HyggeColour Medi Hemp OkiOki Larens Hair Chireureu
Kategorie

Argiletz

Argiletz Nasza zielona glina illite jest naszym ulubionym materiałem. Jak już wcześniej wspomniliśmy jest ona suszona na słońcu. Składniki mineralne zwiększają skórę każdego dnia. Lubimy białą glinę ze względu na jej delikatność. Wzbogacona ekstraktami roślinnymi starannie rozjaśnia Twoje życie. Nasza etyka ma zaoferować Twojej osobie wszystkie zalety Ziemi.

Zobowiązanie Argiletz

Argiletz tworzy 100% naturalnych produktów. Nasza glina pochodzi od Matki Natury głównie z francuskiego tajnego kamieniołomu. Nasza glina jest naturalnie suszona w łagodnym słońcu, koncentrując w ten sposób jego aktywne składniki. Nasza glina regeneruje się w kontakcie z wodą stymulując sole mineralne. Wyrywamy czyste zasoby z Ziemi. Zobowiązujemy się do tego zachować: konserwanty i opakowania zanieczyszczające są zabronione z naszych produktach.
 

Glinka Argiletz wykazuje swoje zaangażowanie będąc hojnym kosmetykiem.

Nasza zielona glina illite jest naszym ulubionym materiałem. Jak już wcześniej wspomniliśmy jest ona suszona na słońcu. Składniki mineralne zwiększają skórę każdego dnia. Lubimy białą glinę ze względu na jej delikatność. Wzbogacona ekstraktami roślinnymi starannie rozjaśnia Twoje życie. Nasza etyka ma zaoferować Twojej osobie wszystkie zalety Ziemi. Nasza glina jest tak lekka jak piórko gdyż jest ultra-wentylowana. Jest kremowa gdy jest używana jako pasta. Jest tak delikatna jak pieszczota na skórze gdy rozprowadzana jest  na taśmach celulozowych. Argiletz troszczy się o twoje ciało i umysł.
 
 
Argital
 

Gliniane rytuały według Argiletz

Gliniane gesty Argiletza przechodzą z pokolenia na pokolenie. Wzmacnia stawy, łagodzi codzienne zadrapania, odświeża powietrze, oczyszcza skórę i poprawia pięknie skórę. Gliniane gesty są zawsze w ruchu, radosne i śmiałe, innowacyjne i skuteczne. Dzięki temu glina może ujawnić wszystkie uzdrawiające skarby i po prostu pozostać częścią codziennego życia. Argiletz rozwija nowe, praktyczne praktyki i gesty.

 

Duch Argiletz

Wszyscy pracują w ścisłej współpracy z Lizy-sur-Ourq. Nasze laboratorium tworzy wszystkie formuły galenowe na miejscu respektujące niepowtarzalny charakter gliny. Ponadto laboratorium nieustannie rozszerza swój potencjał i wymyśla nowe zastosowania. Nasza jednostka Lizy-sur-Ourcq przyjmuje dostawę i uzdatnia glinę pochodzącą bezpośrednio z naszego kamieniołomu. Następnie suszy się w tym samym miejscu. Później zespół produkcyjny kruszy, szlifuje, miesza i pakuje cenny materiał. Następnie w centrum procesu nasze działy wsparcia i sprzedaży zajmują się logistyką i dystrybucją naszego asortymentu. W tym kontekście codziennie dzielimy te same wartości korporacyjne.

 

Kiedy rodzinna lojalność spotyka się z innowacjami

Prawdziwość i zaangażowanie to nasze priorytety. Nasza firma utrzymuje mocną lojalność rodzinną od samego początku. Kluczem do sukcesu jest nasza zdolność do otwarcia na wszelkie nowinki. Z tego powodu nasze zespoły zawsze składały się z osób pochodzących z całego świata, których profil i umiejętności są zróżnicowane i innowacyjne. Inwestujemy również w badania i rozwój nowych produktów i stale poszukując nowych źródeł gliny. Glina bowiem wymaga zaangażowania, a przede wszystkim pasji.
 

Argiletz historia firmy

 

Wartości Argiletza. Szacunek jest na pierwszym miejscu.

Argiletz szanuje ludzi i naturę. Każdego dnia wdrażamy nowe procesy kontroli i technologie, dzięki czemu nasze produkty mogą spełniać jeszcze bardziej wymagające standardy. Byliśmy pierwszym producentem naturalnych produktów organicznych w celu uzyskania normy ISO 9001 w 2007 roku. Nasze produkty są kontrolowane wspólnie przez IRM (Instytut Badań nad Mikrobiologią), zatwierdzone przez Cofrac (Francuski Komitet Akredytacji Laboratoriów). Współpracujemy z INRA (Narodowym Instytutem Badań Agronomicznych) i CNRS (Francuskie Krajowe Centrum Badań Naukowych), aby poprawić podstawowe badania gliny. Dlatego szanujemy to, co oferuje Ziemia.

 

Zielona glina ilitowa.

Zielona glina illite jest kluczem do prawidłowej ochrony ciała Argiletz. Jean Heitz, nasz założyciel, podróżował po terytorium Francji, aby zidentyfikować depozyty. Ta glina jest stymulująca, naturalnie bogata w jony i sole mineralne. Od czasu powstania naszej firmy byliśmy wierni temu. Argiletz podtrzymuje i dzieli te wartości.
 
 
Argiletz Argiletz Argiletz
 

Zobacz listę marek

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }