Mille Ulivi Fushi Jentschura
Kategorie

Dostawa

Dostawa.

1. Realizacja zamówienia przez Sklep rozpoczyna się z chwilą potwierdzenia transakcji przez Zamawiającego oraz (w przypadku przelewu bankowego) po zaksięgowaniu płatności, zwykle wysyłka następuje w ciągu 24-48 godzin a maksymalnie może wynieść 7-30 dni dla produktów niedostępnych w magazynie. W przypadku produktów dostępnych czas realizacji zamówienia wynosi od 24 do 48 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty( zaksięgowanie wpłaty następuje w dni robocze w godzinach pracy sklepu tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 10-16).

2. Do terminów o których mowa powyżej należy doliczyć czas dostawy przez Pocztę Polską, Firmę Kurierską lub InPost (paczkomaty).

3. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem w terminie 7 dni od dnia złożenia zamówienia, Zamawiający jest informowany o tym fakcie i podejmuje decyzję o:

• oczekiwaniu na skompletowanie zamówienia
• częściowej realizacji zamówienia
• anulowaniu zamówienia

4. W przypadku braku dyspozycji Zamawiającego, Sklep zrealizuje zamówienie po jego skompletowaniu.

5. Zamawiający ma prawo do modyfikacji lub anulowania zamówienia do momentu jego wysłania przez Sklep.

6. Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości: m.in. brak pełnych danych adresowych, adresu e-mail, brak numeru telefonu przy wysyłce za pośrednictwem paczkomatu.

Metody płatności
 
 
@media all and (max-width: 537px) { .top-logo{ float:left; } }