Madara Multimasking Treatment Set dr Jacobs Lavera
Kategorie

EcoRiche

EcoRiche EcoRiche oferuje usługi i produkty, które zapewniają pełną ochronę ciała, włosów i skóry produktami naturalnymi oraz ekologicznymi. W EcoRiche wierzymy w stosowanie naturalnych produktów ekologicznych, które mają biologiczne interakcje i relacje między ludźmi i ich środowiskiem, promowanie zdrowego stylu życia i środowiska, w którym żyjemy. Wierzymy, że naturalne i zdrowe produkty do pielęgnacji skóry to nie tylko produkty świadczące o zmianie stylu życia, ale także zmiany mające bezpośredni wpływ na Twoje ciało, a w szczególności skórę.

EcoRiche

EcoRiche jest nowo wprowadzoną firmą, która sprzedaje i dystrybuuje naturalne, ekologiczne i biologiczne produkty. Nasze produkty są produkowane i pozyskiwane przez dystrybutorów z różnych części świata. Różnorodność naszych produktów i usług obejmuje:
• Kosmetyki (produkty do pielęgnacji skóry, trądzik, itp.)
• Produkty higieniczne (gąbki, mydła (Aleppo mydło), dezodoranty, itp.)
• Herbaty (głównie zielona herbata)
• Infuzje
• Sole
• Wyżywienie i wiele innych.

EcoRiche oferuje usługi i produkty, które zapewniają pełną ochronę ciała, włosów i skóry produktami naturalnymi oraz ekologicznymi. W EcoRiche wierzymy w stosowanie naturalnych produktów ekologicznych, które mają biologiczne interakcje i relacje między ludźmi i ich środowiskiem, promowanie zdrowego stylu życia i środowiska, w którym żyjemy. Wierzymy, że naturalne i zdrowe produkty do pielęgnacji skóry to nie tylko produkty świadczące o zmianie stylu życia, ale także zmiany mające bezpośredni wpływ na Twoje ciało, a w szczególności skórę.

Skóra jest największym organem ciała, której główną funkcją jest odfiltrowanie wszelkich zanieczyszczeń zanim zostaną one przekazane do strumienia krwi. Wierzymy, że używanie naturalnych i organicznych produktów, których indywidualne biologiczne interakcje i relacje ze środowiskiem są pozytywne zawsze daje trwały i pozytywny wpływ na ogólny stan zdrowia i odżywienia ciała. Firma EcoRiche od początku swojego istnienia jest bardzo zaangażowana dla swoich klientów i oferuje wysokiej jakości alternatywne kosmetyki naturalne do pielęgnacji skóry. Obsługujemy naszych klientów polecając im produkty naturalne, które okazują się być bardzo zdrowe i wartościowe dla każdego.

EcoRiche

Certyfikaty ekologiczne EcoRiche

 


Dane producenta EcoRiche

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }