Reklama Sanotint Pukka Herbs liposomalna witamina c Madara SOS
Kategorie

Fushi

Fushi

Ziołowe środki, kosmetyki oraz oleje aromaterapeutyczne Fushi zostały opracowane zgodnie z filozofią, że wewnętrzne zdrowie promuje zewnętrzny dobrobyt. Ta innowacyjna marka etyki zbudowała holistyczną ideologię w swoich placówkach gdzie oferuje bezstronne informacje o kwestiach zdrowia i dobrego samopoczucia. Prawie wszystkie oleje eteryczne i ekstrakty stosowane w produktach są organiczne i zatwierdzone przez Soil Association  i są zobowiązane do dostarczania rozwiązań dla zdrowia i piękna przy użyciu tylko 100 procentowych i zarazem naturalnych produktów. Badania przeprowadzone przez organizację Health & Beauty zaliczyło firmę Fushi do 10 czołowych firm prowadzących swoją działalność w sposób etyczny. Firma Fushi została dzięki temu członkiem Ethical Accreditation. 
 
Jak już wspomnieliśmy firma Fushi przy tworzeniu swoich produktów czerpie inspirację z wybitnej ajurwedyjskiej wiedzy o naturalnych terapiach dla zdrowia i piękna. Wszystkie oleje są świeżo wyciskane z sezonowych zbiorów orzechów i nasion, aby zachować w pełni swoją moc przy naturalnej pielęgnacji zarówno ciała jak i włosów. Firma Fushi angażuje się w ochronę środowiska postępując zgodnie z zasadą 3PR. Zasada ta sprawia, że do produkcji własnych kosmetyków oraz suplementów diety wykorzystuje mniej zasobów naturalnych, które często są wielokrotnie używane jeśli tylko jest to możliwe. Mowa oczywiście jest o opakowaniach, które bez problemów można poddać recyklingowi.
 
Wszystkie produkty Fushi są odpowiednie dla wegetarian, a ponad 95% jest odpowiednich dla wegan. Ponadto składniki te są w 100% naturalne i nie zwierają żadnych najmniejszych szkodliwych substancji chemicznych i konserwantów. W swoim działaniu firma Fushi jest całkowicie oddana Matce Naturze wspierając brytyjską organizację charytatywną Tree Aid w celu złagodzenia ubóstwa i promowania samodzielności w niektórych najbiedniejszych regionach Afryki.
 
Fushi
 
 
Fushi certyfikaty

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
  • Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane produkty znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie naturalne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

     

    Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

  • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }