HyggeColour Larens Hair Chireureu OkiOki Medi Hemp
Kategorie

Clean Attitude

Clean Attitude Jesteśmy grupą rodziców głoszących jeden i ten sam pogląd – dobre samopoczucie. Firma Clean Attitude tworzy produkty, które nie są produkowane w oparciu o wielkość rynku, ale według potrzeb naszych rodzin i przyjaciół. Nie tworzymy produktów pod wpływem nacisków producentów komponentów chemicznych, którzy notabene mocno lobbują rządy, aby stosować chemiczne odrzuty z produkcji w środkach czystości. Pozwala to utrzymać kontrolę nad naszą kreatywnością, samodzielnością i swobodą w wymyślaniu własnej wizji pozytywnego życia. Celem marki Attitude jest żyć świadomie i pozostać w kontakcie z tym, co jest naprawdę ważne. Dziś bierzemy dodatkową odpowiedzialność za ochronę naszych rodzin i naszych dzieci. W naszej wizji cenimy to, że nasze życie jest czystsze oraz że nadchodząca przyszłość będzie bardziej szczęśliwa niż kiedykolwiek wcześniej.

Attitude

Historia Attitude

Wszyscy słyszeliśmy jak ludzie mówią, że ich najlepsze pomysły powstają często podczas kąpieli gdy ich ciało przyobleczone jest bańkami mydlanymi. Łazienka i prysznic są miejscami gdzie również nasza podróż się zaczyna. Inspirując się naturą stworzyliśmy firmę Clean Attitude oraz jej produkty, które delikatnie i skutecznie zmyją codzienny trud z naszych ciał.

Czy widzicie podczas brania prysznica czy się myjecie lub czy się umyliście?
Czy prysznic jest sposobem na oczyszczenie się ... lub dostarczenie organizmowi toksyn?

Nasza historia jest jedną z tych, która rozpoczęła się jeszcze zanim staliśmy się rodzicami, zanim zaczęliśmy myśleć o delikatnej skórze, delikatnych stopach oraz o konieczności ochrony małych istot, które zmieniły nasze życie. Przed rodzicielstwem żyliśmy po prostu tak dobrze jak potrafiliśmy. Pewnego dnia, natrafiliśmy na stronę cancer.org, na której stwierdzono, że około 10% nowotworów jest genetycznie dziedziczonych. Pozostałe 90% ludności lub więcej ma wpływ na swoje życie dokonując codziennych wyborów. Jeśli weźmiemy pod uwagę to, że codziennie używamy od sześciu do dwunastu produktów codziennego użytku i że każdy z nich zawiera kilkadziesiąt niepożądanych składników to znajdziemy oczywiście bardzo dużo powodów, aby uniknąć raka, którego powodują w szczególności właśnie substancje chemiczne. Te ostatnie nadal można znaleźć w prawie wszystkich domach.

Właśnie wtedy, zaczęliśmy myśleć o tym, co było w produktach do kąpieli, których do tej pory używaliśmy i jakiego rodzaju zanieczyszczenia torowały sobie drogę do naszego ciała przez skórę. Że nagle prysznic nie wygląda już tak atrakcyjnie. Jednak zamiast czuć się pokonanymi przez te ustalenia i żyć w poczuciu rozpaczy na przyszłość wzięliśmy sprawy w swoje ręce. Stworzyliśmy nasze nowe i zarazem naturalne podejście do umieszczonych w naszej łazience ekologicznych produktów, które dadzą Ci spokój. Teraz jesteśmy szczęśliwi mogąc dzielić z tobą te produkty w ponad trzydziestu krajach.

Attitude Clean Naturalne środki czystości

Filozofia Attitude

Jesteśmy grupą rodziców głoszących jeden i ten sam pogląd – dobre samopoczucie. Firma Clean Attitude tworzy produkty, które nie są produkowane w oparciu o wielkość rynku, ale według potrzeb naszych rodzin i przyjaciół. Nie tworzymy produktów pod wpływem nacisków producentów komponentów chemicznych, którzy notabene mocno lobbują rządy, aby stosować chemiczne odrzuty z produkcji w środkach czystości. Pozwala to utrzymać kontrolę nad naszą kreatywnością, samodzielnością i swobodą w wymyślaniu własnej wizji pozytywnego życia. Celem marki Attitude jest żyć świadomie i pozostać w kontakcie z tym, co jest naprawdę ważne. Dziś bierzemy dodatkową odpowiedzialność za ochronę naszych rodzin i naszych dzieci. W naszej wizji cenimy to, że nasze życie jest czystsze oraz że nadchodząca przyszłość będzie bardziej szczęśliwa niż kiedykolwiek wcześniej.

Samo pojęcie rodziny i jedności są inspiracją dla naszego logo. Wybraliśmy symbol Inuksuk, który reprezentuje to co jest dla nas najważniejsze, ponieważ jest on symbolem naszej współzależności i troski o siebie. Inuksuk jest to rodzaj znaku lub rzeźby tworzonej przez plemię Inuitów, którzy tak układali kamienie, aby przypominały one stojącego człowieka. Poza znaczeniem praktycznym jakim było stosowanie go jako znaku przydrożnego miał on także znaczenie duchowe ściśle wpisane w inuicką mitologię. W świecie, w którym prym wiedzie praktycznie nieograniczona konsumpcja marzymy o nadziei, radości i osiągnięciu wyższej świadomości w naszych codziennych wyborach. Poprzez równowagę właściciele i pracownicy firmy Attitude pragną pozostać wiernymi tego co jest im najdroższe. Firma oferuje tylko takie produkty, które zadbają o zdrowie przyszłych pokoleń, czyli ich rodzin ... i Twoje.

Attitude Clean kosmetyki

Wartości Attitude

Inukhsuk jak już wcześniej wspomnieliśmy jest pomnikiem zbudowanym z kamienia przez ludzi z Północy. Tradycyjnie był używany przez Eskimosów jako marker bezpieczeństwa i przetrwania, wskazując podróżnym właściwą drogę. Inukshuk jest wynikiem wysiłków tych, którzy podróżują przez zdradzieckie krajobrazy i chcą, aby zaznaczyć drogę dla tych, którzy pewnego dnia będą mieli te same problemy. Wytrzymały na ekstremalne warunki pogodowe, Inukshuk pojawia się w kształcie osoby oznaczającą nadzieję i przyjaźń. Każda skała musi współistnieć z innymi skałami. Tak samo jest w przypadku ludzi. Inuksuk symbolizuje równowagę, cierpliwość i zaufanie. Inukshuk inspiruje w nas postawę, która powinna odzwierciedlać ducha przyjaźni i wspólnoty.

Inukshuk jest symbolem człowieczeństwa, naszej zdolności do osiągnięcia sukcesu we współpracy z innymi, którzy nie dają nam spokoju. To przypomina nam o naszej potrzebie przynależności do czegoś większego niż my sami, nasze zobowiązanie do współpracy oraz na rzecz wspólnych celów.

Czas inwestujemy w tworzenie nowego lepszego świata. Firma Attitude swoją postawą stara się dać ludziom sposób, aby wykorzystywali ich wrodzone dobro jednocześnie tworząc produkty wolne od niepokojących chemikaliów. Robimy to co uważamy za istotne bez jakiegokolwiek powiązania ze sponsorami finansowymi. Robimy to dla naszych rodzin, dla spokoju ducha oraz w trosce o siebie.
Mamy cel - zdrowszy świat każdego dnia. Nasz kierunek - nasza Inukshuk - wskazuje drogę do lepszego życia, do świadomego życia.

Wszystkie produkty Attitude są produktami posiadającymi najbardziej restrykcyjny certyfikat ekologiczny w Ameryce Północnej tj. EcoLogo. Jako pierwsze na świecie ekologiczne środki czystości  spełniają  rygorystyczne naukowe kryteria neutralności CO2. Ekologiczne produkty ATTITUDE to ekologiczna alternatywa dla popularnych, konwencjonalnych środków czystości. Mottem firmy jest „Żyj i konsumuj odpowiedzialnie. Od Twoich dzisiejszych wyborów zależy nasza przyszłość”. Produkty ATTITUDE zdobyły uznanie klientów na całym świecie.

Najważniejsze cechy środków czystości ATTITUDE:
- charakteryzują się wysoką skutecznością
- każdy produkt posiada Certyfikat EcoLogo
- wszystkie produkty mają neutralne CO2
- są jak najbardziej przyjazne naszemu środowisku
- produkty mogą być stosowane przez Wegan
- nie zawierają toksyn, są biodegradowalne i całkowicie naturalne
- są wolne od parabenów, SLS i SLES
- nie znajdziemy w nich żadnych sztucznych zapachów i barwników
- bez pochodnych ropy naftowej
- są hypoalergiczne
- nie zawierają enzymów
- niepowtarzalny design opakowań

Certyfikaty ekologiczne:

 

Dane producenta Clean Attitude:

Clean Attitude kontakt

strona: www.attitudeliving.com

 

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }