OkiOki Larens Hair Medi Hemp Chireureu HyggeColour
Kategorie

Forte Pharma

Forte Pharma Certyfikowane laboratorium mające status firmy farmaceutyczne zostało założone już w 1999 roku w Monako przez dr Yann Rougier będącego z doświadczenia ekspertem w dziedzinie żywienia. Dr Yann Rougier działał również jako najlepszy konsultant dla profesjonalnych sportowców w różnych obszarach sportu. Mowa tu o drużynach piłkarskich, tenisistach ATP World Tour, kierowcach Formuły 1. Zakres produktów Forte Pharma zawiera suplementy diety, wyroby medyczne i leki.


FORTE PHARMA LABORATOIRES

Laboratory Forte Pharma

 

Forte Pharma jest niewątpliwie jednym z kluczowych graczy w suplementach żywnościowych i wiodącą marką tworzącą produkty na odchudzanie jakim jest flagowy produkt Turboslim Chronoactive, który osiągnął sprzedaż ponad 10 milionów egzemplarzy od momentu jego uruchomienia w 2004 roku. Dzięki wielu uznanym produktom firma Forte Pharma jest także uznanym graczem w segmencie energii i piękna. W skład tego nobliwego zespołu wchodzi ponad 100 pracowników w tym 80 we Francji, zaś pozostali z Monako. Forte Pharma jest międzynarodową firmą działająca na ponad 20 rynkach, której roczne obroty kreują się na wysokości 30 milionów euro. Laboratorium FF należy do Reig Jofre piątej pod względem sprzedaży hiszpańskiej firmy farmaceutycznej.

 

Forte Pharma Laboratoires

 

Historia Forte Pharma Laboratoires.

Zasadniczo od zarania ludzkości, nasz organizm kształtuje się i odnawia praktycznie każdego dnia wydobywając co najlepsze z tego co spożywamy. Jednak nasza dieta zmieniła się w ciągu 50 ostatnich lat więcej niż przez 50 wieków! Laboratoria FORTE PHARMA powstały z przekonania, że suplementy diety mogą zrekompensować pewne braki w zakresie przetwórstwa żywności w ostatnim czasie.

 

1999

Stworzenie laboratorium Forte Pharma w Monako przez Yanna Rougiera bedącego ekspertem w odżywianiu, żyjącego i współpracującego z wieloma naukowymi zespołami badawczymi w Stanach Zjednoczonych, Europie i Japonii. Finalnym miejscem powstania laboratorium okazało się Monako.

 

2004

Stworzenie produktów takich jaki Minceur 24, Turbodraine i  Vitalite 4G przysporzyło firmie wielu klientów, gdyż  obecnie są one jednymi z najlepiej sprzedających się produktami marki Forte Pharma. Sformułowane przez zespoły badawcze rygorystyczne zalecenia dotyczące wykorzystywania do produkcji składników jedynie pochodzenia naturalnego  doprowadziły do powstania doskonałych suplementów mających za zadanie pomaganie w utracie masy ciała i odzyskaniu sprawności.

 

2005

Opierając się na sukcesie produktów Forté Pharma we Francji , rozwój firmy skupia się na europejskim wzroście laboratoriów z utworzeniem spółki zależnej w Belgii i rozbudową dystrybucji produktów w sąsiednich krajach śródziemnomorskich : Hiszpanii, Portugalii i we Włoszech.

 

2009

Uzyskany w tym roku status laboratorium farmaceutycznego pozwala firmie Forté Pharma na poszerzenie swojej gamy produktów zdrowotnych o sprzedaż produktów leczniczych. To gwarantuje jakość, bezpieczeństwo i skuteczności produktów leczniczych Laboratoires Forte Pharma.

 

2012

Po uzyskaniu statusu laboratorium farmaceutycznego w 2009 roku firma Laboratoires Forté Pharma zdecydowała otworzyć się na rynek z dwoma produktami OTC (bez recepty) na terytorium Francji. Dormicalmem  będącym ziołowym produktem leczniczym i Venaclarem 600 mg preparatem zawierającym diosminę.

 

2014

Hiszpańska firma Natraceutical będąca notabene właścicielem Laboratoires Forte Pharma połączyła się z grupą Reig Jofre w dniu 31 grudnia 2014. To połączenie dało początek piątego co do wielkości laboratorium farmaceutycznego notowanego na hiszpańskiej giełdzie.

 

Forte Pharma

 

Misja Forte Pharma Laboratoires

Misją formy jest niewątpliwie pomoc każdemu z nas w celu zachowania i poprawy własnego zdrowia.
Świt XXI wieku jest prawdziwym biologicznym i odżywczym wyzwaniem dla naszych zapracowanych organów. Laboratoria Forte Pharma  podjęły wyzwanie, oferując unikalne produkty, które działają na nasze podstawowe potrzeby będące istotnym prawem do dobrego samopoczucia, zdrowia i piękna ...

 

Forte Pharma stara się również każdy z nas zachował i poprawiał własne zdrowie oraz samopoczucie tworząc produkty na następujące dolegliwości:

Suplementy diety nierównowagi i braki
Zaburzenia związane z nadwagą i dysmetabolizmem
Zmęczenie i przewlekłe bóle
Ekscesy stresu i napięcia nerwowego
Przyspieszone starzenie tkanek
Alergie związane z zanieczyszczeniami
Depresja lub nerwica
Zaburzenia zwyrodnieniowe
Rozwiązania z formułami pochodzenia naturalnego

 

Laboratoires Forte Pharma

 

 

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }