego składnika zamkniętego przez ekspertów w kapsule przyjaznej dla wegetarian. W przeciwieństwie do niektórych tabletek nasze kapsułki nigdy nie będą zawierały substancji słodzących, zbrylających ani innych niezdrowych dodatków. Używamy tylko aktywnych składników, a przy okazji uzupełniamy kapsułkę  mąką ryżową - neutralnym i naturalnym bezglutenowym wypełniaczem, który nie wpłynie na poziom składników aktywnych.
 
G&G naturalne suplementy witaminowe
 
Nasze produkty
Mamy ogromny wybór ponad 120 produktów dostępnych dla handlu, praktyków i ogółu społeczeństwa. Od wysokiej jakości podstawowych suplementów takich jak witaminy A do F, do naszych unikatowych formuł i bardziej egzotycznych produktów, takich jak astaksantyna z Nowej Zelandii, wykorzystaliśmy naszą rozległą wiedzę z branży suplementów, aby stworzyć jeden z najbardziej obfitych produktów w Wielkiej Brytanii. Jednym z naszych najbardziej udanych i pożądanych produktów jest EssentialFood ™, organiczna i opatentowana mieszanka wstępnie aktywowanego jęczmienia, komosy ryżowej, kurkumy, spiruliny i innych ziaren i roślin oraz ekologicznych witamin z grupy B z naturalnych źródeł. Zapewnia to wyjątkowe odżywianie, szczególnie po dodaniu do świeżego soku warzywnego. Jesteśmy zaangażowani w opracowywanie nowych i innowacyjnych produktów, takich jak nowo wydane pełnozakresowe wegańskie aminokwasy lub Meno-Time z deserem. Nasze witaminy i minerały są jednymi z najbardziej wysokiej jakości suplementów dostępnych w dowolnym miejscu na świecie.
 
Produkcja suplementów
Uzupełnienie produkcji jest ważną częścią naszej historii. W ciągu ostatnich 50 lat szczyciliśmy się oferowaniem najwyższej jakości suplementów witaminowo-mineralnych w kapsułkach i proszku. Jako producent witamin specjalistycznych zapewniamy pełną obsługę naszych klientów.
 
Wysokiej jakości produkcja suplementów
Suplementy zdrowotne powinny oferować najczystsze składniki bez użycia wypełniaczy i zaróbek. Aby to osiągnąć, nie produkujemy suplementów w postaci tabletek. Tabletki zazwyczaj wymagają dodatkowych składników, aby związać i uszczelnić formulację. Suplementy witaminowe i mineralne, które produkujemy, są w postaci czystego proszku lub kapsułek. Używamy tylko kapsułek, ponieważ nie wymagają one użycia dodatkowych składników poza określoną formułą. Zapewnia to suplement wysokiej jakości, który jest zdrowy i zwykle silniejszy niż odpowiednik w postaci tabletki. Ta wyjątkowo czysta metoda produkcji zapewnia, że twój suplement działa z ludzkim ciałem, utrzymując twoich klientów w dobrej kondycji.
 
G&G
 
Aby dowiedzieć się więcej o naszej produkcji suplementów, odwiedź naszą dedykowaną stronę producenta www.vitaminmanufacture.co.uk
 
Strona internetowa producenta: https://www.gandgvitamins.com/
 

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }