CannabiGold
Kategorie

Dostawa

Dostawa.

1. Realizacja zamówienia przez Sklep rozpoczyna się z chwilą potwierdzenia transakcji przez Zamawiającego oraz (w przypadku przelewu bankowego) po zaksięgowaniu płatności, zwykle wysyłka następuje w ciągu 24-48 godzin a maksymalnie może wynieść 7-30 dni dla produktów niedostępnych w magazynie. W przypadku produktów dostępnych czas realizacji zamówienia wynosi od 24 do 48 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty( zaksięgowanie wpłaty następuje w dni robocze w godzinach pracy sklepu tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 10-16).

2. Do terminów o których mowa powyżej należy doliczyć czas dostawy przez Pocztę Polską, Firmę Kurierską lub InPost (paczkomaty).

3. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem w terminie 7 dni od dnia złożenia zamówienia, Zamawiający jest informowany o tym fakcie i podejmuje decyzję o:

• oczekiwaniu na skompletowanie zamówienia
• częściowej realizacji zamówienia
• anulowaniu zamówienia

4. W przypadku braku dyspozycji Zamawiającego, Sklep zrealizuje zamówienie po jego skompletowaniu.

5. Zamawiający ma prawo do modyfikacji lub anulowania zamówienia do momentu jego wysłania przez Sklep.

6. Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości: m.in. brak pełnych danych adresowych, adresu e-mail, brak numeru telefonu przy wysyłce za pośrednictwem paczkomatu.

Metody płatności
 
 • W dzisiejszych czasach, ponieważ nie ma żadnej regulacji tego co naturalne. Zatem ekologiczne kosmetyki oznaczane są często certyfikatami odgrywającymi wiodącą rolę. Jest to jedyny sposób, aby zademonstrować absolutną przejrzystość i zaangażowanie producenta w tworzeniu przede wszystkim zdrowych kosmetyków oraz suplementów diety. Znajomość ogólnych zasad działania może pomóc nam w dokonywaniu właściwych wyborów przy zakupie.

  Oto niektóre wymagania, aby marka była zgodna z terminem kosmetyków ekologicznych:
  • Bez testowania na zwierzętach. Zarówno w składzie, przy produkcji jak i w testach żywotności muszą być wolne od okrucieństwa.
  • Produkty nie mogą zawierać syntetycznych substancji zapachowych ani barwników.
  • Nie mogą zawierać pochodnych ropy naftowej, olejów silikonowych lub ich pochodnych.
  • Muszą być wolne od promieniowania. Zarówno w składnikach jak i w gotowym produkcie.
  • Wytwarzanie produktów musi być jak najbardziej przyjazne dla środowiska.
  • Nie mogą to być składniki modyfikowane genetycznie (zgodnie z przepisami UE)
   
  Jak widać w tych zasadach korzyści płynące z kosmetyków ekologicznych obejmują wiele sektorów. Nie tylko naszego zdrowia, ale też wpływających zarówno na środowisko jak i na zwierzęta. Używane ekologiczne kosmetyki jak i suplementy diety o tych cechach oznaczają bezpośredni kontakt z naturą. Aktywne zasady ekstraktów roślinnych obejmują ciebie dając ci to co najlepsze. Jakość, zdrowie, sumienie, dobre samopoczucie i urodę to tylko niektóre z rzeczy, które dają nam kosmetyki ekologiczne oraz suplementy diety.

  Sklep z naturalnymi kosmetykami oraz suplementami diety Biosna powstał z pasji do natury i świadomości z dobrodziejstw wynikających z korzystania z czystych ekologicznie produktów. W naszym sklepie znajdziecie Państwo certyfikowane ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety znanych marek, przy wyborze których kierowaliśmy się zawsze ich jakością i efektywnością. Wszystkie ekologiczne kosmetyki oraz suplementy diety, które sprzedajemy, spełniają najwyższe standardy jakości: nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, ropopochodnych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin. Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association. Ekologiczne kosmetyki i suplementy diety to przyszłość w codziennej pielęgnacji ciała oraz przyczynek do lepszego zdrowia przyszłych pokoleń.

   

  Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione.

 • Facebook Google Plus YouTube Twitter
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }