Naturalna ochrona przeciwsłoneczna Ekologiczne kosmetyki Ekologiczne kosmetyki Kosmetyki ekologiczne
Kategorie

Fushi

Fushi Firma Fushi przy tworzeniu swoich produktów czerpie inspirację z wybitnej ajurwedyjskiej wiedzy o naturalnych terapiach dla zdrowia i piękna. Wszystkie oleje są świeżo wyciskane z sezonowych zbiorów orzechów i nasion, aby zachować w pełni swoją moc przy naturalnej pielęgnacji zarówno ciała jak i włosów. Firma Fushi angażuje się w ochronę środowiska postępując zgodnie z zasadą 3PR. Zasada ta sprawia, że do produkcji własnych kosmetyków oraz suplementów diety wykorzystuje mniej zasobów naturalnych, które często są wielokrotnie używane jeśli tylko jest to możliwe. Mowa oczywiście jest o opakowaniach, które bez problemów można poddać recyklingowi.

Fushi, oznaczaja po japońsku „wieczne życie”. Firma Fushi Wellbeing rozpoczeła swoja działalność się od połączonego indyjskiego dziedzictwa kulturowego dwóch pań Rannesh Jansari i Ria Pattni oraz z rodzinnych receptur ajuwerdycznych przekazywanych przez ich dziadków, którzy mieszali oleje i zaparzane zioła, tworząc czyste, etyczne produkty zdrowotne i kosmetyczne. Były łagodne dla skóry, a jednocześnie skuteczne, a firma rozwijała się pozostając wierna swojej mądrości i wartościom, a także wspierając i rozwijając społeczności, które pomogły zapewnić zrównoważone składniki. Wciąż przestrzegając oryginalnych receptur i składników do ręcznego mieszania w  warsztatach w Londynie firma nadal buduje coraz to jeszcze silniejsze relacje z globalnymi rolnikami i hodowcami, aby dostarczać najwyższej jakości, starannie opracowane produkty, które poprawiają samopoczucie klientów. W Fushi łączone są oleje organiczne, tłoczone na zimno i świeżo zaparzone zioła, pochodzące od najbardziej etycznych producentów na świecie i łączy się je w firmowym warsztacie w Londynie, aby stworzyć nagradzane produkty zdrowotne i kosmetyczne.
 
Fushi Wellbeing
 
Ziołowe środki, kosmetyki oraz oleje aromaterapeutyczne Fushi zostały opracowane zgodnie z filozofią, że wewnętrzne zdrowie promuje zewnętrzny dobrobyt. Ta innowacyjna marka etyki zbudowała holistyczną ideologię w swoich placówkach gdzie oferuje bezstronne informacje o kwestiach zdrowia i dobrego samopoczucia. Prawie wszystkie oleje eteryczne i ekstrakty stosowane w produktach są organiczne i zatwierdzone przez Soil Association  i są zobowiązane do dostarczania rozwiązań dla zdrowia i piękna przy użyciu tylko 100 procentowych i zarazem naturalnych produktów. Badania przeprowadzone przez organizację Health & Beauty zaliczyło firmę Fushi do 10 czołowych firm prowadzących swoją działalność w sposób etyczny. Firma Fushi została dzięki temu członkiem Ethical Accreditation. 
 
Jak już wspomnieliśmy firma Fushi przy tworzeniu swoich produktów czerpie inspirację z wybitnej ajurwedyjskiej wiedzy o naturalnych terapiach dla zdrowia i piękna. Wszystkie oleje są świeżo wyciskane z sezonowych zbiorów orzechów i nasion, aby zachować w pełni swoją moc przy naturalnej pielęgnacji zarówno ciała jak i włosów. Firma Fushi angażuje się w ochronę środowiska postępując zgodnie z zasadą 3PR. Zasada ta sprawia, że do produkcji własnych kosmetyków oraz suplementów diety wykorzystuje mniej zasobów naturalnych, które często są wielokrotnie używane jeśli tylko jest to możliwe. Mowa oczywiście jest o opakowaniach, które bez problemów można poddać recyklingowi.
 
Wszystkie produkty Fushi są odpowiednie dla wegetarian, a ponad 95% jest odpowiednich dla wegan. Ponadto składniki te są w 100% naturalne i nie zwierają żadnych najmniejszych szkodliwych substancji chemicznych i konserwantów. W swoim działaniu firma Fushi jest całkowicie oddana Matce Naturze wspierając brytyjską organizację charytatywną Tree Aid w celu złagodzenia ubóstwa i promowania samodzielności w niektórych najbiedniejszych regionach Afryki.
 
Fushi
 
 
Fushi Wellbeing
 
 
Fushi certyfikaty
 
 
Strona internetowa producenta: https://www.fushi.co.uk/
 

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }