OkiOki Medi Hemp Larens Hair Chireureu HyggeColour
Kategorie

Dr Peter Jentschura

Dr Peter Jentschura Do kluczowych czynników przyczyniających się do sukcesu marki P. Jentschura jest oparcie receptury poszczególnych produktów na najwyższych standardach jakości oraz oraz bezpieczeństwa. Wspomniane standardy są brane pod uwagę zarówno przy tworzeniu receptur jak i przy ich końcowym wykonaniu. Dbanie o jakość było przyczynkiem do wielu sukcesów tej firmy. Aby zagwarantować ciągłą poprawę jakości i bezpieczeństwa przedsiębiorstwo doktora Petera Jenchury uzyskało certyfikat potwierdzający zgodność tworzenia z wymaganiami międzynarodowej normy ISO 9001.

Wszystkie produkty dr P. Jenchura są wyznacznikiem naturalności praktycznie w całym swoim zakresie. Pochodzą jedynie z biologicznych upraw szczególnie do tego wyznaczonych. W żadnym wypadku nie spotkamy w nich żadnych dodatków w postaci konserwantów, wzmacniaczy smaku czy też barwników. Z tej właśnie przyczyny produkty P. Jentschura cieszą się bardzo dużym zaufaniem klientów i dzięki nim właśnie odbywa się naturalne usuwanie złogów jelitowych.

 

dr Peter Jentschura - naturalne usuwanie złogów jelitowych
 

P. Jentschura to znakomita niemiecka marka innowacyjnych produktów spełniających nawet najbardziej wygórowane wymagania konsumentów. Mowa oczywiście o zasadowych produktach do pielęgnacji ciała oraz o zasado-twórczych artykułach spożywczych. Gwarancją skuteczności ich działania jest niezwykle staranne dobranie poszczególnych i zarazem naturalnych składników i surowców. Omnimolekularne zaopatrywanie organizmu w substancje witalne oraz zastosowanie zasadowej pielęgnacji ciała to nasza sprawdzona metoda, dzięki której zagospodarowaliśmy niszę, w której tak naprawdę nie mamy liczącej się konkurencji. Naszym mottem jest stwierdzenie: zrównoważona gospodarka kwasowo-zasadowa, której harmonizacja odbywa się dzięki działaniu naszych wyrobów an długo zapewniając piękno, zdrowie i witalność. Te wszystkie nasze działania sprawiły, że produkty firmy P. Jentschura zdobyły zaufanie klientów praktycznie na całym świecie.


Początki działalności firmy P. Jentschura datują się na rok 1935, kiedy to rodzice założyciela Margarete i Helmut Jentschura prowadzili małą drogerię we Wrocławiu. W ofercie ich sklepu już wtedy były naturalne kosmetyki, zioła oraz herbaty. Kilkadziesiąt lat później ich syn powziął decyzję, aby kontynuować tradycję w oparciu o nowoczesna wiedzę i w 1993 roku otworzył firmę Jentschura International Gmbh w Munster, która z powodzeniem rozwija się do dnia dzisiejszego.

Zasadowe innowacje dr Peter Jentschura

Jentschura International Gmbh to wiodąca w świecie firma produkująca artykuły do zasadowej pielęgnacji ciała włącznie z zasadowymi tekstyliami oraz zasado twórcze artykuły spożywcze. W obecnej chwili tj. 2016 roku pracuje w firmie około 100 osób. Produkty firmy dzięki swoim walorom zdrowotnym zostały zaszczycone otrzymaniem wielu prestiżowych nagród. Firma rozwija sprzedaż aż na 26 rynkach zagranicznych promując przy okazji naturalną filozofię ochrony zdrowia i urody.

Produkty P. Jenchura mogą być dostępne w sklepach ze zdrową żywnością jak i gabinetach kosmetycznych  czy też drogeriach lub aptekach. Włodarze firmy mimo ekspanji na inne kraje pragną pozostać w miejscu, w którym się urodzili i korzystać z wypracowanych już metod produkcji czy też co najważniejsze samych ludzi. Pracownicy bowiem starają się cały czas podnosić swoje kwalifikacje często wnosząc swoje pomysły do naszych działań.

Naturalne usuwanie złogów jelitowych Jentschura Meinebase

 

Produkty spożywcze P. Jentschura

W dzisiejszych czasach mało kto zdaje sobie sprawę, że to jak on wygląda zależy przede wszystkim  od tego co na co dzień spożywa. Prawidłowo zaopatrzone komórki to podstawowy warunek błyszczących włosów, jędrnej i czystej skóry.

Przywrócenie równowagi w gospodarce kwasowo-zasadowej naszego organizmu jest nieodzownym elementem prawidłowo działającego metabolizmu co z kolei przyczynia się do zdrowego wyglądu. Również teżyzna fizyczna i umysłowa jest zależna od oczekiwanego zaopatrywania organizmu w omnimolekularne substancje witalne.

Jentschura herbataTę bardzo niewidzialną granicę między zasadami i kwasami w ludzkim organizmie trudno jest wychwycić i przestrzegać, gdyż wiąże się to ze zbyt dużym spożyciem wędlin i mięsa, produktów z białej mąki oraz wszechobecnych słodyczy i słodkich napojów gazowanych zazwyczaj niekorzystnie wpływających na nasze samopoczucie a w dalszej mierze wyglądzie. Dodatkowymi czynnikami negatywnie wpływającymi na nasze zdrowie jest stresujący tryb życia oraz negatywny wpływ środowiska naturalnego. Tę oczekiwana równowagę można jedynie przywrócić w odpowiednio skomponowanej diecie pełnej witamin i minerałów, których jest tak niewiele w podstawowych produktach dostępnych na rynku. Dieta przygotowana przez markę P. Jenchura charakteryzuje się składem, ponieważ w 80% dieta powinna być złożona z produktów zasadotwórczych i obojętnych, czego odzwierciedleniem sałatki, warzywa, kiełki, zioła, zboża bezglutenowe, naturalne oleje i tłuszcze. Zaś w 20% nasza dieta to produkty kwasotwórcze.

 

Jentschura siła roślinNaturalne usuwanie złogów jelitowych związane ze zdrowym odżywianiem jest podstawą zdrowego i długiego życia w należytej sprawności fizycznej i psychicznej. Jest obroną przed wszędzie czyhającymi zagrożeniami w postaci najrozmaitszych bakterii i wirusów, które mogą znacznie nadwątlić i wyczerpać nasze ciało. Produkty dr Peter Jentschura są liderem w dziedzinie naturalnych i zasadotwórczych produktów nie zawierających glutenu, laktozy oraz nie znajdziemy w nich cukru.
 

Strona internetowa producenta: http://www.p-jentschura.com/

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }